Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje asexualita
#1
Ahoj všem,
díky za existenci tohoto fóra, jsem rád, že je tu i dost lidí a snad mi pomůže i k zodpovězení některých mých otázek. Nechci se tu zatím moc rozepisovat. Můj problém je následující. Poměrně brzy jsem zjistil, že mne trochu sexuálně přitahují muži, ale nikdy jsem k nim nezískal žádný cit. Za to jsem byl poměrně často zamilovaný do holky ... A tento rozpor vykrystalizoval v to, že jsem stále panic a nikdy jsem neměl s nikým sex a jak to cítím, tak ani už nemám potřebu. Prostě už je mi to jedno. Nyní když jsem narazil na fórum Asexuál, tak jsem si řekl, no jo, to jsem vlastně já. Ale nevím. Co si o tom myslíte? A otázka druhá, je možné najít ženu asexuálku (což by tady měla být většina), která by šla do opravdu asexuálního vztahu, který by se ničím jiným nelišil, než jen absencí sexu?
Odpovědět
#2
Ahoj,
já se skoro musím smát, já to mám úplně stejně, ale úplně... taky cítím trochu přitažlivost k mužům a zamilovávám se do holek... je to takovej trochu zvláštní... já třeba říkám, že nemám sexuální orientaci, ale dezorientaci, když na to přijde.
A myslím, že najdeš... možná to budeš mít těžší v tom tu holku přesvědčit, že to tak fakt máš, ale věřím, že najdeš...
Odpovědět
#3
Sexuální dezorientace, tak tenhle termin mě fakt takhle po ránu pobavil. ;) Dik.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#4
1) Citové preferenci stejného pohlaví se říká homoromantická orientace, sexuální preferenci odlišného pohlaví (samozřejmě) heterosexualita - a vzájemně se nevylučují. :) Můžeš být heterosexuální homoromantik, není to nic tak podivného, aby pro to už někdo nevymyslel název. ;)
2) Určitě takové ženy existují. Asi sis všiml, jak bohatá je v profilu na zdejším fóru škála toho, co daný asexuál chce zažívat ve vztahu.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#5
Taky si myslím, že se to vzájemně nevylučuje.
Odpovědět
#6
Přitahovaly mě holky i kluk. Základem byl vždy intelektuální impulz a příjemné chování. Myšlenky na sex přicházely až následně. Když se mně líbí nějaká holka, koukám po holkách, když kluk, tak po klukách, nebo si to aspoň myslím.

Rád bych kamaráda, který by se mně mohl i líbit, ale ne někoho na sex. Spíš bych rád občas trávil čas společnou aktivitou, jen ve dvou.
Odpovědět
#7
Někdy to vypadá,  že se se lidi prohlásí za asexuály jen pro to, že  neví s kým si začít.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#8
(30. 10. 2019, 07:50:15)adevr Napsal(a): Někdy to vypadá,  že se se lidi prohlásí za asexuály jen pro to, že  neví s kým si začít.

(17. 08. 2019, 08:02:25)Aggie74 Napsal(a): Já třeba říkám, že nemám sexuální orientaci, ale dezorientaci, když na to přijde.

Možno aj práve také prípady sú formou tej spomenutej sexuálnej dezorientácie.
Odpovědět
#9
(29. 10. 2019, 15:17:38)tygr99 Napsal(a): Přitahovaly mě holky i kluk. Základem byl vždy intelektuální impulz a příjemné chování. Myšlenky na sex přicházely až následně ...

To by mohla být sapiosexualita (už jsem tu o ní psal) kombinovaní s biromantickou demisexualitou, kde sexuální přitažlivost přichází až po vytvoření emočního pouta, viz obrázek s druhy basexuality, který jsem onehdy přeložil.

Aggie74: sexuální disorientace je nádherný termín. Doufám, že to nebude znít moc pesimisticky, ale mám takový pocit, že se nám bude v budoucnu hodit (a nejen u asexuálů), hlavně až dospějí ti, ze kteřých si "genderově uvědomělí" rodiče udělali svá pokusná morčata, viz např.  POLITIKA: Proč chtějí vzít batolatům pohlaví?. Brrr.
Odpovědět
#10
(31. 10. 2019, 00:41:12)Magramal Napsal(a):
(29. 10. 2019, 15:17:38)tygr99 Napsal(a): Přitahovaly mě holky i kluk. Základem byl vždy intelektuální impulz a příjemné chování. Myšlenky na sex přicházely až následně ...

To by mohla být sapiosexualita (už jsem tu o ní psal) kombinovaní s biromantickou demisexualitou, kde sexuální přitažlivost přichází až po vytvoření emočního pouta, viz obrázek s druhy basexuality, který jsem onehdy přeložil.

Aggie74: sexuální disorientace je nádherný termín. Doufám, že to nebude znít moc pesimisticky, ale mám takový pocit, že se nám bude v budoucnu hodit (a nejen u asexuálů), hlavně až dospějí ti, ze kteřých si "genderově uvědomělí" rodiče udělali svá pokusná morčata, viz např.  POLITIKA: Proč chtějí vzít batolatům pohlaví?. Brrr.
A coz teprve takova sepiosexualita ;;)
Slepé cesty jsou...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou evi-diskusni-forum-kula 20 29427 05. 04. 2021, 09:08:56
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Zpověď - moje vnímání sexuality Li-diskusni-forum-šaj 0 3456 21. 08. 2020, 10:42:44
Poslední příspěvek: Li-diskusni-forum-šaj
  Moje hledání se an-diskusni-forum-nie 1 7411 12. 02. 2018, 01:13:27
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Moje představení Evulína 9 20717 07. 09. 2016, 21:29:36
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex