Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ankety - změna hlasu
#1
Nebylo by výhledově možné přidat možnost změnit svůj hlas? Zrovna před chvílí se mi stalo, že jsem se překlikl v anketě.
Odpovědět
#2
Mě se hlas změnil dočista sám od sebe...
Začalo to tak nějak ve čtrnácti...z altu jsem se časem dopracoval na baryton...:)
A ani jsem u toho moc neklikal.
Nooooo...možná trošku jo...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#3
Po ctrnacti letech uz zaruka nefunguje, tak to nemuzes u vyrobce reklamovat.
Ale v novodobym pravnim systemu postavenym na hlavu je i to mozny. Amerika nas vzor
Odpovědět
#4
(23. 02. 2014, 11:42:33)Nikita Napsal(a): Po ctrnacti letech uz zaruka nefunguje, tak to nemuzes u vyrobce reklamovat.
Ale v novodobym pravnim systemu postavenym na hlavu je i to mozny. Amerika nas vzor

Už to tak nechám...vybodnu se na reklamování, navíc se to k mému vzhledu víc hodí.
Přirovnám to k tomu, že by měl mít kamion či buldozer zvuk motoru jako dvoutakní Wartburg...nebo Toyota Prius...:)
To by bylo divný...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#5
Tak mne sa zmenil hlas nedávno, keďže na mňa dolahlo (a skôr asi aj na moje hlasivky) nejaké prechladnutie. Tak mám zas trošku inší hlas ako obvykle. A to som sa nemusel ani prekliknúť.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#6
Já také bojuji s prochladnutím, nemůžu nahlas mluvit, mluvím jet tak na půl plynu :) A fůrt chrblu
Odpovědět
#7
Nac menit hlas, kdyz ho jde uplne zrusit - pod nadpisem nazvu ankety je nyni "[Zrušit anketní hlas]". Po zruseni pak jde navolit novy.
Odpovědět
#8
(23. 02. 2014, 23:23:51)kexik Napsal(a): Nac menit hlas, kdyz ho jde uplne zrusit - pod nadpisem nazvu ankety je nyni "[Zrušit anketní hlas]". Po zruseni pak jde navolit novy.
super, díky :-)
Odpovědět
#9
(23. 02. 2014, 13:22:57)Charlie Napsal(a): Tak mne sa zmenil hlas nedávno, keďže na mňa dolahlo (a skôr asi aj na moje hlasivky) nejaké prechladnutie. Tak mám zas trošku inší hlas ako obvykle. A to som sa nemusel ani prekliknúť.

No jo, vlastně se mi taky několikrát změnil jen tak v průběhu let.
Třeba po koncertě Katapultu ( ještě za ,,Dědka"), z kterého vyklubal neskutečný několika hodinový mejdan, pak taky po jednom z prvním koncertů Elánů po úrazu Joža Ráže, když tenkrát po všech přídavcích nechali publikum vydusit asi deset minut aby pak přišli na podium s prvními tóny tehdy přepopulární Vody.....Kdo pamatuje ví.
Byl to takový řev a rachot že málem spadla ta narvaná sportovní hala Rondo v Brně.
A naposledy jsem dva dny mluvil chraplákem po koncertu Rammsteinů...

No a někdy, po vehementním pění popěvků u táborových ohňů, tak to po kuropění taky chvilku moje hlasivky chraplavě sípou jako bych vykouřil tunu padělaných Máček.
A to jsem nekuřák. A nezpěvák. A nezdvořák a nekalota. A i nekňuba, ať už je to co chce.. .
A měl bych už dnes konečně začít něco pořádnýho dělat.
A to nemám ani manželku, tak se musím buzerovat sám...:D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Změna uživatelského jména romantik-radek 4 6847 12. 10. 2020, 22:33:54
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k
  zmena casu hol-diskusni-forum-cina 8 24632 07. 11. 2011, 13:16:59
Poslední příspěvek: hol-diskusni-forum-cina

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex