Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálové toužící po dětech
#51
(26. 11. 2011, 21:19:41)Nik@l Napsal(a): Taky bych byla raději, kdyby se tady probíralo téma, které jsem založila, teď už se nikdo nepřipojí do diskuze, páč se to tu zvrhlo v jinou "diskuzi", která nemá s asexualitou vůbec nic společného. Taky už to nečtu, stačí mi první řádky, a kroutím očima :-), bylo by fajn, kdyby se založila vlastní diskuze na toto téma a myslím si, že by tam nikdo nový ani nevstoupil.
tak se mějte..no ..:-))

Omluvila jsem se... a taky přidala svůj názor. Podle mě není moc o čem diskutovat. Nekteří lidé netouží po sexu a po dětech ano, jiní to mají obráceně. Motivy a pocity lidí, jejichž cílem je ať už jedno nebo druhé nebo obojí, se různí.
Odpovědět
#52
(26. 11. 2011, 23:10:08)mušelín Napsal(a): Omluvila jsem se... a taky přidala svůj názor. Podle mě není moc o čem diskutovat. Nekteří lidé netouží po sexu a po dětech ano, jiní to mají obráceně. Motivy a pocity lidí, jejichž cílem je ať už jedno nebo druhé nebo obojí, se různí.

Vzácně musím opět souhlasit. (s tím minulým pojmoslovím je to spíš zase o nepochopení, proto nebudu reagovat) Téma "asexuálové toužící po dětech" už se dávno vyčerpalo. OT, jelikož nejsou povětšinou mým dílem, vznikají právě proto, že už se vyčerpaly konkrétní úvahy a věci se rozvíjí dále. Co si pamatuji, tak jednou tu bylo dáno jedno náboženský vlákno a skončilo to šroubkami a matičkami... Nuž a žíly jsem si neřezal ani jsem trapně nevykřikoval, koho to bude odrazovat a tak...

Problém spíš je, že už nikdo k danému tématu nemá co říct (v dané chvíli). Jestli ano, nechť píše... Postup bude následovný: bude se reagovat, z nepochopení řečeného přidá někdo OT (a můžete si dohledat, že jsem v tom takřka čistý jak lilie (o nic horší než druzí); tady by mohlo platit, kdo je bez viny, hoď kamenem!), pak se nabalí druzí, kteří využijí OT, protože je to třeba zaujalo nebo se chtějí pouze hádat a tak dokolečaka, ...skončí to stejně. Jen je smutné, když to člověka dokáže překvapit...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#53
Klidně nově příchozí by mohli přijít s něčím neotřelým, protože co člověk, to jiný názor a životní příběh. Jenže už jim to vyfouknul a zde zapsal náš Děd Vševěd.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#54
(27. 11. 2011, 11:34:37)Arthur Napsal(a): ...(s tím minulým pojmoslovím je to spíš zase o nepochopení, proto nebudu reagovat)...

LOL Nezklamals, Arthure, já to psala schválně tak, protože se to hodí i na Tebe. Mám dojem, že se taky považuješ za myslitele a často používáš různá slova ve významu známém jen Tobě, nebo dokonce věty nedávají smysl. Takhle pracuje poesie nebo experimentální texty, kde je pak možné hledat vše ve všem, najdeš tam, co zrovna potřebuješ.
Asi jako v abstraktním umění.
Nabídnout místo argumentů jen "nepochopení" je nejvýš laciné. Pro mě je to svým způsobem výmluvné dost...
Odpovědět
#55
(27. 11. 2011, 20:38:49)mušelín Napsal(a): LOL Nezklamals, Arthure, já to psala schválně tak, protože se to hodí i na Tebe. Mám dojem, že se taky považuješ za myslitele a často používáš různá slova ve významu známém jen Tobě, nebo dokonce věty nedávají smysl. Takhle pracuje poesie nebo experimentální texty, kde je pak možné hledat vše ve všem, najdeš tam, co zrovna potřebuješ.
Asi jako v abstraktním umění.
Nabídnout místo argumentů jen "nepochopení" je nejvýš laciné. Pro mě je to svým způsobem výmluvné dost...

To "nepochopení", tím jsem nemyslel schopnost chápat pojmy, ale já o voze a ty o koze... Tudíž k čemu argumenty? Jinak se mi líbí, jak mají někteří jedinci potřebu něco druhým o nich samých dokazovat... My to tady nerozřešíme, čehož seš si vědoma a tak máš nevyčerpatelnou možnost rýpat; je to dáno naší zkušeností a gramotností, abychom mohli posoudit, co dává smysl a co ne. Jen mi přijde, že člověk, který by prohlížel věc jaksi objektivně, byl by tišší, aby se nedalo říct, a bylo tak pravdou, že ventiluje svoje vlastní komplexy... Každopádně ve tvém případě mi přijde, že být soudcem, je značně odvážné...

Chtělo by to však konkrétní věci sdělit, jakému pojmu nerozumíš. Jenže, to už bys nemohla ve své řeči nyní tak dominovat...

Na druhé straně, ano, píšu vzhledem k tobě a třeba vzhledem k většině nesmysly, vyjadřuji se pro ně abstraktně, aby se tam dalo vše dosadit, zavádím vlastním pojmoslovím, abych oklamal čitatele tvého typu. Spokojená?

Připadá mi to velmi školácké, neboť vím, oč ti jde. Dehonestovat člověka v mínění je psychologicky povedený tah. Teď jen, jestli je potřeba, aby "dehonestovanému" tento kvas vlezl alespoň za nehet. Tak já doufám, že už ses vyřádila, protože už ti k tomu nemám co říct... Kdybys ovšem měla dostatečné vědomí o svých kvalitách a nepřiřazovala jsi mi podvědomě kousavou představu, že jsem tě do určité míry slovně lepší, určitě by ses oprostila od svých neutuchajících úvah a potřeby dokázat si, že ten lepší je a musí být horší...

Velmi milé slečně s pozdravem Arthur.
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#56
(28. 11. 2011, 11:25:47)Arthur Napsal(a): Na druhé straně, ano, píšu vzhledem k tobě a třeba vzhledem k většině nesmysly, vyjadřuji se pro ně abstraktně, aby se tam dalo vše dosadit, zavádím vlastním pojmoslovím, abych oklamal čitatele tvého typu.

A k čemu jsou ty nesmysly?
Zběžný shluky vzácných pojmů nasbíraných cestou životem. K čemu nějaký neurčitý moudrosti, když to nedokážeš podat adresátům. To si běž mastit ego někam jinam.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#57
Tááák, jestli se mohu zapojit do diskuze a přidat svůj skromný názor, bylo zde psáno, že OT snad odrazují nové příchozí...je pravdou, že když v tomto případě diskuze o dětech zajde do čistě filozofické debaty o úplně jiném problému, tak je to špatně, přece jen by se ta základní vytčená linie měla dodržovat, ovšem nevidím problém uchopit diskuzi o dětech z filozofického hlediska třeba, když někoho to takto zajímá a má takové cítění...kdo nemá, nemusí to číst přece...to jej ovšem nijak nelimituje v tom, aby sem připsal názor o tématu vlastní, to je mýlka, jestli si to někdo myslí, že je v něčem nějak limitován.

Jednoduše, jsme tu lidé různí, někdo je víc filozoficky založen, někdo víc prakticky, to je život, ale aby se kvůli tomu cítila dotčena jedna či druhá strana, to je přece hloupost, opravdu snad pak jen to maštění svého ega.

Ono také je docela dobře možné, že nově příchozí může odrazovat daleko víc ta atmosféra zdejší, která se tu vytvořila v posledních týdnech...kdy jeden do druhého ryje a přátelská atmosféra, ve které každý mohl vyjádřit svůj názor bez toho, aby se bál negativní odezvy, mizí do ztracena. To vás fakt nenapadlo?
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#58
(28. 11. 2011, 14:20:53)ChildFreeMan Napsal(a): A k čemu jsou ty nesmysly?

Mluvíme o "nesmyslech", jimž tak rozumíš ty. Pro slabomyslného budou čísla rovněž nesmyslná. Tudíž je obviníme (čísla), že se nedokáží "prodat"? Budiž, žij si v této úvaze. Pro chytrého, jak se domýšlím z reakcí, mé sdělení slouží k pochopení, pro hloupého k řevnivosti a eskalaci komplexů... Vidíš, evidentně obě skupiny dostávají to své, ač mi to vyčítáš. Kdyby dané věci byly nesmysly, řekneme: nerozumíme, ale ten marný boj mě přesvědčovat nebo upozorňovat vděčí za vše... Proto není náhodou, kdo upozorňuje! MOhu se snažit psát všem adresátům, ale vzdal jsem se naivní představy být pochopen lidmi, kteří chápat neumí, to je opravdu nesnadný úkol. O co lehčí to máš, že tvůj text není třeba ani číst...

P.S. Nela to napsala dobře, nejhorší je cítit se dotčen, jak kdo píše. Tak jako já nechávám každému prostor, dovoluji si vymiňovat právo i pro sebe. Nejhůř budu nečten, tak jako některé nečtu. Je to opravdu tak těžké, nebo tu někteří trpí pocitem nadřazenosti, že jejich sdělení je víc košér než těch druhých? Pro koho je cokoli nesmyslné, má důvod se ozývat jen pro hádavost, jinak přeci takové věci přechází... Ale ptát se furt dokolečka proč, nemůže nikdo, kdo je alespoň kapku upřímný k sobě i k druhému!!!

Pro mě je třeba nesmyslné, když si někdo nevidí na vlastní práh...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#59
Není důležitý, kdo co píše, hlavně když se to tady zaplácne blbostma. Jen tak dál Všemocný!
Na vykalkulovanost nahromaděných výlevů tady neupozorňuju jen já. Nejsem však řečník, neživím se planýma kecama, tak to nedokážu trefně odsoudit.
Pokaždý se z toho vykroutíš jako slizkej had nakydáním dalších rádobymouder. Obchodník s deštěm.
Vždy když zahlídnu v soupisu nový Arthurovic příspěvek, zaveselím se, že si zas počtu. Výstižný pojmenování se sem ze slušnosti nehodí.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#60
(28. 11. 2011, 16:05:00)Nela Napsal(a): Ono také je docela dobře možné, že nově příchozí může odrazovat daleko víc ta atmosféra zdejší, která se tu vytvořila v posledních týdnech...kdy jeden do druhého ryje a přátelská atmosféra, ve které každý mohl vyjádřit svůj názor bez toho, aby se bál negativní odezvy, mizí do ztracena. To vás fakt nenapadlo?

Tos tu psala už x krát, že v polední době.... nejspíš tedy už několik let už panuje údajná nepřátelská atmoféra.

Všichni mají prostor se zapojit, já žádný příspěk těch, kteří by chtěli hovořit k tématu nezaznamenala, což dle mého znamená, že asi nemají o čem či nechtějí diskutovat.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex