Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fotografie
#1
můžete mi prosím poradit jak nahrát fotky? Pořád mi to ukazuje, že jsem něco překročila a mam si nastavit prémioví účet..co to je a kde to najdu? Mam tam jen jednu fotku..tak jak jsem mohla něco překročit? Díky
Odpovědět
#2
Zřejmě jsi překročila zákon LOL
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
(14. 04. 2012, 12:04:07)miunka.h Napsal(a): můžete mi prosím poradit jak nahrát fotky? Pořád mi to ukazuje, že jsem něco překročila a mam si nastavit prémioví účet..co to je a kde to najdu? Mam tam jen jednu fotku..tak jak jsem mohla něco překročit? Díky

Já už na to taky upozorňovala, ale nikoho to zřejmě nezajímá. Pán zelený
Odpovědět
#4
aha...tak všem děkuju;)
Odpovědět
#5
Neni zac,
my jsme prece vsichni kamaradi
Odpovědět
#6
takže prostě mi nikdo neporadí co mam dělat...:-))
Odpovědět
#7
(15. 04. 2012, 01:58:34)miunka.h Napsal(a): takže prostě mi nikdo neporadí co mam dělat...:-))

Snad administrátor ..
by věděl
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#8
(14. 04. 2012, 12:04:07)miunka.h Napsal(a): můžete mi prosím poradit jak nahrát fotky? Pořád mi to ukazuje, že jsem něco překročila a mam si nastavit prémioví účet..co to je a kde to najdu? Mam tam jen jednu fotku..tak jak jsem mohla něco překročit? Díky
Taky mi to hází tu samou hlášku. Asi zas nějaká chyba v matrixu. :D

Odpovědět
#9
Nahravani fotek by melo byt opraveno.
Vzdal jsem pokusy o nahravani k externim hostingum.
Dneska uz mame 15 GB prostoru, tak se to bude nahravat primo sem. :)

(jine je to s databazi, kde mame ubohych 60MB a vzrustajici pocty soukromych zprav ji porad vic a vic zaplnuji :D)
(update: smazal jsem odeslane zpravy - ktere sou duplicitou prijatych - a hned se to o pulku zmensilo, tak je mista na par let dost)
Odpovědět
#10
Všichni si píší soukromě,
nikdo však nenapíše mně ;)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex