Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrav od nováčka
#1
Ahoj všem, 
když už jsem tu nová, bylo by slušností se trochu představit a nebo aspoň sdělit proč tu jsem. Ač nepatřím asi úplně do skupiny asexuálních jedinců, sem jsem se zaregistrovala z jednoho prostého důvodu. Nějakou dobu jsem se snažila seznamovat na těch klasických seznamkách, ale tam to je hrůza, člověk tam potká různé lidi, kteří jsou tam z různých důvodů, ale za vším vždy je vlastně sex a narazit tam na člověka který by dokázal rozumně komunikovat o všem možném a nebral vás hned jako objekt svého sexuálního uspokojení je téměř nemožné. Jsem hetero, ale už jsem natolik rozumná a mám se ráda, že opravdu na povrchnosti si nepotrpím, tudíž abych vyhledávala sex s někým za každou cenu, tak na to mě opravdu neužije. Tak jsem hledala možnost kde se třeba s někým zajímavým seznámit a napadlo mě tohle. Je pravdou, že sex mi nijak nechybí (člověk si popřípadě umí poradit i sám), ale vzhledem k tomu že mám ráda doteky a objímání a vůbec případná blízkost a porozumění s nějakou osobou mi občas chybí , tak jsem zvolila tento způsob seznamování. Jsem člověk s otevřenou myslí a nemám vůči ničemu nějaké předsudky a nebo se aspoň o to snažím a jsem schopná si pokecat s kýmkoliv pokud je o čem. Věřím, že tady naleznu svým způsobem podobné lidi a budu se tu cítit dobře :-) Každopádně hezký den všem, Jana
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Pozdrav od nováčka - od -diskusni-forum- - 30. 01. 2019, 07:33:35
RE: Pozdrav od nováčka - od -diskusni-forum- - 30. 01. 2019, 09:24:28

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravice od nováčka Blue-diskusni-forum-leaf 2 434 17. 02. 2024, 09:25:07
Poslední příspěvek: Blue-diskusni-forum-leaf
  Jsem doopravdy asexuál? - klasická otázka nováčka Andr-diskusni-forum-omeda 28 36291 19. 08. 2020, 00:22:57
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  pozdrav a otázka ad-diskusni-forum-evr 6 21255 17. 04. 2019, 20:56:22
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
Asexual Další zpověď nováčka Ail-diskusni-forum-úren 5 12013 27. 07. 2018, 10:58:19
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Další zpráva od nováčka ;) N-diskusni-forum-B. 9 20226 26. 04. 2018, 21:00:19
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex