Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jsem tu nová
#1
Ahoj, tak jsem našla tyhle stránky, a mám dojem, že jsem našla sama sebe. Je mi 25 let a jsem zdravotní sestra. Posledního přítele jsem měla 2 roky, teď jsem asi 1,5 roku sama. S ním to bylo celkem fajn, jenže on měl hrozně rád sex. Mazlení a tulení bylo fajn, tomu se nevyhýbám, ale samotný akt pohlavního styku mi někdy až přivolal odpor. Já jsem si to vždy odbyla jako z povinnosti, ale nikdy jsem si to neužila. A stále jsem si říkala,co je se mnou špatně. Pak jsem našla Vás, a přečetla jsem si vaše příspěvky, a jsem moc ráda,že v tom nejsem sama. Přeji hezký den.
Odpovědět
#2
Ahoj poppi,
vítej mezi námi,ať se ti tu líbí. :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#3
ahoj poppi :-)

taky sem tu nová a myslím, že jsem si na hodně věcí dokázala díky tématu asexuality odpovědět.

měj se hezky :-)
Odpovědět
#4
:) Vítám nováčky, snad se vám tu bude líbit :)
Odpovědět
#5
(20. 04. 2011, 15:37:47)poppi Napsal(a): Ahoj, tak jsem našla tyhle stránky, a mám dojem, že jsem našla sama sebe.

Tady toto prvopočáteční nadšení by se už mělo začít pomaličku i nějak diagnostikovat... Pán zelený
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj, jsem tu nová pírk-diskusni-forum-o123 40 57914 01. 01. 2020, 21:46:50
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Som tu nová kla-diskusni-forum-risa 1 6767 25. 03. 2019, 16:41:06
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Nová v poli... Adri-diskusni-forum-finel 15 27264 07. 03. 2019, 13:27:49
Poslední příspěvek: Adri-diskusni-forum-finel
  Nová na fóru Kapy-diskusni-forum-bara 5 14427 26. 05. 2016, 11:53:21
Poslední příspěvek: Kapy-diskusni-forum-bara
  Jsem tu nová zuzi-diskusni-forum-zuzi 1 7175 22. 05. 2015, 19:50:19
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex