Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dá se žít bez lásky?
#31
Tak já si taky přihodím:) ono je něco jiného žít bez lásky a bez zamilovanosti. Lásku může cítit člověk k rodičům, příbuzným, dobrým přátelům, manželovi po dvaceti letech.... ale ten pocit, který Romea donutil výt pod balkonem je zamilovanost. V zamilovanosti je člověk ochoten se přizpůsobit druhému, nevidět jeho chyby, investovat do vztahu neskutečné úsilí - a ano, tady jde taky o ten sex. Zamilovanost často končí u rozvodového soudu.
Já osobně momentálně nejsem zamilovaná a už dlouho jsem nebyla. Z toho důvodu nejsem schopná vidět potenciálního partnera s růžovými brýlemi zamilování a tedy ani nevidět jeho chyby, investovat do vztahu neskutečné úsilí a zadlužit se kvůli miláčkovi na čtvrt mega (jak se stalo známé). Nemám důvod snášet něčí nálady, chybičky atp., takže nemám žádnou chuť v potencionálním vztahu setrvávat. Zvlášť když se po mě chce ještě ten sex.
Takže: že bys skončila bez lásky, pochybuji. Je ale možné, že nebudeš zamilovaná.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex