Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cesty života mě zavedly až sem
#31
My jsme měli na ZČU tuším na mikroeko ing. Jarého s jeho super jazyky čouhajícími z botasek. Jakmile vylezl mimo katedru, tak v obecenstvu šum a chechot :o)
Já třeba nemám rád jednu známou vepřovou hlavu, mám mu to taky dávat najevo dřív než umře?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#32
(15. 03. 2015, 16:00:07)ChildFreeMan Napsal(a): My jsme měli na ZČU tuším na mikroeko ing. Jarého s jeho super jazyky čouhajícími z botasek. Jakmile vylezl mimo katedru, tak v obecenstvu šum a chechot :o)
Já třeba nemám rád jednu známou vepřovou hlavu, mám mu to taky dávat najevo dřív než umře?

Ano taktez ZCU stejne i jako carol, tandem Jary+Novy byli ve vyhazovani neprekonatelni, ovsem kam se hrabou na docenta Vacika z navazujiciho studia. Jeho Strategicke rizeni podniku vyvolava nejednu myslenku na ritualni sebevrazdu.
Odpovědět
#33
My jako technici jsme měli naštěstí jen základy obecný ekonomie. Jenže samý blbosti, místo aby nám objasnili, jak funguje třeba DPH mezi firmama.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#34
(15. 03. 2015, 20:24:34)ChildFreeMan Napsal(a): My jako technici jsme měli naštěstí jen základy obecný ekonomie. Jenže samý blbosti, místo aby nám objasnili, jak funguje třeba DPH mezi firmama.

Jsi si jistý, že by ti to byl někdo schopen vysvětlit? Podle mě to ani většina ekonomů nechápe LOL
Odpovědět
#35
(13. 03. 2015, 16:53:34)Asiel Napsal(a):
(13. 03. 2015, 11:01:53)Morwen Napsal(a): ....Je to jen o ochotě změnit pohled. :-)
Já si ten svůj s dovolením ponechám. LOL

:-)

(dovolení uděleno LOL )
Odpovědět
#36
Childfreeman a chansonierka, tak koukám že jste moji lidé, protože právě Jarý byl největší satan, kterého jsem na ZČU potkala. On byl fakt jediný, kdo mě od zkoušky kdy vyhodil. A to už jsem znala i věci, které on neznal, načež mi řekl, že jsem "přeučená" a stejně mě vyhodil.

Jak Childfreeman lehce nastínil, co se módy týče, tenhle učitel ani teď není nijak na výši. Pořád ten jeden samý pletený svetr a ošupané džíny.

Já dokonce byla taková potížistka, že jsem si dovolila sepsat proděkance e-mail s poukázáním na jeho výuku - že je v Chebu jen málo termínů, proč ještě ke všemu (když jsme měli úkoly a 4 testy na e-learningu) používá svůj tzv. rozstřel apod. Výsledkem bylo, že se mi podařilo zlepšit aspoň ten počet termínů. To, že se na mě naštval on, mi ani nevadilo (vyhazoval stejně všechny bez rozdílu a ti, co byli jako beránci, byli vyhozeni nejspíš stejně víckrát než já), ale naše třída, která nejdřív byla strašně pro, tak mě potom hodlala ukamenovat. Vesměs to byly samé Plzeňačky a nenávidí mě dodnes (proto si občas říkám, že v Plzni určitě visí někde moje portréty a každý Plzeňák si do nich může hodit šipku LOL ). Pomlouvaly mě a byly nepřejícné. Mě to ale o to víc motivovalo, protože s každou získanou jedničkou jsem se mohla kochat jejich nafouklými tvářičkami LOL. Teď už tohle původní osazenstvo totálně vymřelo, protože z nějakých 90 nebo 70 kombinovaných studentů zůstalo asi 9 lidí. Kdo nevypadl právě na mikru nebo makru, shořel později na statistice nebo Operačním výzkumu.

Proto mám ze sebe pořád strašně dobrý pocit, že i navzdory nenávisti a obtížnosti toho všeho se mi podařilo dostat se až ke konci. Už mi zbývají jen Finanční a pojistné výpočty s Gangurem, o nichž jsem slyšela, že to také není žádný med, tak uvidíme Posmívající se.
Odpovědět
#37
Ohohó, já nejsem ničí a vůběc mě to neničí!
Asi se Čestmír s blížícím se podzimem života vozí po ekonomech. U nás to asi nežral, protože ty bláboly jsem dal napoprvý a za 2 a to tuhle pavědu nesnáším a nechápu.
Že by nosil po letech furt ten samý svetr? LOL
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#38
Podle mě se v tom Čestmír doslova vyžívá. Jako někteří lidé sbírají zvířecí hlavy jako trofeje, tak Čestmír si určitě na kus papírku vypíše studentovo jméno, pověsí si ho doma na nástěnku a pak si pod něj dělá čárky, kolikrát se mu povedlo daného studenta sestřelit LOL.

Kdyby měl i po letech ten samý svetr, tak bych se také nedivila LOL. Zaslechla jsem, že prý v Plzni vlastní krámek s modely - tak mu to asi moc nevynáší LOL. Což teda, jako ekonom by to měl mít pod palcem, no ne? Posmívající se

Tvoje očividná láska k ekonomii mě pobavila Velmi šťastný. Kdyby ses někdy hodně nudil a chtěl to pochopit, tak doporučuju ekospace.cz

Nebýt tohodle anděla, Davida Šetka, tak bych Jarýho nikdy neporazila :).

(16. 03. 2015, 13:20:32)ChildFreeMan Napsal(a): Ohohó, já nejsem ničí a vůběc mě to neničí!
Asi se Čestmír s blížícím se podzimem života vozí po ekonomech. U nás to asi nežral, protože ty bláboly jsem dal napoprvý a za 2 a to tuhle pavědu nesnáším a nechápu.
Že by nosil po letech furt ten samý svetr? LOL
Odpovědět
#39
Tak má modely třeba jako koníčka. Co když je asexuál a po večerech místo sexu hladí nové modely po jejich oblinách :o)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#40
Představ si, že je ženatý a má dvě děti LOL. Já nechápu, co na něm ta ženská viděla (pravděpodobně potřebovala na 100% projít na mikroekonomii, jinak tomu nerozumím LOL ).


(16. 03. 2015, 20:35:43)ChildFreeMan Napsal(a): Tak má modely třeba jako koníčka. Co když je asexuál a po večerech místo sexu hladí nové modely po jejich oblinách :o)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Patřím sem? Len-diskusni-forum-nis 7 21618 11. 05. 2017, 21:28:50
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Patřím sem vůbec? Melo-diskusni-forum-unek 15 34758 08. 04. 2015, 11:54:39
Poslední příspěvek: Kri-diskusni-forum-stý
  Tak sem tu zase :) sm-diskusni-forum-ile 22 43753 12. 08. 2014, 11:07:51
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
Asexual Patrim sem? Blimakr 10 27560 07. 12. 2013, 16:45:24
Poslední příspěvek: ic-diskusni-forum-e80
  Patřím sem? beryze 7 18552 13. 08. 2010, 20:10:16
Poslední příspěvek: Anat-diskusni-forum-hema

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex