Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novinky.cz: Zcela nevinné přátelství mezi mužem a ženou neexistuje
#1
Podbně jako předchozí, i tentokrát Novinky.cz v článku Zcela nevinné přátelství mezi mužem a ženou neexistuje tvrdí, že (cituji z perexu) "Muži a ženy mohou být kamarády, ale toto přátelství se nikdy neobejde bez sexuální přitažlivosti.". Kdyby tam nedali alespoň to slovo nikdy, protože, jak praví poněkud suchý matematický vtip, veškeré nematematické výroky používající univerzální kvantifikátor (tj. "vždy"/"pro každý" nebo "nikdy"/"žádný") jsou automatikcy neplatné :-)

Odpovědět
#2
Článek jsem také četla. Asi na tom něco z mého pohledu bude: na mužovi mě musí něco zaujmout, abych si ho všimla a byla by šance v pokračování navázat nějaké bezkontaktní přátelství - veselé oči, milý úsměv, atd.. U děvčat takové věci nevnímám - tam funguje buď celková sympatie nebo nesympatie.
Odpovědět
#3
To je zas ptákovina... Ale co čekat od bulvárních Novinek, že?
Odpovědět
#4
Tak sympatie asi musí být vždy na obou stranách při každém vztahu (kromě pokrevních:)), a že u mužů jsou ty sympatie mnohem častěji nějak sexuálně podbarvené, to je holý fakt.
Odpovědět
#5
Zrovna nedávno jsem byla s nejlepším kámošem v hospodě a on mě musel požádat, abych si laskavě nesahala na holé nohy, jinak se mu bude nehledě na náš přátelský vztah a jeho vřelou lásku k manželce špatně sedět :D Jenže kam si má člověk ty ruce dát? Poučení z toho plyne: pokud chcete, aby přátelství bylo nevinné, nenoste minisukně... LOLLOL
Odpovědět
#6
(26. 07. 2012, 16:02:57)mušelín Napsal(a): .. u mužů jsou ty sympatie mnohem častěji nějak sexuálně podbarvené, to je holý fakt.

Holý fakt o holých tělech Velmi šťastný

Vždyť ženy se odhalují stále více,
div že jim nenastydnou jejich plíce.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#7
(26. 07. 2012, 16:13:51)AlineDaryen Napsal(a): Poučení z toho plyne: pokud chcete, aby přátelství bylo nevinné, nenoste minisukně... LOLLOL

Pěkný příklad, jak málo stačí, aby se kamarádova mysl rozparádila.Naštvaný

Bohužel, někdy nepomůže ani jutový pytel a chování po způsobu panny právě vylezlé z klášterní školy:-(, jak jsem se nedávno přesvědčila. Aneb mužské náklonnosti se za jistých okolností ubránit nelze.

A kam si má člověk ty ruce dát? Za opěradlo židle přece!
Odpovědět
#8
Článek jsem si též přečetla. Musím uznat, že v některých případech je to pravda, ale určitě ne vždy.
Mám zkrátka hold zkušenosti, které se neslučují s článkem, vždy šlo o přátelství.
Navíc co třeba když máte za kamaráda homosexuála tam to neplatí že? Kroutící očimaVelmi šťastný

Odpovědět
#9
(27. 07. 2012, 01:22:28)Slečna XY Napsal(a): Navíc co třeba když máte za kamaráda homosexuála tam to neplatí že? Kroutící očimaVelmi šťastný

Pro servery jako Novinky.cz existuje pouze heterosexualita, všichni muži mají rádi pivo, auta a nahotinky, všechny ženy mají rády nákupy, děti a romantiku. Je to až trochu legrační, jak zoufale svým čtenářům tenhle svět prezentují a jak zoufale jim to ti čtenáři žerou LOL
Odpovědět
#10
No já teda nevím, ale zatím to docela vypadá, že jsem na kamaráda (který nemá s mou maličkostí postranní úmysly ;), i když jeho přítelkyně si to nejspíš nemyslí :-p ) narazila. Náš bratrsko-sesterský vztah funguje cca 2 roky, ale jestli se to časem nějak "zvrhne", jak poukazují výše citovaná média, to nedokážu odhadnout...

Docela mne mrzí, že se o všech mužích v médiích tvoří pouze obrázek primitivního pudového zvířete... Jistě mají se zvládáním svých pudů občas potíže, ale myslím, že zrovinka toto je oblast, kde bychom se od pudově jednajících zvířat mohli přece jen odlišovat ...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  [Novinky.cz] Když je pro někoho sex v podstatě za trest pat-diskusni-forum-eeso 5 12227 17. 07. 2019, 20:19:39
Poslední příspěvek: maš-diskusni-forum-inka
  asexualita na novinky.cz zerubis 2 10235 16. 11. 2014, 04:06:32
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz ho-diskusni-forum-uba 6 19223 05. 09. 2013, 13:50:32
Poslední příspěvek: Dar-diskusni-forum-iach
  Nemají spolu sex, a přesto jsou šťastní - Novinky.cz Sunnylo-diskusni-forum-vesToby 4 13875 06. 06. 2013, 19:12:44
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  I bez sexu se dá šťastně žít [novinky.cz] pros-diskusni-forum-těJá 11 32237 01. 07. 2010, 14:50:58
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex