Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nova mapa uzivatelu
#1
Venoval jsem foru zase par hodin a udelal jsem vylepsenou mapu uzivatelu, ktera bere data primo z polozky Bydliste v profilech - vice mest muzete oddelit carkou.

Velikost kruhu se zvetsuje s logaritmem poctu uzivatelu v danem miste. Uzivatele jsou razeni podle posledni aktivity (navsteva/prihlaseni) - ti nejaktivnejsi jsou nahore.

Doporucuju vsem co maji v profilu CR, SR, Vsude, Nikde a podobne vyplnit spravne mesto, zaradite se tak spravne do mapy. :)
Vyplnujte prosim nejlepe nazvy mest, nejblizsich vekych mest nebo kraju. Vyvarujte se "Nekdy Brno, jindy Praha".

Mapa se nachazi tady: http://asexual.cz/forum/usermap.php
Je pristupna pouze prihlasenym uzivatelum.

Kdyz uz jsme u toho, doporucuju v Nastaveni zapnout volbu "Při příchodu nové soukromé zprávy mě informovat e-mailem.".
Někdo Vás může chtít kontaktovat i když sem pravidelně nechodíte.
Odpovědět
#2
Uprimne som sa potešil, že som našiel dvoch ľudí z Nitry a dopadlo to asi takto:

Členství od: 03. 09. 2012
Poslední návštěva 03. 09. 2012 14:07:30
-_-

Inak, tá mapa je super, neviem, či tu už bola, ale je to skvelý nápad.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#3
Líbí se mi to velmi. Jediné co mě na tom štve je, že log(1)=0 a tím pádem jsem se stal neviditelným. Nedala by se zvolit jiná funkce? :-)
Odpovědět
#4
(26. 05. 2013, 21:56:24)houba Napsal(a): Líbí se mi to velmi. Jediné co mě na tom štve je, že log(1)=0 a tím pádem jsem se stal neviditelným. Nedala by se zvolit jiná funkce? :-)

Zobrazovač síťového provozu EtherApe má v nastavení možnost volby funkce zobrazování velikostí uzlů podle provozu mezi Lineární, Logaritimická a Druhá odmocnina. Odmocnina by měla v jedničce jedničku, ale roste mnohem strmněji než logaritmus, takže babo raď :-)
Odpovědět
#5
(26. 05. 2013, 22:55:16)Magramal Napsal(a):
(26. 05. 2013, 21:56:24)houba Napsal(a): Líbí se mi to velmi. Jediné co mě na tom štve je, že log(1)=0 a tím pádem jsem se stal neviditelným. Nedala by se zvolit jiná funkce? :-)

Zobrazovač síťového provozu EtherApe má v nastavení možnost volby funkce zobrazování velikostí uzlů podle provozu mezi Lineární, Logaritimická a Druhá odmocnina. Odmocnina by měla v jedničce jedničku, ale roste mnohem strmněji než logaritmus, takže babo raď :-)

Ono by stačilo přičíst k tomu logaritmu nějakou maličkou konstantu. Odlehle žijící uživatelé by zůstali v mapě a Prahu by to v podstatě neovlivnilo.
Odpovědět
#6
Jojo, diky za upozorneni, udelal jsem to log(1+pocetLidi) a vypada to celkem vpohode...
Zvazim alespon nezobrazovani neaktivnich uzivatelu - pokud to nekdy implementuju dam vedet. :)

(26. 05. 2013, 22:11:42)vendemiaire Napsal(a): Mapa je pěkná, ani jsem netušil že z Ústí je tu tolik lidí. Jenom mě překvapilo, proč mezi nima nejsem uvedený také já Dotaz když mám bydliště vyplněné.. Nechápavě zírající

Protoze "Usti n/ L" je fakt spatne. Pouziva se google geocoding, takze to musi byt nejak rozumne napsane, idealne to rozepsat.
Odpovědět
#7
Kexik: Výborná práce! Nejlepší zpráva dne. Opravdu potěšilo, i když trochu znervóznilo v rámci toho, že v mém okolí opravdu někdo je. I když teda už většinou neaktivní. Ale stejně... Takže děkuji :)
Odpovědět
#8
(26. 05. 2013, 22:41:12)krab Napsal(a): je to super. jen mě napadlo, jestli bys tu neudělal funkci, která by smazala neaktivní profily (pokud se nepřihlásí déle jak třeba rok). to by nebylo špatné ne?

Já teďka chodím ještě na jedno fórum ohledně potkanů a tam to právě mají, že když není někdo rok aktivní, tak se mu napíše zpráva a takové pak má když neodpoví, tak ho vymažou admini :)

Co takhle to tu také zavést? ;)
Odpovědět
#9
Ano, mapka je pěkná, ale když má někdo napsáno Morava, není nikde, ačkoli by měl být všude:)
Odpovědět
#10
Není nikde, protože všichni vědí, kde Morava je a že to není bydliště jako takové. Bydlišť můžeš mít na Moravě několik, ale neobýváš celou Moravu. Na Moravě žiješ. Pochopitelně když chceš svoje bydliště udržet v tajnosti tak je jasné, že napíšeš v podstatě anonymně bydliště Morava.
Ale pokud máš zájem o kontakt s někým kdo bydlí blízko tebe, tak by možná bylo dobré napsat alespoň u kterého většího města bydlíš.Posmívající se
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Vek hledajicich uzivatelu Vla-diskusni-forum-dar 27 43284 08. 08. 2022, 21:00:22
Poslední příspěvek: Egr-diskusni-forum-etta
  Mapa uživatelů Gyr-diskusni-forum-xiur 0 9402 03. 12. 2016, 03:09:32
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  Nová sexuální orientace - návrh Kat-diskusni-forum-rina 21 72816 10. 03. 2012, 18:19:26
Poslední příspěvek: Kat-diskusni-forum-rina
  Mapa uživatelů Adria-diskusni-forum-ne Fox 15 41120 31. 05. 2011, 06:14:17
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex