Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nahodne profily
#1
Napadla me takova zajimava myslenka.

Co tak pridat na web takovou vec, ktera by lidem co hledaji kamarady / vztah nahodne vybrala nekoho kdo taky hleda kamarady / vztah, hodilo to tam profilovou fotku, treba zajmy a rovnou policko pro napsani kratke zpravy... Pri kazdem reloadu / nacteni nove stranky by byl jiny profil.

Takhle by jeden mohl narazit na nekoho druheho celkem nahodne a nemusel by prochazet kazdy z tisicu profilu. :D

Samozrejme by to nezobrazovalo ty co v profilu nic nemaji.

Myslite ze by to bylo zajimave?
Aktualne nemam moc cas, ale v Lednu bych si na to cas asi najit moh...
Odpovědět
#2
Otázkou je, co by bylo kritériem pro zařazení a nezařazení do haldy exhibicionistů.
A taky na který stránce by se tip na týpka(u) zobrazoval.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
Nápad zajímavý, ale jelikož po nikom nepátrám, tak by mě to spíš obtěžovalo. Nebo se ty fotky budou ukazovat jen těm hledajícím?
Odpovědět
#4
Urcite jen tem hledajicim a byla by tam moznost to i tak vypnout.
Pozici bych jeste vyzkoumal pokusne, mozna jako takovy mensi box na kazde strance nahore pod tim sedym boxem...
Odpovědět
#5
Já myslím, že seznamka stačí. Vím, že v profilu je často v Hledám: kamarády. Když někdo hledá - skutečně potřebuje - kamarády, tak si projde seznamku a má možnost se do seznamky zapsat.
Někde tady byl návrh na uvedení bydliště - v jakém kraji uživatel bydlí. To je podle mne také dobré. Když uvede kraj, tak svoji anonymitu neztratí, protože je to velká rozloha a spíš se zkontaktuje.
A já bych také uvítala, kdyby seznam uživatelů byl dobře abecedně seřazen, tzn., že i druhé, třetí a další písmenko šlo podle abecedy, např. Matador před Mrkví.:p
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#6
Razeni seznamu uzivatelu je vpravo dole na te strance. Ale abych to zjistil, musel sem to videt v kodu. :D
Nastavil jsem ale, ze standardne bude razeni podle nazvu (predtim bylo podle posledniho prihlaseni). Dik za tip.
Odpovědět
#7
(22. 12. 2012, 12:19:14)kexik Napsal(a): Nastavil jsem ale, ze standardne bude razeni podle nazvu (predtim bylo podle posledniho prihlaseni). Dik za tip.

Tak to bylo bohužel dost nešťastné rozhodnutí, protože třeba já osobně jsem byla zvyklá si Seznam uživatelů zobrazovat celkem pravidelně a to zejména z toho důvodu, abych viděla, kdo tady byl naposledy a myslím, že jsem ani zdaleka nebyla jediná, kdo to tak dělal - teď na mě místo toho vykoukne nějaký seznam neaktivních uživatelů, kteří byli naposledy přihlášení před x lety. :D

Vím sice, že si to řazení uživatelů můžu manuálně změnit, ale bohužel to teď musím dělat při každém novém náhledu na Seznam uživatelů. Navíc nově registrovaní se tady nejspíš ani tak dobře neorientují, aby věděli, jak takovou změnu manuálně udělat, takže i kvůli nim se přimlouvám za návrat k původnímu řazení - určitě je lepší, aby se standardně zobrazoval seznam aktivních než seznam neaktivních. :)
Odpovědět
#8
(22. 12. 2012, 12:19:14)kexik Napsal(a): Nastavil jsem ale..

Zkrátka nikdy se nezavděčíš všem..Šklebící se
Odpovědět
#9
Kexíku, díky. Ale teď. když jsi mě poučil, že si to mohu nastavit sama, tak je mi to úplně jedno, jaké bude výchozí nastavení.Posmívající se
Já v tom seznamu v podstatě nehledám - dívám se na nové příspěvky. Ale to mě právě zaujalo, že je tady valná většina neaktivních členů, ba dokonce lze říci, že neaktivní jsou skoro všichni.LOLVýstrahaVýstraha
To mě přivedlo k tomu, že já jsem nechutně aktivní a musím své výlevy názorů zabrzdit, ne-li utnout.8-)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#10
(30. 12. 2012, 21:40:51)vendemiaire Napsal(a): No já si také myslím že to původní řazení bylo lepší.

O jakém řádění je řeč?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex