Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asi jsem asexuál
#11
Ahoj :-) Nevím vůbec, jak tu navázat kontakty nebo tak :-) Nikdy jsem tu nebyla nebo na něčem podobném. Ale stejně jako vy si myslím, že jsem asexuální. Je těžké si najít někoho k sobě. Ráda se seznamuju, poznám nové lidi. Dokážu se i pobavit,ale nemůžu najít nikoho k sobě :-( Je mi zachvili 20 a jsem sama a přitom bych někoho k sobě ráda našla. Nevyžaduju sex,ale tu lásku jo, nějaké pohlazení, obejmutí a tak... Sama věčně zůstat nechci.
Odpovědět
#12
Ahoj, za chvíľu sa tu zorientuješ, neboj sa. Ja som tu tiež mladá rybka, nie som tu ani polroka a už obkecávam kade chodím 8-) Všade ma je. Je to tu prehľadné a keby ti niečo nešlo, určite si prečítaj tému "O webu", kde sa dozvieš všetko dôležité.
Určite niekoho nájdeš, treba len dať tomu voľný priebeh, však každý to pozná - chceš niekoho nájsť a nič a ked nikoho nehľadáš, odrazu máš milion možností. Aj ked je to u asexuálov trošku ťažšie, lebo v bežnom živote nenarazíš na takého človeka len tak, ale treba trpezlivosť.
Ked sa tak nad tým zamyslím, ja nepoznám žiadneho asexuála naživo....
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#13
(28. 07. 2013, 12:54:51)Charlie Napsal(a): Ked sa tak nad tým zamyslím, ja nepoznám žiadneho asexuála naživo....
Píšeme si s tebou z hrobů....ůůůůů...!!!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#14
(28. 07. 2013, 12:54:51)Charlie Napsal(a): Ked sa tak nad tým zamyslím, ja nepoznám žiadneho asexuála naživo....
Píšeme si s tebou z hrobů....ůůůůů...!!!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#15
(28. 07. 2013, 13:36:30)adevr Napsal(a):
(28. 07. 2013, 12:54:51)Charlie Napsal(a): Ked sa tak nad tým zamyslím, ja nepoznám žiadneho asexuála naživo....
Píšeme si s tebou z hrobů....ůůůůů...!!!

Alebo ja s vami O.o
Niekto je tu mrtvy... treba zistiť, kto!
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#16
(29. 07. 2013, 11:21:01)Charlie Napsal(a):
(28. 07. 2013, 13:36:30)adevr Napsal(a):
(28. 07. 2013, 12:54:51)Charlie Napsal(a): Ked sa tak nad tým zamyslím, ja nepoznám žiadneho asexuála naživo....
Píšeme si s tebou z hrobů....ůůůůů...!!!

Alebo ja s vami O.o
Niekto je tu mrtvy... treba zistiť, kto!
Tak do toho bych, být tebou, raději nerýpal.....:o

(29. 07. 2013, 11:21:01)Charlie Napsal(a):
(28. 07. 2013, 13:36:30)adevr Napsal(a):
(28. 07. 2013, 12:54:51)Charlie Napsal(a): Ked sa tak nad tým zamyslím, ja nepoznám žiadneho asexuála naživo....
Píšeme si s tebou z hrobů....ůůůůů...!!!

Alebo ja s vami O.o
Niekto je tu mrtvy... treba zistiť, kto!
Tak do toho bych, být tebou, raději nerýpal.....:o
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#17
(26. 06. 2013, 22:05:36)Vanish Napsal(a): Ahoj,

jmenuji se Honza a je mi 20 let a myslím si že jsem asexuální.
Kde začít, když se řekne sex tak mě to nějak neoslovuje, nepřipadá mi to jako něco bez čeho bych nemohl žít, spíš mi to připadá možná až trochu divný, proto jsem ještě panic.Nemám skoro žádné přátele (jsem dost uzavřený) a přítelkyni jsem taky nikdy neměl i když bych jí opravdu chtěl ale na druhou stranu se bojím že takovou, která by sex nevyžadovala asi ani nenajdu. Občas z toho mívám deprese a říkám si že jsem divnej i když to tak není, bojím se že prožiju život sám a to nechci.

Takovou určitě najdeš, nás asexuálů je hodně :) Hlavu vzhůru :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 84852 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8563 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Asi k vám patřím Jinan 6 16281 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Asi patrim mezi vas Ze-diskusni-forum-rat 6 17455 21. 04. 2013, 18:56:45
Poslední příspěvek: lil-diskusni-forum-ina
  Potřebuju asi poradit ... Cain 5 13876 18. 09. 2012, 23:21:16
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex