Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
deník aha
#1
http://www.ahaonline.cz/clanek/laska-a-s...ntaci.html

paní michaela by za tohle:
Asexualita není hodnocena jako psychická porucha.Tou se stává pouze v okamžiku, kdy asexuální jedinec svým zaměřením omezuje nebo nějak ohrožuje své okolí...

měla dostat přes držku, ale je to bulvár, tam může radit kdekdo
Odpovědět
#2
(19. 10. 2012, 22:04:44)Zerda Zerubis Napsal(a): Tou se stává pouze v okamžiku, kdy asexuální jedinec svým zaměřením omezuje nebo nějak ohrožuje své okolí...

Nedoklážu si představit, jak by někdo mohl svou asexualito někoho omezovat či ohrožovat. Ä to si dokážu představit opravdu pěkně podivné věci :-)
Odpovědět
#3
A to že mý okolí svým zaměřením omezuje a ohrožuje mně je jako co?!
Odpovědět
#4
Co to čteš:-D
Odpovědět
#5
Teda Zerdo, dávat nějaké ubohé paní, která neví o čem mluví, přes držku? Představ si, jak vtrhneš do redakce a s řevem: "Kde je ta kráva Michaela?" se vrháš na drobnou nebo tělnatou paní a dáváš jí "do držky".
Omdlévám děsem.Překvapený Trochu shovívavosti by neuškodilo. Spoj se s ní písemně nebo telefonicky a vysvětli jí oč jde. Nebo ji odkaž na nějaké web stránky.Velmi šťastný
A přesto lze s Michaelou souhlasit: Např. poslední mužský potomek bohaté rodiny je asexuál a sex pro něj neexistuje. Aby daroval svoje sperma je pro něj příliš ponižující. Tak v tomto případě ohrožuje pokračování rodu a nejenže ho omezuje ale on ho ukončuje! A zbytek rodiny (samé ženy) propadá psychické poruše díky jeho asexualitě.Pán zelený
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#6
Já si dovedu představit, že bych svým zaměřením někoho ohrozil či omezil. Nepotřebuju svým dětem kupovat tuny blbostí, nespálím cestou do práce 5l benzínu a nechodím venčit psa kterej sousedům ochcává dveře. Takže, obráceno, všechny tyhle činnosti mě každý den nevýslovně serou a občas bych někoho ohrozil úplně jednoduše. Nemyslím si však že by to byla psychická porucha.
Odpovědět
#7
Bulvár chce zkrátka za každou cenu objevit v každém tématu něco konfliktního,od toho je to bulvár. ;) Kdyby psali jen to,že asexuálové jsou naprosto neškodní a v pohodě,skandálůchtivé čtenářstvo by se nudilo...
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#8
(21. 10. 2012, 10:28:32)spagetka Napsal(a): Kdyby psali jen to,že asexuálové jsou naprosto neškodní a v pohodě,skandálůchtivé čtenářstvo by se nudilo...

A Krampol by neměl z čeho maturovat... LOL
Odpovědět
#9
Dobrý den! Právě jsem zjistila, že mě tu někdo cituje, nevím, jestli mám být poctěna, nebo ne? Kdepak jste narazili na moji báseň Setkání? Díky za odpověď: Marie Knorková (Magna)


(19. 10. 2012, 22:04:44)Zerda Zerubis Napsal(a): http://www.ahaonline.cz/clanek/laska-a-s...ntaci.html

paní michaela by za tohle:
Asexualita není hodnocena jako psychická porucha.Tou se stává pouze v okamžiku, kdy asexuální jedinec svým zaměřením omezuje nebo nějak ohrožuje své okolí...

měla dostat přes držku, ale je to bulvár, tam může radit kdekdo

Odpovědět
#10
Proč se tu rozčilujete pro každou blbost? Paní odpověděla na dotaz, akorát trochu nemotorně naroubovala na asexualitu jakousi hříčku hodící se spíše pro jiné sexuální menšiny či odchylky. Spíš bychom se měli nad tím nešikovným použitím CTRL+C a CTRL+V trochu usmát.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Článek na Deník.cz Jul-diskusni-forum-iana 27 36446 05. 02. 2020, 00:00:39
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Denik N - Hleda se respondent ke-diskusni-forum-x!k 4 13783 29. 01. 2016, 19:54:49
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex