Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
patřím k vám?
#51
Nikdo nepopírá, že být zamilovaný do asexuála a žít s ním v nějakém vztahu musí být dost hrůza, zvlášť když je to takový typ, co odmítá i mazlení a líbání. Vlastně moc nechápu, jak takové vztahy vůbec vznikají, z obou stran tam od začátku musí být obrovská dávka sebeklamu a neupřímnosti. Ale nerada odsuzuju lidi, kteří udělají "asexuální podraz" z touhy po rodinné jistotě a dětech. Každý asexuál nemá povahu či zázemí na tvrdý život na vlastní pěst a na neustálé vzdorování tlaku společnosti, která život bez romantických vztahů zesměšňuje a patologizuje. Moje zkušenost je taková, že v určitých chvílích by člověk udělal téměř cokoli, jen aby byl konečně "normální" jako ostatní, klidně za cenu sebezničení a zničení všeho okolo. A kdo tě zkritizuje za to, že se necháš líbat nebo máš sex s člověkem, který tě miluje? Za to tě naopak všichni pochválí, a běda, když se pokusíš vyjádřit svoje pocity nelibosti nebo hnusu...

Je to prostě složité a asi jediné schůdné řešení je tady oboustranné pochopení a odpuštění.
Odpovědět
#52
Tak a co teď tedy dál? Jsou jen dvě možnosti: buď mu budu ubližovat neustálým odmítáním,dokud to nepochopí,nebo se dostanu tam kde už jsem byla-tedy udělám,to co chce ON-začnu s ním spát jen proto,aby byl on spokojenej? Ale co já? Já mám přeci taky právo na to být šťastná! Třeba i sama do konce života...
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#53
Hele a proč by si mu měla TY neustálým odmítáním ubližovat? Jednak ubližuje on tobě, když tě nutí do sexu, který ty nechceš (a přitom měl plnou hubu keců, jak to akceptuje) a pak ubližuje i sám sobě, když se chová jako pitomec a nutí tě se bránit jeho nátlaku tím, že na něj jsi hnusná.

Ale třeba je to masochista a dělá mu to neustálé odmítání dobře LOL

Obávám se, aby to neustále odmítání netrvalo i několik let. Znám případy, kdy si nedají někteří říct ani po X letech a stále to zkouší znovu s přesvědčením, že za pokus (zeptání) nic nedají a že jednou jí přece ukecat musí.

Odpovědět
#54
no jo,ale kdo to má vydržet? Vždyť je to hrozný! Naposledy mi chtěl dát za každou cenu pusu- ukroutil by mi krk jen aby se mu to podařilo! Já už jsem z toho na prášky. Chápu,že nechce být sám,přece jen má už nějaký věk. Ale mě připadá,že to dělá právě a jen z toho důvodu,aby nebyl sám. Samozřejmě je mi ho i trochu líto,ale to na mým stanovisku nic nemění. Už mě to fakt nebaví. Vysvětlila jsem mu to tak,že by to pochopilo i dítě,ale on nic. Je to jak mluvit do zdi! Už vás tu tím asi prudím,co? :-D Mě už z toho hrabe. Nejradši bych se odstěhovala někam do tramtárie :-D
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#55
Pokud ti chtěl dát pusu i přes tvůj zjevný odpor, zkus mu udělat přednášku o sexuálním obtěžování a na netu si o tom něco najít, vytiskout a předat mu to jako doporučenou četbu.
Bohužel mám dojem, že takovýho blba se zbavíš jen tím nejhnusnějším způsobem.
Pokud se cítí sám a potřebuje opečovávat, ať si zaplatí ošetřovatelku a do postele prostitutku.
Jinak mě neprudíš. Máš svůj problém, chceš ho řešit, nevíš jak a chceš si o tom popovídat s někým nezaujatým. Koho tvoje téma prudí, číst ho nemusí a už vůbec na něj nemusí odpovídat :)
Odpovědět
#56
díky,jsi moc hodná:-) pomáhá mi se z toho alespoň vypsat...
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#57
:)
Tak kdyby něco, kromě výkendů a dovolených se sem dívám celkem často, tak můžeš kdykoli napsat. Ráda si s tebou popovídám. :)
Odpovědět
#58
(31. 01. 2013, 14:04:56)beryze Napsal(a): :)
Tak kdyby něco, kromě výkendů a dovolených se sem dívám celkem často, tak můžeš kdykoli napsat. Ráda si s tebou popovídám. :)

jé,děkuju :-)
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#59
(31. 01. 2013, 01:01:38)macejko Napsal(a):
(08. 01. 2013, 17:20:18)MadRat Napsal(a): Zkus se do toho aspoň trochu vžít.

To buď bez obav, zkouším to každý den. Naopak vy se můžete zkoušet vžít do toho manžela. To mi jde úplně parádně, protože mám taky manželku, která byla k sexu svolná, jen když jsme chtěli děti, no a jinak nechce "ani žádný trapný ošahávání nebo olizování hlav".

Já vedle ní každý večer usínám a ráno se probouzím, je pořád z mého pohledu nejkrásnější a nejpřitažlivější na světě, pořád bych se jí chtěl aspoň dotýkat, ale když to někdy naivně zkusím, co kdyby třeba přece jen, tak v lepším případě uvidím otrávenej ksicht. :-)

1) To buď bez obav, zkouším to.
Ale nenacházím v jeho chování žádnou logiku. Už je se Zdendulí rovedený, ví, že to neklapalo, ví proč to neklapalo, a přesto za ní furt dolízá. Jeho jediné štěstí je, že Zdendule je tak hodná.
Já už bych mu dávno dala pěstí.

2) Zamysli se nad tím tvým "co kdyby přece jen". Ono totiž velice dobře vystihuje jak sexuálové přistupují k asexuálům.
Ty víš, že tvoje žena nechce sex ani žádné jiné intimnosti, a přesto se podle toho nejsi schopný chovat a pořád přemýšlíš stylem, že se to někdy změní. Což je blbost a měli byste jít od sebe, pro dobro vás obou.

Odpovědět
#60
(31. 01. 2013, 13:10:39)Zdendule Napsal(a): no jo,ale kdo to má vydržet? Vždyť je to hrozný! Naposledy mi chtěl dát za každou cenu pusu- ukroutil by mi krk jen aby se mu to podařilo! Já už jsem z toho na prášky. Chápu,že nechce být sám,přece jen má už nějaký věk. Ale mě připadá,že to dělá právě a jen z toho důvodu,aby nebyl sám. Samozřejmě je mi ho i trochu líto,ale to na mým stanovisku nic nemění. Už mě to fakt nebaví. Vysvětlila jsem mu to tak,že by to pochopilo i dítě,ale on nic. Je to jak mluvit do zdi! Už vás tu tím asi prudím,co? :-D Mě už z toho hrabe. Nejradši bych se odstěhovala někam do tramtárie :-D

Uf, to je fakt nechutný s tím líbáním. Teda aspoň z mého pohledu.

Přestaň čekat, že to pochopí. Evidentně nepochopí, ani se nesnaží. A asi by to nepochopil, i kdyby se snažil, pro někoho je prostě tenhle typ asexuality naprosto nepředstavitelný (a ani se lidem moc nedivím, kdybych neznala sebe, taky bych skoro nevěřila, že lidi jako já existujou). A když budu trochu krutá, proč by ti měl vlastně věřit a poslouchat tě, když jsi k němu předtím tak dlouho nebyla upřímná? Jak má vědět, co z toho byla pravda? Spíš se divím, že sám sebe tak ponižuje a vnucuje se.
Bohužel ti neporadím, jak se ho zbavit, s tím nemám žádnou zkušenost. Ale zdá se, že budeš muset udělat něco natolik nepříjemného a razantního, že ve vašem vztahu už nic dobrého nezbude – což je samozřejmě nepříjemné, když je to otec vašeho dítěte :-(

Píšeš, že budeš klidně sama do konce života. Tak buď, kdo ti brání? Nikdo tě přece nemůže přinutit, abys s někým žila, nejsi ve vězení.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Konečně někam patřím J-diskusni-forum-up 10 22776 14. 09. 2017, 14:47:22
Poslední příspěvek: rik-diskusni-forum-ox82
  Patřím sem? Len-diskusni-forum-nis 7 21615 11. 05. 2017, 21:28:50
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Patřím sem vůbec? Melo-diskusni-forum-unek 15 34746 08. 04. 2015, 11:54:39
Poslední příspěvek: Kri-diskusni-forum-stý
  Asi k vám patřím Jinan 6 16281 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Patřím sem? beryze 7 18547 13. 08. 2010, 20:10:16
Poslední příspěvek: Anat-diskusni-forum-hema

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex