Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hledá se dobrovolník: Magazín deníku Metro
#1
(přišlo emailem, tak to dávám sem v odděleném vlákně)

Citace:Dobrý den,

píšu článek do magazínu deníku Metro o dobrovolné i nedobrovolné sexuální abstinenci a moc rád bych tam měl váš hlas.

V textu bude konkrétně něco z historie celibátu, ale i to, co se děje v mužské hlavě, když si dlouho odříká sex.

Mohl bych Vám prosím poslat pár otázek? Můžete zůstat v anonymitě, pokud budete chtít.

Děkuji za zprávu, hezký den

Petr Holeček
hlavní editor

METRO Česká republika, a.s.

Anděl Media Centrum
Karla Engliše 519/11
150 00 Praha 5

Czech Republic
tel +420 225 065 203
mob +420 604 615 793
www.metro.cz


Deník METRO je nejčtenější deník v Praze
Nestihli jste ráno aktuální vydání? Jděte na www.metro.cz.
Odpovědět
#2
Pokud si muz odrika dlouho sex, tak neni asexual a proc potrebuje asexuala, kdyz pise o celibatu :-)
Odpovědět
#3
(03. 07. 2013, 05:25:39)Zerda Zerubis Napsal(a): Pokud si muz odrika dlouho sex, tak neni asexual a proc potrebuje asexuala, kdyz pise o celibatu :-)

______________________________________________________
píšu článek do magazínu deníku Metro o dobrovolné i nedobrovolné sexuální abstinenci a moc rád bych tam měl váš hlas.
Petr Holeček
hlavní editor
METRO Česká republika, a.s.

To je tak, když se pokouší METROsexuál psát o asexuálech.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#4
co se děje v mužské hlavě, když si dlouho odříká sex ? To fakt nevím. Já si ho neodříkám ale nechci ho provozovat.Myslím,že by měl pan Holeček navštívit jiná fora
Odpovědět
#5
Náhodou není to úplně mimo. Občas tady přece někdo řeší soužití sexuál - asexuál.
Odpovědět
#6
(03. 07. 2013, 16:39:42)houba Napsal(a): Náhodou není to úplně mimo. Občas tady přece někdo řeší soužití sexuál - asexuál.

Z pozice asexuála.
Odpovědět
#7
..zas diskriminace:-D
Odpovědět
#8
(03. 07. 2013, 11:52:01)Jakub Napsal(a): co se děje v mužské hlavě, když si dlouho odříká sex ? To fakt nevím. Já si ho neodříkám ale nechci ho provozovat.Myslím,že by měl pan Holeček navštívit jiná fora

Hezky řečeno. Nejlepší by byla asi fóra katolických duchovních :-)

A jak už napsal výš Zerda Zerubis, pokud si člověk sex musí odříkat, tak to znamená, že po něm alespoň z části touží, tudíž nemůže být z definice asexuál (leda že by se za sex považovala i masturbace).

Je ale možné, že autor, nejsa asexuál, nemůže prostě přimout a do svého myšlení zahrnou skutečnost, že pro někoho může být sex prádný pojem, proto operuje s tím, že každý, kdo z nějakého důvodu nemá sex, si ho musí odříkat.
Odpovědět
#9
(03. 07. 2013, 18:40:33)LordMasox Napsal(a):
(03. 07. 2013, 16:39:42)houba Napsal(a): Náhodou není to úplně mimo. Občas tady přece někdo řeší soužití sexuál - asexuál.

Z pozice asexuála.

Právě že z obou pozic. Určitě jsem tu četl něco jako "Je moje přítelkyně asexuálka?" apod. Zaregistrovaných je tu hodně heterosexuálů. Ale je fakt, že bude asi složité na někoho vhodného zrovna teď natrefit.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Denik N - Hleda se respondent ke-diskusni-forum-x!k 4 13785 29. 01. 2016, 19:54:49
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k
  TV Nova/Magazín Víkend (17.2.): Kněz doporučuje celibát jako "řešení" pro "singles" Magr-diskusni-forum-amal 6 19130 17. 02. 2015, 13:51:01
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Hledá se dobrovolník: Článek pro časopis LUI michal-diskusni-forum-_vecera 0 5794 26. 06. 2013, 16:24:58
Poslední příspěvek: michal-diskusni-forum-_vecera
  TV Markiza - reportaz - hleda se clovek s pribehem ke-diskusni-forum-x!k 4 15361 02. 09. 2011, 12:36:42
Poslední příspěvek: Art-diskusni-forum-hur
  magazin.sk Ral-diskusni-forum-feek 0 6336 26. 12. 2009, 17:38:24
Poslední příspěvek: Ral-diskusni-forum-feek

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex