Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nova mapa uzivatelu
#11
(27. 05. 2013, 20:39:46)Dobra Napsal(a): Není nikde, protože všichni vědí, kde Morava je a že to není bydliště jako takové. Bydlišť můžeš mít na Moravě několik, ale neobýváš celou Moravu. Na Moravě žiješ. Pochopitelně když chceš svoje bydliště udržet v tajnosti tak je jasné, že napíšeš v podstatě anonymně bydliště Morava.
Ale pokud máš zájem o kontakt s někým kdo bydlí blízko tebe, tak by možná bylo dobré napsat alespoň u kterého většího města bydlíš.Posmívající se

A co když mám zájem o kontakt s kýmkoli z Moravy, hm?
Odpovědět
#12
(27. 05. 2013, 22:26:46)panoška Napsal(a): A co když mám zájem o kontakt s kýmkoli z Moravy, hm?

To je diškriminácia! :D Jak k tomu přijdou Češi?

Tak tam napiš Klenovice na Hané (geografický střed Moravy) a v profilu upřesní, co máš za lubem.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#13
Proste bych vybral nejvetsi mesto co je pobliz kde muze byt vic lidi. A pak to treba uprasni v popisku profilu ;)
Nebrat si priklad odeme, ja tam mam nekolik mest, takze me to do mapy nehodi (zatim). :P
Odpovědět
#14
To jo, jen zrovna v Trinci jsem malo. ;) Ale je to zajimave videt kolik lidi je odkud...
Odpovědět
#15
(28. 05. 2013, 17:38:12)kexik Napsal(a): To jo, jen zrovna v Trinci jsem malo. ;) Ale je to zajimave videt kolik lidi je odkud...

Já se taky na trochu dívala a odhadla bych, že tak 80 % registrovaných už tu buď hodně dlouho nebyla, nebo tu byla jen v okamžiku založení účtu.
Odpovědět
#16
(28. 05. 2013, 20:36:41)vendemiaire Napsal(a):
(28. 05. 2013, 17:38:12)kexik Napsal(a): To jo, jen zrovna v Trinci jsem malo. ;) Ale je to zajimave videt kolik lidi je odkud...

Zajímavé to je určitě. Také je dobře že se to doplňuje samo, protože předtím na to většina lidí kašlala a do mapy se nepřidala. Akorát si myslím že by mohla být viditelnější. Třeba jí dát vedle seznamu uživatelů. Nebo by mohlo být v profilu u bydliště třeba něco jako "najít uživatele z okolí" a byla by to právě ta mapa.

A také by nebylo od věci upravit aktivity uživatelů. Momentálně se zobrazuje děsně dlouhý seznam až do 3.11. Myslím že by stačili aktivity za poslední měsíc.

V mape jsou ted uzivatele razeni podle aktivity od tech aktualne nejaktivnejsich az po ty stare neaktivni. Snad to pomuze. :P

Pravda, aktivity vypisovaly zbytecne moc, oriznul jsem to. Diky za tip. :) Tu mapu chci dat nekam do menu nahoru misto Help treba ale to musim jeste prijit na to jak to udelat. :D Asi musim smazat nejakou cache po editaci sablony...


Odpovědět
#17
Týýýý jo. Velký skok kupředu na mapě uživatelů. Děkujeme Kexiku za vylepšení :)
Odpovědět
#18
Tak neni spatny rict, ze jsi byl na Merkuru :D Neni to az tak daleko. :P Ten prevod nazvu na polohu dela google... a samozrejme to zalezi na uzivateli jak to tam uvede...
Odpovědět
#19
S povinnou povahou něco dělat nebudeš? Vybrat si natvrdo jednu ze čtyř možností je jako mít jen 4 světový strany a jeden směr si vyber.
Přitom je uznáván i SV SZ JV JZ a pak dvě možnosti, že člověk žádným směrem nejde a nebo už je v cíli.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#20
Tak ja smer urcuju ve stupnich (heading one three zero). Myslim ze staci 4 moznosti, zbytek jde dodefinovat v "O mne", nemusime to prehanet... ;)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Vek hledajicich uzivatelu Vla-diskusni-forum-dar 27 43290 08. 08. 2022, 21:00:22
Poslední příspěvek: Egr-diskusni-forum-etta
  Mapa uživatelů Gyr-diskusni-forum-xiur 0 9402 03. 12. 2016, 03:09:32
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  Nová sexuální orientace - návrh Kat-diskusni-forum-rina 21 72819 10. 03. 2012, 18:19:26
Poslední příspěvek: Kat-diskusni-forum-rina
  Mapa uživatelů Adria-diskusni-forum-ne Fox 15 41121 31. 05. 2011, 06:14:17
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex