Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konečně někam patřím
#1
Ahoj! :)
Je mi 16 a nikdy jsem neměla vážný vztah, max líbání a ani to mi nebylo nějak příjemné. Podle slov ostatních jsem hezká holka (nejsem namyšlená :D) a často slýchávám, jak můžu být sama.
Vždycky jsem si myslela, že vztah je jenom o objímání, líbání, mazlení a na sex jsem vůbec nepomyslela.

Ostatní říkají, až se s někým vyspíš, uvidíš jaký to je. Ne že by se mi sex hnusil, jen nevidím důvod, proč to dělat. Mohla jsem se s někým už dávno vyspat, kdybych chtěla. 
Měla jsem kamaráda, se kterým jsem ráda trávila čas. Teď když se zpětně dívám, nejšťastnější jsem byla, když on měl přítelkyni, se kterou spal, a se mnou si jen povídal a byli jsme jenom kamarádi. 

Když jsem si psala s nějakým klukem a bylo jasné, že by chtěl něco víc, začala jsem se uzavírat do sebe. Když někdo narušil můj osobní prostor, bylo mi to dost nepříjemné. Objímání od lidí, které znám dlouho, mi nevadí. Ale například nedávno jsem šla s jedním klukem ven, protože jsem si dala ještě jednu šanci, a každým jeho dotykem se mi hnusil víc a víc. Při loučení mě obejmul a tím mě doslova dorazil. 

Po příchodu domů jsem hledala něco o sexuální orientaci a našla jsem asexualitu a tuhle stránku. Po přečtení pár příspěvků, se mi vnitřně docela ulevilo a měla jsem pocit, že konečně někam patřím. :)


Šlo by to rozepsat ještě víc, ale jsem ráda, že jste si i to málo přečetli :))
Odpovědět
#2
Mno, pokud se do vztahů nějak nutíš, abys "nebyla sama", tak by mohl být celkem problém i v tomto. Působí to totiž tak, že se ženeš vpřed, abys nebyla nějak pozadu (byť aspoň že to nehrotíš, co se týká intimních věcí).
Odpovědět
#3
Nevīm kam se honit... Jå v šestnácti ještě tahal kačera. ?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#4
(11. 08. 2017, 21:43:04)Maghical123 Napsal(a): Mno, pokud se do vztahů nějak nutíš, abys "nebyla sama", tak by mohl být celkem problém i v tomto. Působí to totiž tak, že se ženeš vpřed, abys nebyla nějak pozadu (byť aspoň že to nehrotíš, co se týká intimních věcí).
Já vztah ani nehledám, stačí mi, když si mám s kým pokecat, jít ven :)
Odpovědět
#5
Jup Napsal(a):Já vztah ani nehledám, stačí mi, když si mám s kým pokecat, jít ven :)

Hledat přátele mezi asexuály je jistě skvělý nápad. Pokud jsi tedy také asexuálka, tak to bude dobrý stmelovací prostředek, člověk se pak necítí být takový exot, když u sebe má také někoho takového.

Co se týká vztahů, tak v 16 není kam spěchat. Vím, že v dnešní době jsou ve "vztahu" i děti na ZŠ, ale to není žádná láska, to je obyčejná frajeřina. Na SŠ bych to i možná toleroval, tedy pokud by se jednalo o slušný pár, který to spolu myslí vážně, no bohužel člověk se spíše setká s nevybouřenými puberťáky, kteří se o přestávce olizují na chodbě a svůj intimní život probírají před celou třídou a dají si sakra záležet, aby to každý slyšel. Nakonec se stejně rozejdou po měsíci kvůli nějaké hlouposti, takové páry mi jsou k smíchu
Odpovědět
#6
(15. 08. 2017, 13:49:54)NTLL Napsal(a):
Jup Napsal(a):Já vztah ani nehledám, stačí mi, když si mám s kým pokecat, jít ven :)

Hledat přátele mezi asexuály je jistě skvělý nápad. Pokud jsi tedy také asexuálka, tak to bude dobrý stmelovací prostředek, člověk se pak necítí být takový exot, když u sebe má také někoho takového.

Co se týká vztahů, tak v 16 není kam spěchat. Vím, že v dnešní době jsou ve "vztahu" i děti na ZŠ, ale to není žádná láska, to je obyčejná frajeřina. Na SŠ bych to i možná toleroval, tedy pokud by se jednalo o slušný pár, který to spolu myslí vážně, no bohužel člověk se spíše setká s nevybouřenými puberťáky, kteří se o přestávce olizují na chodbě a svůj intimní život probírají před celou třídou a dají si sakra záležet, aby to každý slyšel. Nakonec se stejně rozejdou po měsíci kvůli nějaké hlouposti, takové páry mi jsou k smíchu

Tohle není nijak odsouzeníhodné či snad směšné ,je to jen přirozená část zkoumání a hledání u běžné populace dospívajících. Nějak se to přece naučit  musí!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#7
Rozhodně je důležitý si udělat co nejvíce asexuálních a potenciálně bezdětných kamarádů. V šestnácti to ještě tak podstatný není, ale kolem třiceti pak člověk třeba zjistí, že všichni kolem mají děcka, ty jsou furt nemocný, ti lidi mají hypotéku, pořád nějaké svatby a stavění baráků a s váma nemůže nikdo na víkendový výlet, nebo třeba jen na pivo! (Což se mi naštěstí až tak neděje, bezdětných kamarádů mám asi dostatečně).
Odpovědět
#8
(16. 08. 2017, 01:08:30)Ziriath Napsal(a): Rozhodně je důležitý si udělat co nejvíce asexuálních a potenciálně bezdětných kamarádů. ...a s váma nemůže nikdo na víkendový výlet, nebo třeba jen na pivo! (Což se mi naštěstí až tak neděje, bezdětných kamarádů mám asi dostatečně).

Však teda, Čárlí prišiel do Brna, to je parťák na pivo jak lusk!

________________

A okrem iného k téme. Nemusíš sa hneď niekam radiť, ak sa ti uľavilo, že si našla čosika, čo môže byť s tebou spoločné, to je skvelé! Píš ľuďom, ktorí ťa niečím oslovia (myslím momentálne tu na fóre), ktorí sú v tvojej blízkosti a pod... Ale čo ty vieš, možno fakt sa o pár rokov "otočíš" iným smerom.
Ja som v 16-tich nevedel, ktorá bije a musel som si prejsť rôznymi vzťahmi, ktoré mi dali veľa, pretože mi nedali vlastne nič (ale tých ľudí si doteraz vážim, ktorí so mnou vydržali a stále sa usmejú, keď ma vidia na ulici), a až potom som pochopil asi, čo je za neproblém. A aj keď som mal dvadsať dva ca, stále som skúšal, možno... Nehovorím, nechcel som nejak niečo prelomiť, ale keď mi bolo ponúknuté , skúsil som. To je všetko. Teraz mám smiešnych 24 a viem, že do konca života budem rovnaký.
A teší ma to. Som vyrovnaný.
A spokojný.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#9
Vzhledem k tomu, že asexuálové netvoří žádnou komunitu, nemají žádné komunitní centrum, kam by člověk mohl zajít, netvoří žádnou organizovanou skupinu, pravidelně se nescházejí, sporadicky spolu komunikují prázdnými tlachami na poloprázdném fóru, bych to s tou radostí nepřeháněl. Asi jsi chtěla napsat, že se ti ulevilo, že nejsi jediná na světě s tímhle zaměřením, ale že takových lidí je více a dokáží spokojeně a (někteří) i kvalitně žít, aniž by se trápili nebo jim bylo okolím ubližováno. To ano. Ale pořád jsme lidé různých zájmů a zaměření a společná sexualita znamená tolik jako u heterosexuálů nebo homosexuálů: vůbec nic.
Odpovědět
#10
Dovolila bych si nesouhlasit. Pro nás - hardcore asexuály - znamená samotná existence této komunity docela hodně. Bez ohledu na rozdílnost zájmů a futilitní informace, které si tady sporadicky vyměňujeme Pán zelený .
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Konečně správně? Agg-diskusni-forum-ie74 28 54507 04. 12. 2017, 21:05:12
Poslední příspěvek: Agg-diskusni-forum-ie74
  Patřím sem? Len-diskusni-forum-nis 7 21615 11. 05. 2017, 21:28:50
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Patřím sem vůbec? Melo-diskusni-forum-unek 15 34747 08. 04. 2015, 11:54:39
Poslední příspěvek: Kri-diskusni-forum-stý
  Hurá, konečně stránky pro mě! fabius 7 17592 21. 09. 2013, 19:29:18
Poslední příspěvek: Sunnylo-diskusni-forum-vesToby
  Asi k vám patřím Jinan 6 16281 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex