Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
patřím k vám?
#71
Ahoj,tak narozeniny dopadly dobře :-) S bývalým jsem si ještě jednou pořádně promluvila. Byl to hodně dlouhý a pro nás oba celkem bolestivý rozhovor. Ale vše jsme si vyříkali a domluvili se,že už to uzavřeme a nebudeme se dál trápit. Vím,že to pro něj bude ještě nějakou dobu citlivý,ale tentokrát věřím,že to pochopil definitivně. Taky koukám,že jsem se tu asi špatně vyjádřila-mám tři dcerky,dvě jsou jeho. A právě kvůli dětem jsme uznali za vhodný se dál netrápit a zůstat i nadále přátelé. Chci-a on samozřejmě taky-aby se jako otec podílel na výchově dětí. Holky jsou velký a hodně věcí dokážou pochopit. Kromě toho mi samy řekly, že jsou rády,že jsme tu samy. Hodně jsme si vytrpěly s otcem mé nejmladši dcery,takže si teď všechny užíváme ten pro nás rodinný klid :-)
Omlouvám se,jestli jsem vás tu tím obtěžovala nějak dlouho a myslim,že můžeme toto téma uzavřít. Taky bych vám všem,kteří jste mě vydrželi trpělivě poslouchat,řekli svůj názor a poradili,chtěla moc poděkovat. Opravdu si toho vážím :-)
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#72
Tak držím palce, aby se to zase nějak nezvrtlo.
Odpovědět
#73
(03. 02. 2013, 17:09:35)MadRat Napsal(a): Tak držím palce, aby se to zase nějak nezvrtlo.

Děkuju
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#74
Tak vida, gratuluju! Holt na tohle je potřeba opravdu hluboký a dlouhý rozhovor, nejde to odbýt jen tak mezi dveřmi. Ať vám nová situace vydrží!
Odpovědět
#75
(03. 02. 2013, 18:24:22)AlineDaryen Napsal(a): Tak vida, gratuluju! Holt na tohle je potřeba opravdu hluboký a dlouhý rozhovor, nejde to odbýt jen tak mezi dveřmi. Ať vám nová situace vydrží!
Děkuju Aline :-)
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#76
(03. 02. 2013, 13:20:51)Zdendule Napsal(a): Ahoj,tak narozeniny dopadly dobře :-) S bývalým jsem si ještě jednou pořádně promluvila....

Dodatečně blahopřeji k narozeninám i k nově vytvořeným možnostem... :-)
Odpovědět
#77
(04. 02. 2013, 11:28:59)Morwen Napsal(a):
(03. 02. 2013, 13:20:51)Zdendule Napsal(a): Ahoj,tak narozeniny dopadly dobře :-) S bývalým jsem si ještě jednou pořádně promluvila....

Dodatečně blahopřeji k narozeninám i k nově vytvořeným možnostem... :-)

Děkuju :-)
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Konečně někam patřím J-diskusni-forum-up 10 22785 14. 09. 2017, 14:47:22
Poslední příspěvek: rik-diskusni-forum-ox82
  Patřím sem? Len-diskusni-forum-nis 7 21618 11. 05. 2017, 21:28:50
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Patřím sem vůbec? Melo-diskusni-forum-unek 15 34756 08. 04. 2015, 11:54:39
Poslední příspěvek: Kri-diskusni-forum-stý
  Asi k vám patřím Jinan 6 16285 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Patřím sem? beryze 7 18552 13. 08. 2010, 20:10:16
Poslední příspěvek: Anat-diskusni-forum-hema

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex