Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dvořáková-Lešková: Všichni jednou skončí v posteli
#1
Tak a máme to. Vztah muže a ženy bez sexu je mýtus. Všichni jednou skončí v posteli.
"Žít ve vztahu bez sexu je stejné jako si čistit zuby bez kartáčku, oslavit narozeniny bez dárků či strávit Vánoce bez nazdobeného stromečku." Vědci vijou všechno...
53x + m3 = 0
Odpovědět
#2
Hmmm... Tak čištění zubů bez kartáčku jsem sice zkoušela, ale nebylo to ono. Zato slavit narozeniny bez dárků a trávit Vánoce bez nazdobeného stromečku je pro mě standard. Takže v mém případě se paní trefila :D
Odpovědět
#3
mě by spíše zajímali vědci, jestli to snad nejsou nějací zneuznalí výzkumníci, co si založí svůj amatérský ústav a pak vypouštějí jeden objev za druhým
Odpovědět
#4
(13. 07. 2012, 13:04:57)Katrina Napsal(a): Hmmm... Tak čištění zubů bez kartáčku jsem sice zkoušela, ale nebylo to ono. Zato slavit narozeniny bez dárků a trávit Vánoce bez nazdobeného stromečku je pro mě standard. Takže v mém případě se paní trefila :D

:-) Jsou občas případy, kdy čištění zubů úplně vynechávám :-p ... nejen, že bez dárků, ale narozeniny (vlastní) poslední dobou neslavím vůbec a s Vánocemi je to dost podobné... ;)
Hmm, mám pocit, že mě někdo šmíroval... LOL
Odpovědět
#5
Sakra, na ty narozeniny a Vánoce taky nějak dlabu. Že by nějaký druhotný příznak asexuality? LOLLOL
Odpovědět
#6
(13. 07. 2012, 15:14:10)AlineDaryen Napsal(a): Sakra, na ty narozeniny a Vánoce taky nějak dlabu. Že by nějaký druhotný příznak asexuality? LOLLOL

Spíš příznak nepárovosti a nestandardnosti ;)
Odpovědět
#7
Souhlasím s paní Dvořákovou-Leškovou. Všichni jednou skončí v posteli nebo alespoň téměř všichni. Ale v té posteli budou sami. A bude to opravdový konec těla.Uplakaný
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#8
(13. 07. 2012, 17:12:44)Dobra Napsal(a): Ale v té posteli budou sami. A bude to opravdový konec těla.Uplakaný

Já končím v posteli sama každý večer a nijak tragické mi to nepřijde :P
Odpovědět
#9
(13. 07. 2012, 17:19:00)Katrina Napsal(a):
(13. 07. 2012, 17:12:44)Dobra Napsal(a): Ale v té posteli budou sami. A bude to opravdový konec těla.Vysmátý

Já končím v posteli sama každý večer a nijak tragické mi to nepřijde :P

Každý večer není konec. Konec těla je jen jeden a to jeho smrt. A ta také nemusí být tragická.Vysmátý
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#10
(13. 07. 2012, 15:14:10)AlineDaryen Napsal(a): Sakra, na ty narozeniny a Vánoce taky nějak dlabu. Že by nějaký druhotný příznak asexuality? LOLLOL

Zajímavé. Já osobně bych svoje narozeniny také klidně úplně a zcela ignoroval a Vánoce jsou mi také víceméně ukradené. Jenže u mně je to spíš od toho, že jsem schizoid a nesnáším hromadné slavení a zábavu "na povel". Navíc pokaždé z toho cukroví přiberu několik kilo :-)

Jinak ten článek mohli rovnou pojmenovat "Mohou rozum a chtíč zůstat v opozici natrvalo?", včetně kanonické odpovědi "Ne!" :-)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex