Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upresneni orientace
#1
Zda se, ze jsou tady lide s ruznymi potrebami.

Napriklad vedi, ze nechteji sex, ale libi se jim nektere intimnosti - mazleni, libani, ...

Myslim ze by bylo dobre to specifikovat primo v profilu, ale jak to vyresit? Pro kazdou orientaci pridat novou alternativu "s intimnostmi" nebo na to udelat nove policko?
Odpovědět
#2
(28. 05. 2013, 22:09:03)kexik Napsal(a): Zda se, ze jsou tady lide s ruznymi potrebami.

Napriklad vedi, ze nechteji sex, ale libi se jim nektere intimnosti - mazleni, libani, ...

Myslim ze by bylo dobre to specifikovat primo v profilu, ale jak to vyresit? Pro kazdou orientaci pridat novou alternativu "s intimnostmi" nebo na to udelat nove policko?

Obě varianty jsou přínosné!
Odpovědět
#3
Dobry napad, ale udelalo by to tim padem asi nekolik kolonek, coz mozna neni idealni.
Udelal jsem to zatim tak ze jsou tam opet zatrhavaci policka a je tam toto:

Nic
Objímaní
Občasný polibek
Hlazení po tváři a na těle
Hlazení v intimních místech
Ostatní aktivity vyjma sexu
Neupřesněné aktivity blízké sexu
Sex

Chybi tam nekomu neco, nebo spatna definice?
Je lepsi to udelat jinak - treba tim rozepsanim do nekolika policek?
Odpovědět
#4
Já bych to možná nechal jak to bylo a žádné kolonky nedělal. Třeba já nemám moc dobrý vztah k intimnostem (třeba to líbání, mazlení apod. mi připadalo spíše divné a nepříjemné), ale dokážu si představit, že je možné, že s nějakou trpělivou partnerkou na stejné vlně, kterou bych opravdu miloval, bych časem třeba získal na věc jiný pohled nebo si vytvořil vlastní "odnož" intimností :-) A myslím, že takových nás tady bude víc. Těžko říct... Prostě záleží to na konkrétních dvou lidech kteří se potkají. Od konkrétního člověka by mi bylo něco příjemné a něco nepříjemné a u jiného člověka by to zas bylo jinak.
Mám pocit, že pokud by v kolonkách toho bylo moc, tak by člověk akorát měl pocit, že nikdo nevyhovuje jeho požadavkům i když by to vůbec nemusela být pravda. Už tak je nás celkem málo :-) A navíc ve vztahu asexuálů, nebo jakýchkoliv lidí s menšinovou sexualitou apod. to prostě asi bude chtít více tolerance. Myslím, že může občas dlouhodobě fungovat i vztah lidí s dost odlišnými preferencemi v sexu, pokud je jinak vše skvělé. Sice to asi není dokonalý vztah, ale dokonalé není nic.
Prostě pokud má někdo pocit, že je něčím hodně specifický a má specifické potřeby, může to napsat do popisu "O mě". Pokud člověk někoho hledá, tak stejně mají smysl spíše reálná setkání. Procházení si nějakých kolonek vede myslím spíše k vytváření snů a fantazií a následnému zklamání.
Odpovědět
#5
To mas zase pravdu, hmm. Ucel celeho tohodle policka je spis v tom, aby uzivatele napadlo se o tom zminit. Nejhorsi je, kdyz je ten profil velmi obecny a neobsahuje moc informaci.

Proto jsem puvodne uvazoval ze by se jen zminilo u orientace jestli si dovedes nebo nedovedes predstavit nejake intimnosti a jake konkretne nechat uz samovolne napsat uzivatele do "O mne" nebo proste po seznameni s nekym...

Mozna by to bylo lepsi, nevim. Uvidime, az se vyjadri jini.
Ale je pravda ze prehnane skatulkovani neni dobre, kazdy to citi jinak, nekdo se boji neco uvezt atd a skatulkovani muze nektere zbytecne "odfiltrovat".
Odpovědět
#6
(28. 05. 2013, 23:32:56)vendemiaire Napsal(a): Ještě mě napadlo, i když to nesouvisí s tématem, že je také dost důležitý vztah k alkoholu, cigaretám a drogám. Protože já k tomu mám vztah spíš negativní a tak by mi dost vadilo mít najednou byt plný kouře, za oknem v truhlíku trávu a lednici plnou plzní :D

Nekouřím, nepiju a nemluvím sprostě.
(Ale nejvíc mě nasere, když mi do rozpitého piva upadne vajgl.)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#7
(28. 05. 2013, 23:32:56)vendemiaire Napsal(a): Ještě mě napadlo, i když to nesouvisí s tématem, že je také dost důležitý vztah k alkoholu, cigaretám a drogám. Protože já k tomu mám vztah spíš negativní a tak by mi dost vadilo mít najednou byt plný kouře, za oknem v truhlíku trávu a lednici plnou plzní :D

To není španý nápad, ale na druhou stranu, když by by se tam daly všechny podobně dobré nápady, tak by tam bylo nakonec kolonek jak "budíků" v kabině Boeingu 747 :-)

Ale když už jsem v tom, tak mně napadá třeba "sova/skřivan/něco mezi" ve smyslu cirkadiánní rytmů. Slyšel jsem od přátel a kolegů spousty příkladů, jak problematický může být život, když má jeden partner vůči druhému časový posun několik hodin. A sovy jsou na tom hůř, protože zatímco skřivan večer prostě "vytuhne", tak ráno vesele švitoří už v pět hodin a tahá rozespalou sovu z postele, protože nedokáže pochopit, že pro někoho může být "brzo ráno" i v 10:00 ...
Odpovědět
#8
Co takhle spíš vytvořit nějaký návod, jak vyplnit profil? Třeba že pokud se chceš partnersky seznámit, do kolonky O mně je dobré vyplnit tu míru intimnosti, představy o soužití, co zásadně odmítám apod.

Pro ty, kdo tu hledají jen kamarády nebo radu, takovéhle informace nejsou nijak přínosné, na rozdíl od společných zájmů a podobně. Aby se to tu celé neproměnilo v nějakou free-for-all seznamku :D
Odpovědět
#9
Ty navrhované nové kolonky mi připomínají profily například na centrum.cz - pohlaví si holíš úplně nebo vůbec?!:-D
Souhlasím s Houbou - kdo chce vědět, ten se zeptá.. a ptá se ten, kdo chce poznat:-)
Odpovědět
#10
Tie nové kolonky sú super a veľmi sa mi páči pred slovom "polibek" to "občasný", lebo to presne vystihuje. Občas je fakt iba občas! ;)
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nová sexuální orientace - návrh Kat-diskusni-forum-rina 21 72817 10. 03. 2012, 18:19:26
Poslední příspěvek: Kat-diskusni-forum-rina

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex