Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reportáž ve Střepinách
#21
A bude někde odkaz, kde se to dá přehrát znovu? Nevíte? Já jsem to totiž prošvihla....:-( Ale šot ve zprávách jsem viděla, i záběr na fórum...taky ve mne hrklo, aby mne tam nikdo nepoznal, blbost, no...:D dívali se totiž i rodiče...když jsem se vdala, tak si oddychli, že jsem konečně "normální hetero se vším všudy"...:LOL:
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#22
(17. 09. 2012, 20:33:36)Nela Napsal(a): A bude někde odkaz, kde se to dá přehrát znovu? Nevíte? Já jsem to totiž prošvihla....:-( Ale šot ve zprávách jsem viděla, i záběr na fórum...taky ve mne hrklo, aby mne tam nikdo nepoznal, blbost, no...:D dívali se totiž i rodiče...když jsem se vdala, tak si oddychli, že jsem konečně "normální hetero se vším všudy"...:LOL:

O pár příspěvků výš dává Jakub odkaz :)
Odpovědět
#23
(17. 09. 2012, 20:33:36)Nela Napsal(a): A bude někde odkaz, kde se to dá přehrát znovu? Nevíte? Já jsem to totiž prošvihla....:-( Ale šot ve zprávách jsem viděla, i záběr na fórum...taky ve mne hrklo, aby mne tam nikdo nepoznal, blbost, no...:D dívali se totiž i rodiče...když jsem se vdala, tak si oddychli, že jsem konečně "normální hetero se vším všudy"...:LOL:

Odkaz tady: http://tn.nova.cz/zpravy/tv-archiv/strep...xualu.html

Výhodou áček je, že věrohodná simulace "normálního hetero" života není pro některé až takový problém LOL Ty asi moc radost mít nebudeš, generalizace typu "asexuálové nechtějí děti a nikdy nemají sex" bohužel zazněla, ale co naděláme... Do takové kratičké reportáže se složitější pojetí nevešlo.

A vidíte, kdybyste byli out, nemuselo by ve vás hrkat :-) Mně už volají rozjásaní kamarádi, že jsem byla hrozně poznat :D
Odpovědět
#24
(17. 09. 2012, 21:41:05)AlineDaryen Napsal(a): A vidíte, kdybyste byli out, nemuselo by ve vás hrkat :-) Mně už volají rozjásaní kamarádi, že jsem byla hrozně poznat :D

Poznala jsem tě i já podle těch vlasů, a to jsem tě v životě neviděla. LOL
Zas jednou "zachování anonymity"...

Proč jsi vůbec chtěla být inkognito, když jsi out?
Odpovědět
#25
HAHA. tak už jsem to viděla! Mimochodem, nemělo tam být, že sis vyšla se SEXUÁLEM? (na to rande)? Aline... Je tam, myslím, že s Asexuálem...možná jsem to nepochopila...bylo tam nějak moc střihů..Jinak se mi líbilo, co říkala socioložka..to mi přišlo takové celkem věcné..
no, ale co jinak dodat... boj o diskurz nebo alespoň nějaké místo v tom diskurzu "sexuálním" - skvěle reprezentovaném Weissovým výrokem ,,člověk je tvorem sexuálním - asexualita neexistuje.", vážně teprve začíná:-)
Odpovědět
#26
Myslím, že reportáž nakonec předčila moje očekávání - nutno ovšem dodat, že moje očekávání nebylo, vzhledem k tomu, že se toho ujala zrovna TV Nova, moc vysoké. :) Trochu mě mrzí ta zjednodušená tvrzení, na která už tady bylo poukázáno - např. představa asexuála jako bezdětného panice/panny až navěky a nikdy jinak.

Naproti tomu osobně pozitivně hodnotím skutečnost, že tam Weiss nakonec dostal celkem malý prostor - když mi Aline řekla, že reportáž má mít celkově pět minut a v této době stihne vystoupit ona, Prokop, Eva a Weiss, tak jsem se začala bát, že to nakonec dopadne tak, že bude čtyři minuty hovořit Weiss a přesvědčovat nás o tom, že žádná asexualita neexistuje a do zbylé minuty pak budou natěsnaní ostatní účastníci s tím, že tam na každého vyjde tak jedna věta. :D Naštěstí se tak nestalo. :)

Jinak bych ráda poděkovala Prokopovi, Aline i Evě za reprezentaci a odvahu. :) A souhlasím s tím, že Aline podle záplavy dlouhých, kudrnatých a zrzavých vlasů, které už jsou skoro jejím poznávacím znamením, musel poznat skoro každý. :)
Odpovědět
#27
Take myslim ze se reportaz povedla. Velky dik vsem co nasli odvahu! :)
Odpovědět
#28
(17. 09. 2012, 22:06:29)MadRat Napsal(a): Proč jsi vůbec chtěla být inkognito, když jsi out?

Kvůli rodičům. To natáčení se uskutečnilo ze dne na den a já se s nimi nestihla domluvit, jak moc by jim vadilo, že mě někdo pozná a roznese to po vsi a širokém okolí. Můžu být stokrát out and proud sama za sebe, ale nemám právo vyoutovat svoje rodiče coby rodiče asexuála, aniž bych je na to připravila a dala jim čas rozmyslet si, jak se s takovou "publicitou" vyrovnají.

Samotnou mě to dost mrzí, protože to zakrývání obličeje jen podporuje představu, že je to nějaká hanba být áčko. Ale teď to s našima proberu a snad se nějak dohodneme :-)

A počkejte, jednou se naštvu, ostříhám se na ježka, přebarvím se na černo a bude po ptákách :D
(17. 09. 2012, 22:38:57)janicka Napsal(a): HAHA. tak už jsem to viděla! Mimochodem, nemělo tam být, že sis vyšla se SEXUÁLEM? (na to rande)? Aline... Je tam, myslím, že s Asexuálem...možná jsem to nepochopila...

Ne, byl to asexuál, jenže romantický. Akorát už tam nezaznělo, že tahle moje alergická reakce na romantický zájem přešla, jakmile jsme si vyjasnili pozice, a pak už to rande pokračovalo jako klasické kafe s kamarádem a bylo to skvělé odpoledne. Kamarádíme se dodneška. Holt jak to ve střižně utnou, tak to vyzní...
Odpovědět
#29
(18. 09. 2012, 07:34:48)AlineDaryen Napsal(a):
(17. 09. 2012, 22:06:29)MadRat Napsal(a): Proč jsi vůbec chtěla být inkognito, když jsi out?

Kvůli rodičům. To natáčení se uskutečnilo ze dne na den a já se s nimi nestihla domluvit, jak moc by jim vadilo, že mě někdo pozná a roznese to po vsi a širokém okolí. Můžu být stokrát out and proud sama za sebe, ale nemám právo vyoutovat svoje rodiče coby rodiče asexuála, aniž bych je na to připravila a dala jim čas rozmyslet si, jak se s takovou "publicitou" vyrovnají.

Samotnou mě to dost mrzí, protože to zakrývání obličeje jen podporuje představu, že je to nějaká hanba být áčko. Ale teď to s našima proberu a snad se nějak dohodneme :-)

A počkejte, jednou se naštvu, ostříhám se na ježka, přebarvím se na černo a bude po ptákách :D
(17. 09. 2012, 22:38:57)janicka Napsal(a): HAHA. tak už jsem to viděla! Mimochodem, nemělo tam být, že sis vyšla se SEXUÁLEM? (na to rande)? Aline... Je tam, myslím, že s Asexuálem...možná jsem to nepochopila...

Ne, byl to asexuál, jenže romantický. Akorát už tam nezaznělo, že tahle moje alergická reakce na romantický zájem přešla, jakmile jsme si vyjasnili pozice, a pak už to rande pokračovalo jako klasické kafe s kamarádem a bylo to skvělé odpoledne. Kamarádíme se dodneška. Holt jak to ve střižně utnou, tak to vyzní...

Tak to je dobrej zmatek.. Bez toho pokračování bych se obešla.. jen mi nebylo jasný, proč loudil asexuál.Ale tak je asi jasný, že ta kategorizace se do TV nova nemohla vejít.. (mimochodem - jsem myslela, že jsi romantický áčko:)

Odpovědět
#30
(18. 09. 2012, 08:44:07)janicka Napsal(a): Tak to je dobrej zmatek.. Bez toho pokračování bych se obešla.. jen mi nebylo jasný, proč loudil asexuál.Ale tak je asi jasný, že ta kategorizace se do TV nova nemohla vejít.. (mimochodem - jsem myslela, že jsi romantický áčko:)

Bohužel, romantiku u druhých chápu, obdivuju a ctím, ale jakmile se obrátí proti mně, je to, jak když se snaží dohovořit dva lidé, co mluví odlišným jazykem. Myslela jsem, že s asexuálem to třeba bude jiné, že je to jen podvědomá obranná reakce na sexuální zájem, ale bylo to úplně stejné :-(
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex