Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
....líbil se mi sex v době zamilovanosti, jsem tedy heterosexuální?
#1
Ahoj všem,
kdo máte chuť se začíst do mého příběhu, který začíná otázkou na kterou si sama neumím odpovědět... Od mládí se mi líbí muži, nedokáži si tedy představit, že bych se vůbec někdy zamilovala do ženy... První láska ve 13ti letech byla nádherná, čistá, stydlivá, s pár něžnými doteky a polibky. Rozešli jsme se, když na mě v 16ti letech začal naléhat, abychom spolu začali sexuálně žít. Potom ve svých 22ti letech jsem se opět zamilovala do kluka, který mě dokonce i vzrušoval, takže jsem byla svolná k sexu a po pravdě, ze začátku se mi to s ním líbilo. Vzali jsme se. Až po svatbě jsem si začala uvědomovat, že vlastně je mi s ním moc hezky jen do té doby, než mě zase zatáhne do postele. Hlavně chtěl dítě, ale nedařilo se, proto jsme podstoupili léčbu, umělé oplodnění, navíc já ještě operaci...Prožila jsem spoustu bolesti kvůli něčemu, co jsem (z dnešního pohledu) vlastně vůbec nechtěla. Přesto všechno jsme se bláznivě milovali, jeden pro druhého by snesl opravdu modré z nebe. Promluvili jsme si několikrát samozřejmě i o mé averzi k tělesnému kontaktu, nevadilo mu to, řekl, že se s tím dá žít...hlavně že mě nechce ztratit...že je důležitější naše láska, důvěra, upřímnost,...prostě bla bla bla bla blaaa.... Jenže v mládí člověk naivně věří takovým řečem, zvláště v zamilovaneckém poblouznění... Po pár letech jsem najednou byla postavena realitě ze dne na den, že čeká dítě s jinou.... Ano, i to bych překousla, když po něm tolik toužil, ale že chce odejít za tou dívkou jsem nechápala, když jsme si tak bezmezně věřili, milovali se... Jenže i sebelepší a charakternější člověk zalže aby druhému člověku, kterého má rád neublížil....a to právě pouze v intimní oblasti. Věnoval jí tedy nejen tělo, posléze i své srdce jak otěhotněla a tudíž mě citově podváděl a jen mě nechtěl zranit, proto mi pak už lhal....jedna z milosrdných lží.....to hovoří za vše - s heterosexuálním partnerem opravdu nelze NIKDY v oboustranné čistotě vztahu žít. Rozvedli jsme se a já několik let žila sama a snažila se porozumět proč zrovna já nemám touhu po sexu jako ostatní "normální" lidé....
Po pár letech samoty jsem už dál nechtěla žít a najednou mi do cesty vstoupil mnohem starší muž, vdovec, s dvěma dětmi....Zamilovali jsme se do sebe, nějaký sex proběhl také a musím upozornit, že se mi to ze začátku opět líbilo. Byli jsme k sobě opět upřímní, já jsem mu sdělila o mém odporu k milování, jemu to vyhovovalo, protože byl více workoholik a na nějaké postelové hrátky chuť už ve svém věku nemíval. Jednou dvakrát do roka to přece i "vydržím". Vzali jsme se, společně jsme od píky vybudovali prosperující firmu, stále jsme se moc milovali a dávali si to náležitě najevo. Každý mi záviděl milujícího a úspěšného manžela....Jenže trend v podnikatelských kruzích si žádá mladé milenky...to bych pochopila, ale....už jsem se nemohla smířit, že najednou hlavním důvodem k rozvodu byl u nás právě sex. Prý jsem mu nedokázala dát to, co mu dá každá druhá žena... uspokojení....
Teď žiji opět sama, pouze s psíkem a je mi líto ztraceného života. Ano, tak právě to cítím. Mám v sobě spousty lásky a nemám ji komu dát. Vím totiž už, že heterosexuál opravdu není vhodný kandidát pro vztah s asexuálem, všechny řeči o lásce jsou plané, tedy momentální, ale netrvají dlouho...stejně dlouho jako trvá ta pravá zamilovanost...pak se i citové cesty zase rozcházejí....i když slova zůstávají...
Vy všichni mladí, buďte rádi, že je jiná doba než za mého mládí, kdy se o takovýchto anomáliích? (hmm, divné slovo, ale jiné nenacházím) dá hovořit mnohem otevřeněji a že se za to, jací jste, nestydíte. Tenkrát to bylo nemyslitelné... Po prožitých zklamáních jsem se hodně uzavřela světu a věřte, že i tahle moje zpověď mi dala opravdu vážně moc zabrat... Cítím ale, že nemohu žít sama, samota mě ubíjí každým dnem víc a víc...proto jsem byla velice ráda, že jsem při brouzdání na internetu našla tyhle stránky a otevřela se mi možnost, že bych třeba mezi vámi mohla najít nějakou spřízněnou duši....?
Odpovědět
#2
Mozna trochu pozdeji, ale stale ne uplne pozde na to, abys nasla nekoho, s kym vztah na sexu neztroskota. Preju ti hodne stesti pri hledani, snad ti tyhle stranky pomuzou, uz jsem tu videla par muzu tve generace, tak proc by ne?
Laissez-faire...
Odpovědět
#3
budu držet palce. A děkujeme za důvěru :o)
Odpovědět
#4
(10. 10. 2010, 22:41:23)hic iacet Napsal(a): HETEROSEXUALITA

Heterosexualita je sexuální orientací, definovanou přitažlivostí v citových otázkách K OPAČNÉMU POHLAVÝ.
Pokud se ti jako ženě líbí muži, pak ano - jsi heterosexuální. To ale nepopírá možnost být heterosexuální asexuál. Asexualita je spíše vztahem k sexuálním praktikám, tedy jejich odmítání. Ovšem se sexuální orientací má pramálo společného. Dokonce asexualita není stav definitivní, oproti sexuální orientaci zde záleží na člověku, co si vybere. Sexuální orientace je stav definitivní a neměnný. Samozřejmě existují chvíle, kdy buď člověk hledá sám sebe nebo jen experimentuje a zkusí něco s opačnou orientací a pokud s tím zúčastnění souhlasí, je to v pořádku a není na tom nic špatného, ovšem pokud část života je tak a pak zas naopak, pak je danný člověk bisexuál. Osobně fandím každému, kdo jde za svým srdcem a investuje do vztahu s kýmkoliv, kdo danné city opětuje. Je mi úplně jedno kdo s kým spí, pokud jsou dospělí a dobrovolně s tím souhlasí. Dokonce jsem pro adobci dětí homosexuály, neboť by dali dítěti rodinu a lásku, která by z nich utělala slušného člověka ve větším procentu úspěšnosti, než je u dětských domovů: 97 asociálů : 3 sociálně stabilním. Jde jen o sprostou dogmatizaci, že sex je něco temného a homosexualita je úchylka. Většinou ale takové blbosti hlásají více úchylní lidé, bez znalosti základních faktů.
Dělejte to, co Vás dělá šťasnými, pokud tím neubližujete jiným, je to v pořádku, ať si kdo chce, co chce říká.
Odpovědět
#5
milos:
Nesouhlasím. Tam je důležité, že je to SEXUÁLNÍ orientace, tj. nejde o citové otázky, ale čistě o sexuální přtažlivost. Člověk, kdo má zájem o sex s opačným pohlavím, ale city mu nic neříkají, je heterosexuál. Naproti tomu, pokud se např. mě líbí holky, ale nechci s nimi spát, tak je to možná emocionálně-sociální orientace, ale pokud jde o sexuální orientaci, tak jsem asexuál.
Stejně tak nesouhlasím s tím, že sexuální orientace je definitivní. Co když ji někdo v průběhu života změní? Takových lidí je dost, prostě to je záležitost, která se měnit může; když může někdo změnit pohlaví, proč ne orientaci? :-)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#6
(09. 12. 2010, 18:01:02)milos Napsal(a):
(10. 10. 2010, 22:41:23)hic iacet Napsal(a): HETEROSEXUALITA

Heterosexualita je sexuální orientací, definovanou přitažlivostí v citových otázkách K OPAČNÉMU POHLAVÝ.
Pokud se ti jako ženě líbí muži, pak ano - jsi heterosexuální. To ale nepopírá možnost být heterosexuální asexuál. Asexualita je spíše vztahem k sexuálním praktikám, tedy jejich odmítání. Ovšem se sexuální orientací má pramálo společného. Dokonce asexualita není stav definitivní, oproti sexuální orientaci zde záleží na člověku, co si vybere. Sexuální orientace je stav definitivní a neměnný. Samozřejmě existují chvíle, kdy buď člověk hledá sám sebe nebo jen experimentuje a zkusí něco s opačnou orientací a pokud s tím zúčastnění souhlasí, je to v pořádku a není na tom nic špatného, ovšem pokud část života je tak a pak zas naopak, pak je danný člověk bisexuál. Osobně fandím každému, kdo jde za svým srdcem a investuje do vztahu s kýmkoliv, kdo danné city opětuje. Je mi úplně jedno kdo s kým spí, pokud jsou dospělí a dobrovolně s tím souhlasí. Dokonce jsem pro adobci dětí homosexuály, neboť by dali dítěti rodinu a lásku, která by z nich utělala slušného člověka ve větším procentu úspěšnosti, než je u dětských domovů: 97 asociálů : 3 sociálně stabilním. Jde jen o sprostou dogmatizaci, že sex je něco temného a homosexualita je úchylka. Většinou ale takové blbosti hlásají více úchylní lidé, bez znalosti základních faktů.
Dělejte to, co Vás dělá šťasnými, pokud tím neubližujete jiným, je to v pořádku, ať si kdo chce, co chce říká.
Tak za prve, nechapu, proc jsi sem vlozil citaci me osoby, ackoliv to, co jsi do citace vlozil, jsem v tomto tematu nenapsala.
Za druhe, nechapu, proc tu pises nejaka sva dogmata jako obecne pravdy. Vecne viz BB, snad jen s drobnym dodatkem, ze si nejsem uplne jista, zda je mozne zmenit v zivote sexualni orientaci, to by pak na me pusobilo spis jako pozdejsi zjisteni prave orientace. Ale to uz je dost mimo tema.
Laissez-faire...
Odpovědět
#7
(09. 12. 2010, 18:33:18)Backstreet Boy Napsal(a): Tam je důležité, že je to SEXUÁLNÍ orientace, tj. nejde o citové otázky, ale čistě o sexuální přtažlivost. Člověk, kdo má zájem o sex s opačným pohlavím, ale city mu nic neříkají, je heterosexuál. Stejně tak nesouhlasím s tím, že sexuální orientace je definitivní. Co když ji někdo v průběhu života změní? Takových lidí je dost, prostě to je záležitost, která se měnit může; když může někdo změnit pohlaví, proč ne orientaci? :-)

BB, to bychom ale z heterosexuálů dělali citově oploštělé jedince, kterým jde jen o ten fyzický akt....já jsem přesvědčena, že to takto určitě není, normální heterosexuální jedinec vyhledává v rámci vztahu jak fyzický projev (intimní styk), tak emoční vazbu k partnerovi a to ve spojitosti. Pravda, kdo čeho více, to už bude přísně individuální. Ale že by hledali jen sex..., to by určitě nebylo správné myšlenkové východisko ve vztahu k heterosexualitě. Zajisté, že může být mezi heterosexuály člověk, kterému jde jen o sex, pak je to heterosexuál, ale zároveň, napíšu přímo, kurevník. Nic více, nic méně. A k té vrozené či nevrozené sexuální orientaci, podle mne je to něco, co je trvale "zapsáno" v mozku a pokud někdo experimentuje, roli tam hrají spíše ty sociální apod. faktory, které jej nutí do pozice, kdy si jednoduše nemůže přiznat pravdu, jak to s ním je. Ale stejně po delším či kratším čase u nich převládne ten vrozený faktor. Krásný příklad, homosexuálové, za minulého režimu se jim radilo, aby to zkusili, přizpůsobili se, založili si rodiny, tedy se pokusili "změnit". Výsledkem často byly nejen ty děti, ale také pozdější rozpadající se manželství, kdy je partnerka nachytala s utajovaným milencem......Z hlediska sexuální orientace se osobně spíše až výlučně přikláním k tomu biologizujícímu pojetí.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#8
-> Nela: Myslím že BB to myslel spíš tak, že sexuální orientace se týká jen sexuálních preferencí, nikoli citů...? Tudíš hetero muže přitahuje žena, asexuálního ne (ale může se mu líbit) ale oba k ní mohou mít citový vztah...tudíš cit se neřadí k orientaci (tak jsi to myslel?)

to "měnění" orientace...viz. teorie queer... a myslím, že to má logiku, i když se s tím třeba úplně neztotožňuji
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je. ra-diskusni-forum-ven 5 13608 12. 01. 2013, 18:33:20
Poslední příspěvek: Zden-diskusni-forum-dule
Information jak to tedy je? ult-diskusni-forum-imum 6 14505 16. 09. 2012, 21:58:48
Poslední příspěvek: Ral-diskusni-forum-feek
  Můj příběh - tedy můj život -An-diskusni-forum-nie- 22 60638 16. 08. 2010, 20:18:14
Poslední příspěvek: Ral-diskusni-forum-feek

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex