Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálové toužící po dětech
#91
(23. 07. 2016, 07:50:02)adevr Napsal(a): ... jen aby to nevyznělo blbě... to Hezký, jsem napsal trošku posmutněle.

Znám pár chlapů co splnili ženě touhu po dítěti, a pak už jen vlastně platili a platili... a protihodnota je mnohdy minimální. Sobecké výmluvy, posouvání donekonečna ,,domluvených" krátkých setkávání z dítětem... myslím že by se o podobné situaci mnoho mužů vyjádřilo a nebylo by to příjemné čtení.
Někdy z takových alimentů ,, na dítě" vyžije i dlouhodobě ona ekonomická matka.

Snad to v tomhle případě tak není , a třeba ta domluva taková i byla.

Mohlo by mi do toho být prd, ale s ohledem že se tu čas od času objevují podobné inzeráty od žen co chtějí mít dítě, ale muže ne... je třeba i drobné varování.
Dal bych si pozor aby to nebylo podle přísloví- Když ptáčka lapají , pěkně mu zpívají.
Vaše touha po reprodukci může přijít docela draze, a pro dítě zcela v péči matky, se stanete stejně cizím člověkem, mnohdy i záměrně negativně vnímaným parazitem. Ač je opak pravdou.
Vy prostě tu moc nad dětskou duší mít nebudete, tu si bude uzurpovat ona matka a to jak vás bude dítěti představovat, bude záležet jen a pouze pouze na vaší štědrosti.
Nevím jestli to někomu za přenos genů stojí.

Já jistou zkušenost s dětmi mám, a řekl bych že jsem to zvládl dobře, ale pokud mohu radit, buďte v téhle oblasti opatrní. Nejen že to odnese vaše peněženka, a přijde prázdnota z prozření, ale i to dítě vychovávané lačnou matkou, nečeká nic dobrého.
Myslím že je fajn, když má ve výchově oba vzory, mužský a ženský, a navíc pokud přišlo na svět pouze proto aby vyplnila osamělost matky a přineslo ji i finanční zisk od pečlivě vybraného partnera, samozřejmě slušně vydělávajícího aby ty alimenty stály za to, tak z něj velmi pravděpodobně, vyroste akorát zm.d s křivým pohledem na svět. Co taky jiného s takovým vzorem... ne?

A tyhle stránky mohou být ideální k tomu jak ulovit hejla... :)

To co píši nevztahuji přímo k předchozím příspěvkům... jen mne to celé tak trochu evokovalo k tomu, napsat tohle nabádání k opatrnosti. Té přece není nikdy dost.

Já mohu odpovědět jednoduše, krátce a výstižně.
Chtěla jsem dítě, chtěla jsem chlapa, bylo mi jedno, že nebude vyžadovat sex,jen jsem chtěla úplnou rodinu.Chlap sliboval,dokonce i svatbu,jen když spolu budem to dítě mít.Já blbá do toho šla s chlapem,který žije jinak přes půl republiky v domění,že ho city k dítěti změní ,bude rád s námi.Opak je pravdou.Ano,zaplatil vitamíny v těhu,zaplatil výbavu pro miminko,investoval opravdu hodně.Za období těhu, byl za mnou ale fyzicky pouze 3x , a to ne za mnou jako tak, aby mne navštívil, ale jel se mnou na screening.Po porodu se vše změnilo.Začal vyčítat každou korunu co investoval,psal emaily,že mi dítě veme k sobě do čech atd atd.O alimenty jsem se musela soudit a to vyhrožoval, že jestli to udělám, kluka mi veme...(nyní jdu zvyšovat, i když opět pod pohrůžkou, jelikož má prcek 3 roky,je čas školky,není zcela zdráv,takže nároky co se financní týče jsou vysoké).Vše co dostávám jsou jeho alimenty a rodičák, ten nejnižší.A milý tatínek dojede co 14 dní,to mu stačí peníze pošle, to je pravda, ale když chci něco navíc, má plnou pusu řečí, kolik už vydal a to je stále dokola.Píše mi stále, že řeším peníze, ale že vidí kluka jen pár dní v měsíci...o.k, vyhotovila jsem dohodu o max.rozšíření styku i o neděle, podotýkám, že si sám nastavil návštěvy přes zimu co 3 týdny....a tatínek mi dohodu odmítl podepsat.Jsou to tedy jen kecy ze strany otce,stále jen vyhrožuje, soupeří a vymýšlí si, že chce kluka vidět víc, ptž když mu to potvrdím, tak co udělá...nechce to. A to jsem u něho byla 4 měsíce nastěhovaná, ale k vůli tomu, že prcek otce nepřijal, jsem zpátky doma.Takže v mém případě nejde o vychcánku matku, ale vychcánka tatínka, který si jen udělal dítě a stačí mu se jednou za čas dojet podívat na kluka jak vyrostl, pošle co má a více ho nezajímá. Platit už nyní více odmítá a jsem přesvědčenA,že jakmile soud určí vyšší alimenty, bohužel jsou potřeba (a opravdu ne pro mne, mne živý sousedka/kamarádka, jinak bych už dávno pošla hlady a to bez nadsázky), tak jezdit přestane...k vůli své hrdosti a uraženosti. Já jsem vděčna za to, že mám dítě, ale naopak budu nabádat holky, dejte si pozor, s kým si to dítě děláte, je třeba toho člověka poznat alespon půl roku, rok...za čtvrt roku , u nás, jsem nic nepoznala a teď lituji, s kým to dítě vlastně mám.
mějte se fajn
Odpovědět
#92
To je jasné, opatrnost by měla být vzájemná... touha po dítěti může být silná, ale člověk by měl v takové situaci používat i hlavu... Ne jen srdce a pohlavní orgány.
Ve finále to pak odsere to malé...a je jedno jestli je šmejd otec či matka.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#93
Pokud jde o mě, po dětech toužím. Vyloženě toužím.
Přes stříkačku je to takové....nevím, chtěl jsem vždycky, aby početí proběhlo ve vzájemném objetí. Stejně tak bych se nemohl snažit o dítě při nějakých BDSM praktikách (díky? bejvalé mám i takovou zkušenost, 'krásnou' zkušenost). Zkrátka cítím, že při tom mají být rodiče v tělesném kontaktu, i když, kdybych ženu miloval, asi bych tu stříkačku překousl.
Jinak jsem demisexuál, který se bez sexu zcela obejde. Abych předešel misinterpretaci čehokoliv :D
Odpovědět
#94
(02. 10. 2016, 23:25:23)Thomas Paul Arroty Napsal(a): ... asi bych tu stříkačku překousl.

jako že překousl předtím, při tom anebo potom? :) jeden nikdy neví kdy a kde si může rozšířit obzory, že.

teď ale vážně: jsem na to stejně jako ty až na tu stříkačku. Někde jsem četl že to může i poznamenat dítě kvůli zhoršené pohyblivosti spermií. Jestli je to jen pověra nebo na tom skutečně něco je netuším
Odpovědět
#95
Já netoužím pořídit si děti a myslím, že pro nás asexuály je to tak správně. Chtít dítě a odmítat sexuální život, to vůbec nejde dohromady. Snad jedině, kdyby se dva asexuálové domluvili, že si pořídí dítě umělým oplodněním, ale to už mi připadá jako extrémní fantazie. :-)
Odpovědět
#96
Tak mně se stalo to, že jsem téměř asexuálka a přitom touhu po dětech mám velikou. Je to docela peklo a čekám na osvobození nějakým tím přechodem :-) Říkám "téměř asexuálka" proto, že za účelem zplození dítěte jsem ochotná jít "sama proti sobě" v (a)sexuální potřebě. Ale sex jen pro zábavu a pro radost? No, to mě děsí a radost mi to rozhodně nepřináší. A aby té "tragédie" nebylo málo, tak asi ani děti mít nemůžu. Tak mi nezbývá než se flákat po kavárnách a užívat si života sobecky :-D

(03. 10. 2016, 12:16:04)octan Napsal(a):
(02. 10. 2016, 23:25:23)Thomas Paul Arroty Napsal(a): ... asi bych tu stříkačku překousl.

jako že překousl předtím, při tom anebo potom? :) jeden nikdy neví kdy a kde si může rozšířit obzory, že.

teď ale vážně: jsem na to stejně jako ty až na tu stříkačku. Někde jsem četl že to může i poznamenat dítě kvůli zhoršené pohyblivosti spermií. Jestli je to jen pověra nebo na tom skutečně něco je netuším
Odpovědět
#97
(29. 10. 2016, 14:59:17)věčný panic Napsal(a): Já netoužím pořídit si děti a myslím, že pro nás asexuály je to tak správně. Chtít dítě a odmítat sexuální život, to vůbec nejde dohromady. Snad jedině, kdyby se dva asexuálové domluvili, že si pořídí dítě umělým oplodněním, ale to už mi připadá jako extrémní fantazie. :-)

Proč by to nemělo jít dohromady? Mít dítě, milovat ho, vychovávat ho, snažit se mu dávat to nejlepší vůbec, ale vůbec nesouvisí s tím, jestli večer předvádím nějakou trapnou gymnastiku s partnerkou v posteli či nikoliv. Samozřejmě najít partnerku, které nevadí mužova asexuální orientace a navíc je ochotná podstoupit umělé oplodnění je poněkud oříšek, ale není to nereálné. Mě se to poštěstilo, odevzdal jsem na klinice kelímek :) a máme nádhernou roční dceru.
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#98
Drummond to napísal naozaj rozumne. Ja nepotebujem viesť sexuálny život no taktiež viem, že dieťa nepríde len tak, treba pre to nejakú akciu a tých je v dnešnej dobe viac ako len samotný sex. A spomínaná dohoda dvoch asexuálov o umelom oplodnení zas až také sci-fi nie je, zaujímalo by ma však, či vám s partnerkou nerobila klinika nejaké problémy pri žiadosti, keď ste, obaja predpokladám, schopní prirodzenej reprodukcie. Zase ak by mali problém len s tým, že by som si to mal celé hradiť ja sám, tak by som sa usmial a vyplatil to aj rovno na mieste. Ja v dohľadnej dobe ešte neplánujem zvyšovať demografiu Slovenska ale viem, že deti raz chcem, preto by som rád mal už vo veci trochu jasnejšie aj v prípade takéhoto riešenia :) každopádne však gratulujem, úprimne aj ma to potešilo, že nie všetko je stratené, len možno netreba tlačiť na pílu a nájde si to človeka v pravý čas.

Keď si to zoberieme, sexuálne pudy sa u každého človeka vyvíjajú tak trochu samostatne od celkovej výchovy. A práve na túto stránku nemá žiadny rodič dosah, lebo môže len potlačiť nejaké prejavy, no to dieťa to len viac dopletie a zdeformuje. Či už asexuál alebo po sexe dychtiaci bežný jedinec. Ako je možné, že heterosexuálnym rodičom sa narodí homosexuálne dieťa a naopak? Ako je možné, že moji sexuálne aktívni rodičia majú mňa, ktorý túto potrebu absolútne postrádam hoc si myslím, že mi dali tú najlepšiu možnú výchovu, vzdelanie a podobne? Toto je už hra prírody a my s tým nič nespravíme. Ale rovnako ako sexuál tak aj asexuál môže svojou výchovou vytvarovať pre spoločnosť potrebného jedinca, vštepiť mu hodnoty života, pomoci druhým, pochopenia taktiež aj lásky. A ak dieťa práve lásku a pocit, že sú tu rodičia vždy pre neho od nich nepocíti, ťažko ju bude vedieť dávať ďalej. A ak asexuál túži po dieťati, tak nejako si myslím, že všetky tieto veci mu bude dávať ešte svedomitejšie, pričom dieťa v dospievaní ten svoj typ sexuality nájde a rodičia tu majú byť preto, aby mu v týchto momentoch pomohli a možno, hovorím len za seba, pár užitočných rád by som mu z môjho doterajšieho života dať určite vedel. Nebol by som však asi typ otca, ktorý synovi pyšne hovorí spomienky ako kde a koľkokrát tú ktorú vyklátil, týmto som nikdy nemal potrebu sa chváliť, no ak by sa mi s tým zdôveril on, tak high five by som si s ním dal bez problémov.



(08. 02. 2017, 02:10:26)drummond Napsal(a):
(29. 10. 2016, 14:59:17)věčný panic Napsal(a): Já netoužím pořídit si děti a myslím, že pro nás asexuály je to tak správně. Chtít dítě a odmítat sexuální život, to vůbec nejde dohromady. Snad jedině, kdyby se dva asexuálové domluvili, že si pořídí dítě umělým oplodněním, ale to už mi připadá jako extrémní fantazie. :-)

Proč by to nemělo jít dohromady? Mít dítě, milovat ho, vychovávat ho, snažit se mu dávat to nejlepší vůbec, ale vůbec nesouvisí s tím, jestli večer předvádím nějakou trapnou gymnastiku s partnerkou v posteli či nikoliv. Samozřejmě najít partnerku, které nevadí mužova asexuální orientace a navíc je ochotná podstoupit umělé oplodnění je poněkud oříšek, ale není to nereálné. Mě se to poštěstilo, odevzdal jsem na klinice kelímek :) a máme nádhernou roční dceru.
Odpovědět
#99
(08. 02. 2017, 12:45:00)Niekto Napsal(a): zaujímalo by ma však, či vám s partnerkou nerobila klinika nejaké problémy pri žiadosti, keď ste, obaja predpokladám, schopní prirodzenej reprodukcie. Zase ak by mali problém len s tým, že by som si to mal celé hradiť ja sám, tak by som sa usmial a vyplatil to aj rovno na mieste.

Přesně tak. Jsi-li samoplátce, nikdo se tě na nic neptá, zaplatíš a hotovo. Chceš-li využít částečného hrazení pojišťovnou, tak je zajímá, jak dlouho spolu jste, proč vám to nejde, jestli jste to někde už nějak řešili apod. a tam asi záleží, jak benevolentní konkrténí klinika je, resp. co všechno vyžaduje konkrétní pojišťovna. Ale nevím přesně, neměl jsem touhu někomu něco vysvětlovat a asi lze vytušit, kterou cestou jsme šli 8-)
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
(08. 02. 2017, 12:45:00)Niekto Napsal(a): Drummond to napísal naozaj rozumne. Ja nepotebujem viesť sexuálny život no taktiež viem, že dieťa nepríde len tak, treba pre to nejakú akciu a tých je v dnešnej dobe viac ako len samotný sex. A spomínaná dohoda dvoch asexuálov o umelom oplodnení zas až také sci-fi nie je, zaujímalo by ma však, či vám s partnerkou nerobila klinika nejaké problémy pri žiadosti, keď ste, obaja predpokladám, schopní prirodzenej reprodukcie. Zase ak by mali problém len s tým, že by som si to mal celé hradiť ja sám, tak by som sa usmial a vyplatil to aj rovno na mieste. Ja v dohľadnej dobe ešte neplánujem zvyšovať demografiu Slovenska ale viem, že deti raz chcem, preto by som rád mal už vo veci trochu jasnejšie aj v prípade takéhoto riešenia :) každopádne však gratulujem, úprimne aj ma to potešilo, že nie všetko je stratené, len možno netreba tlačiť na pílu a nájde si to človeka v pravý čas.

Keď si to zoberieme, sexuálne pudy sa u každého človeka vyvíjajú tak trochu samostatne od celkovej výchovy. A práve na túto stránku nemá žiadny rodič dosah, lebo môže len potlačiť nejaké prejavy, no to dieťa to len viac dopletie a zdeformuje. Či už asexuál alebo po sexe dychtiaci bežný jedinec. Ako je možné, že heterosexuálnym rodičom sa narodí homosexuálne dieťa a naopak? Ako je možné, že moji sexuálne aktívni rodičia majú mňa, ktorý túto potrebu absolútne postrádam hoc si myslím, že mi dali tú najlepšiu možnú výchovu, vzdelanie a podobne? Toto je už hra prírody a my s tým nič nespravíme. Ale rovnako ako sexuál tak aj asexuál môže svojou výchovou vytvarovať pre spoločnosť potrebného jedinca, vštepiť mu hodnoty života, pomoci druhým, pochopenia taktiež aj lásky. A ak dieťa práve lásku a pocit, že sú tu rodičia vždy pre neho od nich nepocíti, ťažko ju bude vedieť dávať ďalej. A ak asexuál túži po dieťati, tak nejako si myslím, že všetky tieto veci mu bude dávať ešte svedomitejšie, pričom dieťa v dospievaní ten svoj typ sexuality nájde a rodičia tu majú byť preto, aby mu v týchto momentoch pomohli a možno, hovorím len za seba, pár užitočných rád by som mu z môjho doterajšieho života dať určite vedel. Nebol by som však asi typ otca, ktorý synovi pyšne hovorí spomienky ako kde a koľkokrát tú ktorú vyklátil, týmto som nikdy nemal potrebu sa chváliť, no ak by sa mi s tým zdôveril on, tak high five by som si s ním dal bez problémov.



(08. 02. 2017, 02:10:26)drummond Napsal(a):
(29. 10. 2016, 14:59:17)věčný panic Napsal(a): Já netoužím pořídit si děti a myslím, že pro nás asexuály je to tak správně. Chtít dítě a odmítat sexuální život, to vůbec nejde dohromady. Snad jedině, kdyby se dva asexuálové domluvili, že si pořídí dítě umělým oplodněním, ale to už mi připadá jako extrémní fantazie. :-)

Proč by to nemělo jít dohromady? Mít dítě, milovat ho, vychovávat ho, snažit se mu dávat to nejlepší vůbec, ale vůbec nesouvisí s tím, jestli večer předvádím nějakou trapnou gymnastiku s partnerkou v posteli či nikoliv. Samozřejmě najít partnerku, které nevadí mužova asexuální orientace a navíc je ochotná podstoupit umělé oplodnění je poněkud oříšek, ale není to nereálné. Mě se to poštěstilo, odevzdal jsem na klinice kelímek :) a máme nádhernou roční dceru.

Gratulace k holčičce ...je super, že se najdou ještě takoví chlapi jako jste Vy, chci tím říct, že já taky narazila na asexuála, my šli cestou domáci insem., aplikace stříkačkou na druhý pokus se zadařilo a máme krásného tříletého syna, nicméně otec se nevydařil a udělal si dítě jen proto, aby se zavděčil svým starým rodičům. Ze života mi dělá peklo , máme za sebou dva soudy, posl. byl uprava styku s malým a výsledek je ten, že bobek musí každý první víkend v měsíci přes půl republiky..z Moravy do Čech, samozř.nechce, ječí a otec mi dnes napsal, že si příště pro něho dojede autem a maleho odvleče i kdyby nechtěl. Asi se uřve v autě, ale to je mu fuk. Kdybych věděla na koho narazím, tak bych do toho nešla. Takže asexuál ano, klinika nebo doma ano, ale pozor na koho narazíte. Já si vybrala špatně a je mi te´d velmi líto syna. Odnese to on....
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex