Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Anketa: Pokud jste měli trpělivost, číst můj příspěvek až dokonce, myslíte že jsem asexuální?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
ANO
64.29%
9 64.29%
NE
35.71%
5 35.71%
Celkem 14 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj, jsem tu nová a myslím, že jsem asexuální
#11
(20. 04. 2013, 20:38:52)adevr Napsal(a):
(20. 04. 2013, 20:11:40)Antonius Napsal(a): Asi budeš obtížně vzrušitená, blízko k frigiditě. Orální sex se ve skutečnosti hnusí spoustě žen, nemá smysl se přemáhat, jen se Ti to může víc zprotivit.


Jinak adevře, nepřipadá Ti blbé, když se někdo svěří veřejně se svým problémem, tyto zlehčovat, vysmívat se?
Dle mě je to ubohé. Nejspíš máš dojem, že jediný, kdo zažil a nebo má Skutečné problémy, jsi Ty sám.

Proč by mi to mělo připadat jak píšeš, blbé.
Reaguji na to co a jak tam bylo napsáno, podle svého svědomí a zkušeností. Od toho to tady je. A pokud je dotaz stylizovaný tak nesoudně, nvím proč bych se měl přetvařovat. Od toho tu jsou jiní , že.? A jakej pytel taková záplata.
Osobně nemám problém s ničím, jen s takovými pseudo rytíři v narezlé zbroji, co se pod pláštíkem vlastní úchylné morálky snaží vyprovokovat spory, což je přesně to, jak se zde pokoušíš profilovat. A nebylo by to poprvé , ne?
Takže se uklidni, tobě jsem neodpovídal. A jestli ti přišla má slova ubohá, je mi to jedno.
Klidně se můžeš projevovat,,dle mě" jako anonymní kašpárek... a ač se zde pokoušíš bez licence o ,,odborné hodnocení problému dotyčné", na mém hodnocení to FAKT nic nemění.

Do citlivých lidí si rád rýpneš, sebevědomým blbům pochlebuješ.
Ale klidně si posluž, někdo už tu roli týpka se šlehavým humorem musí hrát.
A moji "úchylnou morálku" nech laskavě na pokoji.
Odpovědět
#12
Ahoj Kalamity Jane - asexuální ženo z Prahy. To je všechno co se o tobě potencionální partneři ze zdejších asexuálů dozvědí z tvého profilu. Píšeš ve svém příspěvku, jakého by sis představovala partnera, ale skutečně, jak napsal adevr, ty sama jsi se nepředstavila. Kdo hledá, by měl napsat do profilu co nejvíc, dát tam alespoň jednu svoji fotku. Hledáš hezkého kluka - jak vypadáš ty? Kolik ti vlastně je? Šestnáct nebo třicet? Co tě zajímá nebo naopak nudí?
Myslím, že je lepší, když dáš do zdejší seznamky inzerát koho hledáš s odkazem, že o tobě se všechno dozví v profilu. Můžeš se tam o sobě víc rozepsat a případný zájemce ti hned může poslat zprávu.:)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#13
(20. 04. 2013, 22:40:32)Antonius Napsal(a):
(20. 04. 2013, 20:38:52)adevr Napsal(a):
(20. 04. 2013, 20:11:40)Antonius Napsal(a): Asi budeš obtížně vzrušitená, blízko k frigiditě. Orální sex se ve skutečnosti hnusí spoustě žen, nemá smysl se přemáhat, jen se Ti to může víc zprotivit.


Jinak adevře, nepřipadá Ti blbé, když se někdo svěří veřejně se svým problémem, tyto zlehčovat, vysmívat se?
Dle mě je to ubohé. Nejspíš máš dojem, že jediný, kdo zažil a nebo má Skutečné problémy, jsi Ty sám.

Proč by mi to mělo připadat jak píšeš, blbé.
Reaguji na to co a jak tam bylo napsáno, podle svého svědomí a zkušeností. Od toho to tady je. A pokud je dotaz stylizovaný tak nesoudně, nvím proč bych se měl přetvařovat. Od toho tu jsou jiní , že.? A jakej pytel taková záplata.
Osobně nemám problém s ničím, jen s takovými pseudo rytíři v narezlé zbroji, co se pod pláštíkem vlastní úchylné morálky snaží vyprovokovat spory, což je přesně to, jak se zde pokoušíš profilovat. A nebylo by to poprvé , ne?
Takže se uklidni, tobě jsem neodpovídal. A jestli ti přišla má slova ubohá, je mi to jedno.
Klidně se můžeš projevovat,,dle mě" jako anonymní kašpárek... a ač se zde pokoušíš bez licence o ,,odborné hodnocení problému dotyčné", na mém hodnocení to FAKT nic nemění.

Do citlivých lidí si rád rýpneš, sebevědomým blbům pochlebuješ.
Ale klidně si posluž, někdo už tu roli týpka se šlehavým humorem musí hrát.
A moji "úchylnou morálku" nech laskavě na pokoji.

Tak jak mi kdo napíše, tak mu odpovím.
Rýpeš do mě, tak mi nepřikazuj abych ti ,,tvou morálkou nechal na pokoji.."
Nejsem ten typ,komu můžeš ,,poroučet" to mi věř.
A bacha taky na to, komu přiděluješ role, sám jsi svoji nehezkou sehrál třeba ve vyprovokování Hvězdopracha.
Sice byl trošku labilnější, ale tvoje ,,podjebávání" tomu docela předcházelo.
První jsi do mě ( navíc anonymně ) vyrypovat začal ty, na to nezapomínej , ty Morálko.
Holt nejsem tak geniální abych jenom podle toho co tu kdo o sobě napíše, poznal jeho skutečnou míru citlivosti, nebo to že je sebevědomým blbem.
Ale každopádně nemám v úmyslu ti jakkoli pochlebovat.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#14
(20. 04. 2013, 22:46:08)Dobra Napsal(a): To je všechno co se o tobě potencionální partneři ze zdejších asexuálů dozvědí z tvého profilu. Píšeš ve svém příspěvku, jakého by sis představovala partnera, ale skutečně, jak napsal adevr, ty sama jsi se nepředstavila. Kdo hledá, by měl napsat do profilu co nejvíc, dát tam alespoň jednu svoji fotku. ...

Dobře napsáno. Abych parafrázoval známý Kennedyho citát ("Neptej se, co může tvá zem udělat pro tebe, ptej se, co můžeš ty udělat pro svou zemi"), tak namísto složitého vypisování toho, jak by měl vypadat ideální partner a jen letmého nastínění sebe sama, je lepší dokonale popsat sebe sama a jen letmo nastínit, jaký by měl (případně neměl) být potenciální partner.

K tomu se navíc přidává ovlivnění médiem - na internetu jsou lidé zvyklí si zjišťovat další informace o nabízeném zboží a porovnávat je mezi sebou (já například při koupi hardwaru prolézám i zahraniční fóra a stahuju si i originální návody, ve kterých je místo reklamštiny výrobek opravdu popsaný) a tento způsob se nevědomně přenáší i na vybírání si potenciálního partnera v online seznamkách (nedávno o tom byl i článek na nějakém z velkých webových deníků, ale nepamatuju si už na jakém). Tudíž i z tohoto důvodu je lepší uvést dostatek informací, mimo toho vlastně přesně nevíme, co je opravdu důležité a co ne, protože sebe sama nikdo nedokáže hodnotit zcela objektivně (aneb "Krása je v oku pozorovatele").

A k tomu se pojí ještě to, že muži (bez ohledu na sexuální orientaci) vnímají ženy jinak než se ženy vnímají samy (a naopak), tudíž je obvyklé, že to, co ženám na sobě vadí, nemusí být pro muže zas tak podstatné, a zas věci ženami pokládané za nedůležité mohou být pro muže naopak velmi důležité (a naopak).
Odpovědět
#15
(20. 04. 2013, 23:28:05)adevr Napsal(a): Tak jak mi kdo napíše, tak mu odpovím.
Rýpeš do mě, tak mi nepřikazuj abych ti ,,tvou morálkou nechal na pokoji.."
Nejsem ten typ,komu můžeš ,,poroučet" to mi věř.
A bacha taky na to, komu přiděluješ role, sám jsi svoji nehezkou sehrál třeba ve vyprovokování Hvězdopracha.
Sice byl trošku labilnější, ale tvoje ,,podjebávání" tomu docela předcházelo.
První jsi do mě ( navíc anonymně ) vyrypovat začal ty, na to nezapomínej , ty Morálko.
Holt nejsem tak geniální abych jenom podle toho co tu kdo o sobě napíše, poznal jeho skutečnou míru citlivosti, nebo to že je sebevědomým blbem.
Ale každopádně nemám v úmyslu ti jakkoli pochlebovat.

Rétorika nehodná reakce, přesto: asi se Ti všechno plete, jinak si to nelze vysvětlit, pokud máš zmatek v tom, co čemu předcházelo, vrať se v čase.
Mám alergii na lidi typu Stardust a taky na ty, kteří jedny srážejí - když vycítí nějakou jejich slabinu - a naopak sebevědomým omezencům lezou do zadku (nemohu za to, že těmto kriteriím vyhovuješ:))

Takže si nech to osočování a hlavně se uklidni, pak zjistíš, že nemám skony komukoli poroučet, ani nikoho urážet, tak jako to činíš (velkem často) Ty. Jestliže někdo uráží člověka, který se svěří se svým problémem, tak prostě musím "vyrypovat".
Odpovědět
#16
Jak se oteplí vyletí mouchy...
Nikdo kromě ptáků na ně není zvědavej, ale ony otravují a bzučí, všude hrdě serou ty své mušince...dokud je někdo neplácne....
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#17
(21. 04. 2013, 20:11:21)adevr Napsal(a): Jak se oteplí vyletí mouchy...
Nikdo kromě ptáků na ně není zvědavej, ale ony otravují a bzučí, všude hrdě serou ty své mušince...dokud je někdo neplácne....


Muchy sú fajn.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#18
tO - cHARLIE

:)


JÁ MÁM ZASE RÁD VOSY, TY MOUCHY LOVÍ A KRMÍ JIMI SVÉ LARVY...

A MÁŠ DOMA HODNĚ MUCH?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#19
adevr, Antonius: Tak už toho nechte. Jste jak malí kluci.
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#20
(22. 04. 2013, 07:53:58)malacarodejnice Napsal(a): adevr, Antonius: Tak už toho nechte. Jste jak malí kluci.

:) :)
V pohodě, já nemám dál potřebu reagovat na nepodnětné provokace.
Někoho to sice těší, má pocit důležitosti, ale to je tak všechno.
Já se konfliktům nevyhýbám, jenže je raději řeším z očí do očí. Anonymní rýpaly rád nemám, považuji je za zbabělce.
Pokud přece vehementně něco bráním, nebo někoho odsuzuji či špiním a ukrývám se za nickem.. nemůžou mít moje slova váhu
Jde o to, že takhle klidně může dotyčný fungovat v běžném provozu těchto stránek, udělovat svoje rady jakkoli nefundované či zkušenostmi oplývající,a je to v pořádku... jenomže pokud přejde do roviny osobních kárání a útoků... tak to je věc jiná.
Možná se ti to za klávesnicí počítače bude zdát i trochu agresivní, ale věř tomu že v běžném života chodu, je mnohem lepší stát za někým kdo tě dokáže ochránit třeba před provokatérem nebo hafajícim čoklem.
Já tyhle roviny neumím oddělit, a ani nechci. Tak jak tady píšu, tak se i chovám...nemám potřebu se za něco schovávat a pokud mi něco vadí, postavím se tomu. Ať je to třeba hlučnej soused v baráku, nebo agresivní opilec v metru. A nebo arogantní pisálek který si chráněn nickem honí své... ego, tím že uráží názory jiných.
Určitě to někomu vadí ( v obou rovinách ), ale to je jejich boj.
Tohle je můj názor, a proto mě takový lidé obtěžují. Svým bzučením. :)


Tak teď raději odložím plácačku, klávesnici odsunu o kousek dál a začnu chviku pracovat. To je, přinejmenším pro mne, užitečnější. :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj, jsem tu nová pírk-diskusni-forum-o123 40 58908 01. 01. 2020, 21:46:50
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 9008 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Som tu nová kla-diskusni-forum-risa 1 6836 25. 03. 2019, 16:41:06
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Nová v poli... Adri-diskusni-forum-finel 15 27643 07. 03. 2019, 13:27:49
Poslední příspěvek: Adri-diskusni-forum-finel
  Nová na fóru Kapy-diskusni-forum-bara 5 14558 26. 05. 2016, 11:53:21
Poslední příspěvek: Kapy-diskusni-forum-bara

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex