Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosím zkušené, poraďte mi
#1
Smile 
Na tuto stránku jsem již před pár měsíci psala svůj příběh (Týna - Můj přítel nejspíš nemá rád sex - hned první stránka uvítacího koutku).Bála jsem se, že můj přítel je asexuální. Z vašich příspěvků a rad jsem usoudila, že nejspís nebude, že to bude pramenit z nedostatku zkušeností. A však problémy trvají dál. Budu se snažit vám je co nejvíce přiblížit, ale upozorňuji, že budu hodně otevřeně mluvit a to i o věcech, které by se někomu nemuseli líbit.

Jsme spolu půl roku. Sex jsme poprvé naplno zkusili až před měsícem. Tím slovem naplno myslím prostě od předehry až po udělání se. Předtím to vždy bylo jen třeba par zásunů a pak dodělání rukou atd. Byla jsem nadšena, protože jsem nedoufala, že se dostaneme až tak daleko. Netlačila jsem na něj a dávala mu pořád hoooodně času a byla jsem ráda, že to konečně přineslo své ovoce.
Dělali jsme to ze zadu, já s nohama u sebe a ještě vzádu překřízenýma, aby jsem byla hodně těsná. To z toho důvodu, že na délku je jeho penis velký - 18 cm, ale není silný, je spíš tenčí a to je podle mě ten hlavní problém. Když totiž děláme polohy, kde mam nohy od sebe (sedím na něm, on je na mě a je mezi mýma nohama atd, tak se mu to nelíbí... proste není to tak cítit... ani já to moc necítím.. tím pádem to necítí ani on a není tak tvrdej.. a takhle je to pořád dokola..
Od té doby jsme tuto polohu ze zadu vyzkoušeli jeste asi tak 5krat a vždy s úspěchem, pak ještě úspěch přinesla poloha z boku, kdy jsem nohy měla opět u sebe..
Před pár dny jsem ale bohužel zažila ten nejhorší sex ve svém životě.... Nejhorší spíš tím, že jsem u toho nikdy nebyla tak zoufala, jako právě před pár dny.. Řekli jsme si, že zkusíme proste klasické polohy.. Já na něm, on na mě, v sedě... a NIC... prostě se mu to nelíbilo.. jediné co se mu líbilo bylo, když ležel a ja na něm seděla, ale zády k němu jela jsem nahoru a dolů... jenže kdo ví, je to hodne náročný na nohy a ja to proste nejsem schopná vydržet déle než minutu, pak chytám křeče do nohou a nemůžu na nich pak ani stát, jak se mi podlamují .. :-( Už jsem byla zoufala.. Pak jsme tedy opět přešli k poloze ze zadu, které nás ještě nezklamala... U této polohy jsem potají začala brečet zoufalstvím... vyzkoušeli jsme základní polohy, který mi nikdy s nikym nedělaly problém a jemu se prostě nelíbili... Připadala jsem si hrozně.. :-(... Opravdu se moc snažím, aby jsme byli spokojení i v týhle strance, protože jinak jsme maximálně... Ale nějak se mi to asi pořád nevede...
Když to dodělal, rozbrečela jsem se už ne potají.. a řekla jsem mu, že mě to vážně trápí.. že nevím co dělat... že jestli je chyba ve mě, tak at mi to řekne... Řekl, že ne.. že je chyba v něm.. že on prostě sex nějak nemusí..
A že samozrejmě pochopí, když ho kvuli tomu necham... a nebo si na to najdu nekoho jinyho... ale že o mě nechce přijít, že si hrozně moc rozumíme a byla by to škoda.. Na to jsem mu na rovinu řekla, že si nemůžu na sex najít nekoho jinyho... že takova prostě nejsem.. že sex mám sice ráda, ale jeho taky a nebudu ho podvádět, i když by o tom veděl.
A teď teda hlavní otázka na VÁS . JE TENTO ČLOVĚK VÁŽNĚ ASEXUÁLNÍ ? NEMŮŽE TO PRAMENIT JEN Z TOHO, ŽE JEHO VÝBAVA PROSTĚ NESTAČÍ... ? TAKŽE NEMŮŽE PROSTĚ POZNAT TEN POCIT..? NEMÁTE NĚKDO PODOBNOU ZKUŠENOST..? Protože ja myslím, že jeho libido bude více méně v pořádku. Dělá si to sám každý den, mě pořád ošahává.. i na veřejnosti..šahá mi pořád na prsa a je mu jedno kde zrovna jsme. Rád mi to dělá. Má rád, když mu to rukou dělám já (pusou to moc rád nemá..). Tak se prostě nechci smířit s tím, že je asexuální, když toto všechno funguje.. Ptala jsem se ho i jestli myslí na sex.. a on, že jen občas...jak kdy prostě. Tak já prostě vážně nevím ... Uplakaný
Jsem zoufalá. Furt projíždím internet... Hledám různé polohy..Informace o asexualitě.. A pořád nejsem přesvědčená o tom, že je asexuál... Co tedy ještě nasvědčuje tomu, že je asexuální je to, že kamarádka měla kluka, co měl penis menší a sex naprosto v pohodě probíhal, protože on si prostě nejak poradil.. dokazal si to užít... Ale přítel o sobě ví, že ho má velkýho, to mu ani nemůžu vyvrátit.. ale že ho nemá až tak moc silného prostě asi neví a ani vědět nemůže... Také jeho zkušenosti jsou malé. Jsem první holka, se kterou spí dá se říct "na plno". Je vidět, že je prkenej, pořádně neví, jak na mě vlézt, jak si dát ruce nebo jak se naklonit, když je na mě..
DĚKUJI TĚM, KTEŘÍ ZTRÁCELI ČAS NAD TÍMTO ČLÁNKEM A JSOU OCHOTNÍ MI K TOMU NĚCO NAPSAT.
A ZÁROVEŇ SE OMLOUVÁM TĚM, KTEŘÍ TENTO ČLÁNEK ČETLI A BYLA JIM NEPŘÍJEMNÁ MÁ OTEVŘENOST, ALE MUSELA JSEM, ABY JSTE O TOM VĚDĚLI CO NEJVÍCE.
Přeji hezký víkend. Týna:-|
Odpovědět
#2
No, asexualita je svým způsobem o tom, že nemáš rád sex a moc na něj ani nemyslíš, ale to nadšení pro všelijaké jiné techniky, věčné osahávání a vzájemná masturbace vážně o nezájmu o sex a nedostatku přitažlivosti vůbec nevypovídá... Existují tzv. šedá áčka, to jsou lidé na pomezí asexuality, a někteří dávají přednost nepenetrativnímu sexu. A teď promiň ten výraz, v češtině zní negativně, ale jsou lidé s určitou mírou perverzity (anglicky se jim říká "kinky"), kteří mají rádi sex hodně zvláštními způsoby a jinak je to nebaví. Možná by stálo za to zkoumat spíš v téhle oblasti.

Ale když už se to teď nelíbí ani tobě, proč se nevrátíte k tomu, co vám oběma dělá dobře? Je ta soulož vážně tak důležitá? Jemu se to nelíbí, tobě se to nelíbí, můžete se u toho přerazit, je to k breku, tak v čem je to lákadlo?

Dovedu si představit, že soužití s takhle sexuálně komplikovaným člověkem musí být obrovský zmatek a stres. Je na tobě, jestli to chceš dál snášet. Mysli taky na sebe, jsi mladá, nenech si sex zošklivit a nějak pokřivit, když to sama tak necítíš. A opravdu snad raději navštiv odborníka, tady sotva najdeš fundovanou radu!
Odpovědět
#3
Děkuji za Tvou odpověď. Já si pořád pokládám otázku, jestli je sex vážně důležitý. Je důležitý pro ten pocit propojení. Když jsme se totiž spolu poprvé vyspali před měsícem, bylo to pak další dny proste dokonaly.. takovy úplně jiný. Jako bysme si byli blíže. Třeba to byl jen můj pocit.. Kdo ví samozřejmě. Ale v tu chvíli jsem fakt byla hrozně moc šťastná.
Ale popravdě přiznám, že kdyby nebyl v jiných věcech tak skvělý jaký je, tak by mě v tom vztahu nic nedrželo.. Takže zastávam nazor, že sex úplně tak důležitý není, když si to ty lidi vynahrazují jinak.. Ale mě jako sexuála sex baví.. A mám strach, že bych o něj měla přijít..
Jak píšeš, jsem mladá. Je mi 20, ale zase si říkam, že je mi TEPRV 20, že mě toho ještě třeba hodně čeka, že mi zatím nevadí, dát mu šanci a zkusit na tom ještě zapracovat.. Kdyby mi bylo 25, tak už by to bylo o něčem jiném ...
Odborník mě také napadl.. Ale nevím, jeslti k němu můžu jen já, když problém je v něm. On by tam totiž rozhodně nešel.. Jen by se urazil. Na to ho bohužel znám až moc dobře :-(
Odpovědět
#4
Souhlasím s Aline. Sex je u běžných lidí ve vztahu to nejdůležitější. Jak přestane fungovat sex, tak přestane fungovat i to ostatní. Mám v tomto směru vzhledem k mému věku i dost ověřených zkušeností:-) Jakmile si pokřivíš náhled na své sexuální prožitky, už s tím budeš žít. I kdyby měl tvůj přítel nějakou úchylku, tak to asi stejně nebude pro tebe to pravé - úchylní by měli být oba stejně. Čili má rada na závěr - rozejděte se, dokud je k tomu důvod. Přestanete se trápit oba.
Čas výčitky smaže:-)
Odpovědět
#5
Miluju ho.. nechci ho opustit.. Chyběl by mi a moc :-(Vím, že si asi řeknete, proč to teda řeším. Ale spíš mě zajímá, jestli je nějaká šance na to, docílit dalších pokroků. No nezbývá mi nic jiného než to zkusit..
Odpovědět
#6
Neříkám, že sex je nejdůležitější, ale důležitý je a sama na sobě vidíš, že když se to povede tak, jak je to pro tebe přirozené, cítíš se krásně a je ti líp. A s jiným partnerem bys to takhle mohla mít mnohem častěji, když ne pořád, a on by to třeba pociťoval stejně kladně a krásně jako ty.

Je od tebe moc hezké, že chceš dát příteli hodně času a vždycky novou šanci, ale upřímně, jemu to zjevně nijak zvlášť nepomohlo a tobě to začíná psychicky ubližovat. Zdá se mi škoda, aby v tvém věku tvoje první dlouhodobá sexuální zkušenost byla takhle bolestná, aby tě třeba i nějak poznamenala. Lidé s neobvyklou sexualitou opravdu potřebují partnera, který je stejný jako oni nebo aspoň už hodně zkušený, jinak mu můžou v podstatě ublížit.

Nevidím důvod, proč bys k odborníkovi nemohla jít sama, prostě se zeptat na jeho názor. Sexuolog nebo psycholog bude ze své praxe asi znát víc podobných případů než třeba my tady :D Samozřejmě "z doslechu" neurčí žádnou stoprocentní diagnózu, ale poradit může.
Odpovědět
#7
Já už mám za sebou 4letý vztah a sexu jsme si opravdu moc užívali, tak jsem ho to vše chtěla naučit, když vím, jak je to fajn. Proto to pro mě byla docela studená a nepříjemná sprška ://Uvidíme, nikdo z mého okolí tomu moc času nedává... :-( a já asi nejsem tak silná, jak si myslím
Odpovědět
#8
Uvidíš. Nikdo tě nemůže nutit, abyste se rozešli, to není jen tak, můžeme jen říct svůj názor a poradit :-) Hlavně buď na sebe opatrná!
Odpovědět
#9
Já jsem ráda, že jste mi sem napsali. Nějak to nemám s kým konzultovat.. :-( Teď jsem psala email sexuologovi a chci se k němu objednat, ta uvidíme, co mi odepíše :-). Děkuji za popostrčení
Odpovědět
#10
Tleskám za odvahu, vím, jak je těžké dokopat se k odborníkovi, když máš problém! Držím palce, ať to pomůže.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Prosim o Vas nazor, drive nez oslovim erudovaneho odbornika) han-diskusni-forum-anas 5 14744 08. 08. 2017, 23:40:42
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  poraďte.... Han-diskusni-forum-ule 19 35813 10. 12. 2012, 21:55:03
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Prosím o radu sa-diskusni-forum-rah 12 26900 07. 11. 2012, 09:27:08
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Moc prosím o radu / názor Mik-diskusni-forum-shee 45 116430 19. 09. 2012, 11:32:41
Poslední příspěvek: ra-diskusni-forum-vas
  Prosím o radu lod-diskusni-forum-ička 5 16095 12. 04. 2011, 23:20:39
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex