Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Další zpověď nováčka
#3
Zdravím rovněž!


    Vítej, nováčku, ano ano, spousta z nás byli zde jednou noví, někteří jsou noví doposud,  ale jednou pravděpodobně všichni společně budeme na tu novotu jen vzpomínat! :-)

    Na úvod, zní to nádherně, kdyby se děti rodily z čisté lásky! Odpadla by řada problémů a zejména pochybností, zda-li nás on či ona opravdu miluje. Dítě by bylo jasným důkazem. Ovšem příroda to vymyslela jinak... no řekněte, není ta příroda nakonec náramně chlípná? :-) Mně se to také jako dítěti protivilo a třebaže mám přírodu raději než všelijaké lidské výmysly a vynálezy, říkám si dodnes, tohle mohla udělat příroda jinak...

    Ten tvůj příběh je naprosto jasný, rozhodně patříš mezi nás. Myslím, že stačí ten fakt, že tě fyzicky nikdo nepřitahuje. Mamku asi bohužel v budoucnu moc nepotěšíš... Tak, jak píšeš, lásku jsi tedy nikdy nezažila a máš pravdu, že způsobuje řadu potíží zejména potom, co z člověka vyprchá. Ale já ji tedy zažil a řekl bych, že je to něco krásného zejména je-li opětovaná a přinejmenším klady a zápory jsou si podle mne rovny. Akorát to pak právě bývá skok z extrému do extrému a na to nejsme zvyklí...

    Ty chceš tedy hubnout za uvedeným účelem? Jestli je tvůj argument, že tvé tělo působí příliš vyzývavě, ale jinak ti to nevadí, nebylo by lepší se prostě oblékat a upravovat tak, abys působila, jak píšeš, neutrálně? Myslím, že tím toho dosáhneš lépe nežli hubnutím.

    Tak tě tu jinak ještě jednou vítám!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Další zpověď nováčka - od d--diskusni-forum-kun - 26. 07. 2018, 21:14:55

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravice od nováčka Blue-diskusni-forum-leaf 2 463 17. 02. 2024, 09:25:07
Poslední příspěvek: Blue-diskusni-forum-leaf
  Zpověď - moje vnímání sexuality Li-diskusni-forum-šaj 0 3516 21. 08. 2020, 10:42:44
Poslední příspěvek: Li-diskusni-forum-šaj
  Jsem doopravdy asexuál? - klasická otázka nováčka Andr-diskusni-forum-omeda 28 36459 19. 08. 2020, 00:22:57
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Pozdrav od nováčka soulmate75 1 5948 30. 01. 2019, 09:24:28
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Další zpráva od nováčka ;) N-diskusni-forum-B. 9 20282 26. 04. 2018, 21:00:19
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex