Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálové toužící po dětech
#81
Těmi šoky bych si nebyl do budoucna úplně jistý.:) Když může myšsvítit (http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/...lecit-kuzi), tak by mohl potkan dávat elektrošoky jako úhoř (byť to by bylo zřejmě složitější, vzhledem k tomu, že by musel mít více uzpůsobené tělo).
Odpovědět
#82
(12. 06. 2016, 17:54:50)Mau Napsal(a): Po necelých 5 letech: má autorka dítě nebo ne?

Ano Mau, mám krásného téměř 3 letého syna :), přeji krásné léto všem
Odpovědět
#83
Tak to je skvělý, že se to povedlo a jsi spokojená.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#84
(21. 07. 2016, 09:38:41)Nik@l Napsal(a):
(12. 06. 2016, 17:54:50)Mau Napsal(a): Po necelých 5 letech: má autorka dítě nebo ne?

Ano Mau, mám krásného téměř 3 letého syna :), přeji krásné léto všem

A co tatínek, platí alimenty?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#85
(21. 07. 2016, 13:37:30)adevr Napsal(a):
(21. 07. 2016, 09:38:41)Nik@l Napsal(a):
(12. 06. 2016, 17:54:50)Mau Napsal(a): Po necelých 5 letech: má autorka dítě nebo ne?

Ano Mau, mám krásného téměř 3 letého syna :), přeji krásné léto všem

A co tatínek, platí alimenty?

Platí a syna pravidelně navštěvuje.
Mějte se...:-)
Odpovědět
#86
...hezký.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#87
... jen aby to nevyznělo blbě... to Hezký, jsem napsal trošku posmutněle.

Znám pár chlapů co splnili ženě touhu po dítěti, a pak už jen vlastně platili a platili... a protihodnota je mnohdy minimální. Sobecké výmluvy, posouvání donekonečna ,,domluvených" krátkých setkávání z dítětem... myslím že by se o podobné situaci mnoho mužů vyjádřilo a nebylo by to příjemné čtení.
Někdy z takových alimentů ,, na dítě" vyžije i dlouhodobě ona ekonomická matka.

Snad to v tomhle případě tak není , a třeba ta domluva taková i byla.

Mohlo by mi do toho být prd, ale s ohledem že se tu čas od času objevují podobné inzeráty od žen co chtějí mít dítě, ale muže ne... je třeba i drobné varování.
Dal bych si pozor aby to nebylo podle přísloví- Když ptáčka lapají , pěkně mu zpívají.
Vaše touha po reprodukci může přijít docela draze, a pro dítě zcela v péči matky, se stanete stejně cizím člověkem, mnohdy i záměrně negativně vnímaným parazitem. Ač je opak pravdou.
Vy prostě tu moc nad dětskou duší mít nebudete, tu si bude uzurpovat ona matka a to jak vás bude dítěti představovat, bude záležet jen a pouze pouze na vaší štědrosti.
Nevím jestli to někomu za přenos genů stojí.

Já jistou zkušenost s dětmi mám, a řekl bych že jsem to zvládl dobře, ale pokud mohu radit, buďte v téhle oblasti opatrní. Nejen že to odnese vaše peněženka, a přijde prázdnota z prozření, ale i to dítě vychovávané lačnou matkou, nečeká nic dobrého.
Myslím že je fajn, když má ve výchově oba vzory, mužský a ženský, a navíc pokud přišlo na svět pouze proto aby vyplnila osamělost matky a přineslo ji i finanční zisk od pečlivě vybraného partnera, samozřejmě slušně vydělávajícího aby ty alimenty stály za to, tak z něj velmi pravděpodobně, vyroste akorát zm.d s křivým pohledem na svět. Co taky jiného s takovým vzorem... ne?

A tyhle stránky mohou být ideální k tomu jak ulovit hejla... :)

To co píši nevztahuji přímo k předchozím příspěvkům... jen mne to celé tak trochu evokovalo k tomu, napsat tohle nabádání k opatrnosti. Té přece není nikdy dost.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#88
Obávám se, že tenhle problém se vyskytuje i u neasexuálních lidí.
Mám pocit, že v současné společnosti se vždycky nějak automaticky předpokládá, že matka je ten lepší z rodičů. A to není dobře. Na podobný námět vznikl třeba finský film Mrazivé město (Valkoinen kaupunki)
Takže souhlas, opatrnosti není nikdy dost.
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět
#89
ano, to co napsal adevr je to, z ceho mi naskakuje husi kuze pri predstave udelani si ditete s nejakou samickou.. tech ekonomicky zamerenejch matek znam nekolik a pritom bych dite/deti jednou opravdu chtel mit (a ani by nemusely mit tvar nebo schopnosti pokemona:-p)

a jinak autorce diskuse samozrejme velka gratulace ke splneni snu/touhy!:)
Odpovědět
#90
(21. 07. 2016, 09:38:41)Nik@l Napsal(a): Ano Mau, mám krásného téměř 3 letého syna :), přeji krásné léto všem

Happy end :D Jsem hrozně ráda, že jste splnila svůj sen
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex