Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čistka fóra
#11
:-O Krádež osobních údajů? To je fakt na blázinec.
Každopádně souhlasím s promazáním celých vláken a jejich opětovným založením, myslím, že to ničemu neuškodí.
Odpovědět
#12
(13. 06. 2010, 14:52:50)Zafod Biblbrox Napsal(a): Překvapený Překvapený to jako fakt??? To co je za typka preboha?
To je typek, ktery mimo jine prohlasil, ze konkretne tebe svym psanim uvrhuju do depresi ;) (predpokladam, ze o nicem nevis; no kazdopadne on byl podle jeho slov tvuj ochrance a prave jsi o nej prisel... co tu jen budes ted mezi temi svinemi - napr. mnou, delat... :-) )

Ja se jen obavam, ze kdyz mu admini vzali vitr z plachet, tedy smazali to tak, jak chtel, ze si najde jinou zaminku jak buzerovat zdejsi uzivatele. Bohuzel asi nema nic jineho na praci. Takze se jeste uvidi, o co mu opravdu jde a co je ve skutecnosti mozna jen zasterka, vymluva.
Laissez-faire...
Odpovědět
#13
No teda, co sa ja nedozviem :) uz konecne viem kto je pricinou mojich depresii ;) Takze ochranca :D neviem jak k tomu prisiel, ale budiz.
Odpovědět
#14
Cvíli tu nejsem a takové zmněny :D

Tte mi chybět určitě nebude :D
Odpovědět
#15
(14. 06. 2010, 10:16:15)Sir Erik Napsal(a): Tte mi chybět určitě nebude :D
K tobe (teda o ewikovi) psal mimochodem totez, co jsem vyse uvedla ze psal k Zafodovi ;)
Laissez-faire...
Odpovědět
#16
nevím jak tu jeho nepřítomnost rozchodím......
Odpovědět
#17
Koukám,že v sekci "srazy a setkání" nezůstal kámen na kameni.Tam Max psal asi nejvíc(a přiznejte mu aspon tu zásluhu,že byl na výletech dobrým společníkem).Jinak jsem ráda,že už jste to přestali propírat na chatu,protože soukromé spory se mají řešit soukromě.Většina z těch,kdo si to tady čtou,neví,o co přesně jde,někteří Maxe(Tte,Pána s buřinkou) ani neznají,tak to nemohou objektivně posoudit.To si netroufám ani já,takže to neberte tak,že bych ho za každou cenu chtěla hájit-pokud někomu napsal něco urážlivého,tak to byla samozřejmě chyba.Já osobně proti němu dosud nic neměla,připadá mi jako slušný člověk,který je hodně zásadový,ale nikomu to nevnucuje.V pátek mi sám volal,že Tte je on,jinak by mě vůbec nenapadlo,že je tu řeč o něm.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#18
Soukrome spory se maji resit soukrome, ok. Jenze tady nejde az tak o soukromy spor, ale o to, ze tu je psychopat, ktery nejen urazi (to se da prezit), ale navic nekterym lidem vyhrozuje, snazi se v nich vzbudit strach, u nekterych mozna uspesne. A to uz vec soukroma rozhodne neni a je zahodno na to verejne upozornit, aby ostatni byli varovani.
Pokud ti pripada jako slusny clovek, fajn. Pokud veris tomu, ze tu mel dva nicky proto, aby nas dal dohromady na srazy (takova blbost, vzdyt jsme se tu v klidu schazeli i bez jeho pricineni) a dalsim jeho "logickym" oduvodnenim jeho odhalenych pochybeni, ok, udelala sis sama nazor. I kdyz nevim jak moc jsi slysela nazory z druhe strany (zdejsi), kdyz jsi teprve v patek zjistila, kdo je Tte. Asi o nem jeste dost veci nevis, ale timto tematem jsi byla varovana, tudiz tu snad muzou mit vsichni ciste svedomi, pokud by se nahodou rozhodl ti nekdy ublizit. Pokud si s nim rozumis a myslis, ze se to nikdy nestane (to je dost dobre mozne, v tvem pripade asi pravdepodobne), tak je vse v poradku a neni co resit.
Laissez-faire...
Odpovědět
#19
Po pravdě řeknu nikdy mi tu Tte nic neudělal, takže si na něj nemůžu stěžovat ...
Odpovědět
#20
Ja prece nerikam, ze tu vsem neco udelal :-) Ale faktem je, ze nekterym zcela vazne vyhrozoval. To je vse.
Laissez-faire...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Aktualizace systému fóra ke-diskusni-forum-x!k 6 5986 09. 03. 2023, 18:27:27
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
Information Přehled funkcí fóra Lur Raven 50 184723 04. 10. 2019, 22:40:08
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k
  Aktualizace systému fóra ke-diskusni-forum-x!k 24 99701 10. 05. 2018, 20:17:45
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  System fora aktualizovan na 1.6.4 ke-diskusni-forum-x!k 0 18017 15. 10. 2011, 20:41:16
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k
Information Pravidla fóra Lur Raven 0 83432 25. 01. 2009, 18:30:19
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex