Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálové toužící po dětech
#11
(18. 11. 2011, 23:13:03)Nela Napsal(a): Ale docela mne udivuje, kolik žen tu píše, že má bolesti při sexuálním aktu, že by nějaký průvodní znak asexuality?
Mě to vůbec neudivuje. K bezbolestnému styku je třeba, aby žena byla "tam dole" dostatečně uvolněná a vlhká, což je nepravděpodobné, pokud je jí sex lhostejný nebo dokonce nepříjemný.
Jinak to nemusí být problém jenom u asexuálek. Poprvé to bolí skoro každou (blána) a když je žena moc úzká a její partner má moc velký penis, tak ji to taky může bolet.
Odpovědět
#12
Ahojky MadRat, ano bolelo to, protože jsem byla panna, ale pak to bolelo pořád a pořád a to jsem byla jak vlhká tak jsem používala gely, spíše je problém u mne, jak píšeš žena je úzká a partner nadměrně velký penis - náš případ (v obou případech) bohužel. Já jsem se stala asexuálem až po těchto špatných zkušenostech, takto to vnímám, asi kdyby to klapalo, byla bych heterosexuálka jak vyšitá :-). Ale už nechci.
Mějte se.
Odpovědět
#13
(21. 11. 2011, 00:46:21)Nik@l Napsal(a): ...a to jsem byla jak vlhká tak jsem používala gely, spíše je problém u mne, jak píšeš žena je úzká a partner nadměrně velký penis - náš případ (v obou případech) bohužel. Já jsem se stala asexuálem až po těchto špatných zkušenostech, takto to vnímám, asi kdyby to klapalo, byla bych heterosexuálka jak vyšitá :-). Ale už nechci.
Mějte se.

Konečně naděje pro muže, kteří mají malýho pindíka, a jejich komlexy!LOL Bohužel však velká tragédie pro muže obdarované od Boha chloubou.Uplakaný Svět se prostě zbláznil, komu nestačí tento důkaz, tak už nevím co...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#14
Arthure, vy muži kolem toho naděláte. :) Myslím jako kolem penisu. Přitom, kousek kůže...bóže. :LOL: A holkám se nesměj, ono, když narazí tou svou chloubou na děložní čípek, tak to musí být "pěkná" bolest. Mohl bys bý trochu empatický....;)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#15
(21. 11. 2011, 11:05:47)Nela Napsal(a): Arthure, vy muži kolem toho naděláte. :) Myslím jako kolem penisu. Přitom, kousek kůže...bóže. :LOL: A holkám se nesměj, ono, když narazí tou svou chloubou na děložní čípek, tak to musí být "pěkná" bolest. Mohl bys bý trochu empatický....;)

Jo kousek kůže, no to máš teda pěkně zavádějící poznatky.
To bych si mohl na oplátku myslet, že ty máš mokvající nezahojenou řeznou ránu - natržený kožich :o)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#16
Je moc hezké, co tu píšete. Já mám děti moc ráda, i když po vlastních mně zatím ta touha ještě nepřepadla (a nevím jestli někdy přepadne... :-)) Ale spousta mých dobrých přátel děti má a já jsem s nimi moc ráda. Jsou to průzračné bytosti, ještě čisté duše, bez přetvářky a tak.
Odpovědět
#17
(21. 11. 2011, 22:58:32)Llamrei Napsal(a): Je moc hezké, co tu píšete. Já mám děti moc ráda, i když po vlastních mně zatím ta touha ještě nepřepadla (a nevím jestli někdy přepadne... :-)) Ale spousta mých dobrých přátel děti má a já jsem s nimi moc ráda. Jsou to průzračné bytosti, ještě čisté duše, bez přetvářky a tak.

To je moc fajn, že jsi spokojená, i když ne zatím s vlastními dětmi.Já to třeba nepochopím, jak žena nemůže cítit potřebu mít a chtít své vlastní dítě.Jsem ráda, že když už tedy nemusím sex tak že alespoň tu touhu mít děti mám:-).
Třeba to taky jednou pocítíš. Já jsem touhu mít dítě poprvé pocítila až kolem 30 roku a čím jsem starší, teď je mi 32 , to cítím intenzivněji,ale taky už více realisticky :-), když není chlap, nemůže být miminko, ale uvidíme co bude dál.
Odpovědět
#18
(22. 11. 2011, 01:14:09)Nik@l Napsal(a): Já to třeba nepochopím, jak žena nemůže cítit potřebu mít a chtít své vlastní dítě.

Jsou věci, které jednoduše pochopit nejdou, protože nejsou založeny na rozumu či logice. Je tedy jaksi zbytečné snažit se je chápat. :) Je potřeba je cítít a k tomu rozum není potřeba, ten naopak situaci často komplikuje. ;)
Podobně jako někdo nemá potřebu sexu, někdo jiný nemá potřebu vlastního dítěte. Nemyslíš, že takový člověk má právo pro změnu nechápat, proč někdo jiný po vlastním dítěti touží? Přeci jen nejsme všichni stejní.
I přesto, že jsem o řádku let starší než Ty, touha po vlastním dítěti mě zatím nepřepadla. Litovat mě ale nemusíš, vnímám to podobně jako psala Llamrei a děti mám ráda (teda převážně ;) ).
Odpovědět
#19
(22. 11. 2011, 01:45:18)Morwen Napsal(a):
(22. 11. 2011, 01:14:09)Nik@l Napsal(a): Já to třeba nepochopím, jak žena nemůže cítit potřebu mít a chtít své vlastní dítě.

Jsou věci, které jednoduše pochopit nejdou, protože nejsou založeny na rozumu či logice. Je tedy jaksi zbytečné snažit se je chápat. :) Je potřeba je cítít a k tomu rozum není potřeba, ten naopak situaci často komplikuje. ;)
Podobně jako někdo nemá potřebu sexu, někdo jiný nemá potřebu vlastního dítěte. Nemyslíš, že takový člověk má právo pro změnu nechápat, proč někdo jiný po vlastním dítěti touží? Přeci jen nejsme všichni stejní.
I přesto, že jsem o řádku let starší než Ty, touha po vlastním dítěti mě zatím nepřepadla. Litovat mě ale nemusíš, vnímám to podobně jako psala Llamrei a děti mám ráda (teda převážně ;) ).


Morwen, je důležité, že jsi spokojená, každý vidí štěstí a spkojenost v něčem jiném, tak to je a bude. Jste tu všechny fajn, jsem ráda, že jsem se zaregistrovala:-)


Odpovědět
#20
Právě, a je zde krásně vidět, že ani na asexualitu neplatí jeden univerzální vzor smýšlení, naštěstí! :) Přece, to by byla hrůza. Ve variabilitě je krása nebo ne? :P :) S dětmi nebo bez, život může být krásný....:)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex