Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV Nova/Magazín Víkend (17.2.): Kněz doporučuje celibát jako "řešení" pro "singles"
#1
Dnes byla těsně před koncem Televizních novin na Nově "upoutávka" na zítřejší magazín magazín Víkend (hned následovala reportáž, na kterou jsem čekal - Roztomilá Zvířátka, dnes konkrétně rozkošná gepardí(?) koťátka :-) ). Většinou sice reportáže a "upoutávky" před koncem moc nesleduju (obzvlášť ty na seriály), ale tahle mně zaujala.

Hlavně z toho důvodu, že dle jakéhosi duchovního (jméno bylo uvedeno, byl jsem ale příliš udiven na to, abych si ho dole přečetl) by ti, kdo jsou bez stálého partnera (tj. "singles"), měli rezignovat na sex, protože se tím vyhnou spoustě problémů. Hlavně prý u mužů, kteří jsou podle něj mnohem více pod vlivem svého chtíče, což může být ženami zneužito, protože "ten, kdo ovládá penis, ovládá chlapa" (což mi připadá citát z něčeho, co vzniko zkřížením úvodu hry Duna II se začátkem bizarního filmu Zardoz :-) ). A aby bylo genderové vyrovnanosti učiněno za dost, v reportáži se má vyskytovat i jeptiška.

Ovšemže vím, že celibát a asexualita není (z příčiných důvodů) to samé, nicméně i tak bude zajímavé vidět, jaké budou postoje sexuální většiny na to, že by se něko měl vzdát sexu a k tomu ještě zcela dobrovolně.

PS: Nijak nezaručuju přensnost toho, co jsem napsal, protože po celou dobu reportáže jsem si připadal poněkud šokovaný (asi takhle :-) ) a po jejím konci jsem byl naprosto doražen těmi koťátky.
Odpovědět
#2
Začal jsem se cely bát
snad vyřeší to celibát.

Jako muž můžte milovat celé zástupy žen a ty vás budou také milovat, ale zkuste se s jednou z nich pomilovat a zbytek zástupu vás bude nenávidět.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
(16. 02. 2015, 22:31:53)ChildFreeMan Napsal(a): Začal jsem se cely bát
snad vyřeší to celibát.

Jako muž můžte milovat celé zástupy žen a ty vás budou také milovat, ale zkuste se s jednou z nich pomilovat a zbytek zástupu vás bude nenávidět.
Pokud nejsi Kája Gott.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#4
Nesmysl, mělo by to být přesně naopak. Neukojení singles jsou peklo, v práci, ve volném čase, při zábavě, prostě všude. Hrabe jim.
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#5
(16. 02. 2015, 23:29:15)drummond Napsal(a): Nesmysl, mělo by to být přesně naopak. Neukojení singles jsou peklo, v práci, ve volném čase, při zábavě, prostě všude. Hrabe jim.

A jak na tvoje činy reaguje tvé okolí? Velmi šťastný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#6
(16. 02. 2015, 23:29:15)drummond Napsal(a): Nesmysl, mělo by to být přesně naopak. Neukojení singles jsou peklo, v práci, ve volném čase, při zábavě, prostě všude. Hrabe jim.
Mají totálně rozhozené čakry, to je ten problém. Celibát nic nevyřeší. Zde pomůže už jedině upgrade energie Shambally na 2024, napojení se na světelný sloup v Oslovicích, případně kosmodisk. To je jediné řešení.
Odpovědět
#7
(17. 02. 2015, 11:52:58)Asiel Napsal(a):
(16. 02. 2015, 23:29:15)drummond Napsal(a): Nesmysl, mělo by to být přesně naopak. Neukojení singles jsou peklo, v práci, ve volném čase, při zábavě, prostě všude. Hrabe jim.
Mají totálně rozhozené čakry, to je ten problém. Celibát nic nevyřeší. Zde pomůže už jedině upgrade energie Shambally na 2024, napojení se na světelný sloup v Oslovicích, případně kosmodisk. To je jediné řešení.

Oooou ano, /nebo YES, chcete-li/ jsem jyš dlouho sám, tak vím jak to zvládat...a mohu poskytnouti vhodný poradenský recepis.
Vyvěštím Vám to z cibetkového lógru.
Ale nedělám tu tuctovou cibetkovou kávu,kde zrnéčka prochází trávícím ústrojím této milé a malé šelmičky, ale vyvařuji přímo cibetky.
Nejsem však žádný singl blázen, ale OSVČ, tak tato geniální i mnohdy genitální rada, nemůže být samozřejmě zadarmo.
Avšak singl asexuálové a papež jsou bohatí lidé, když nevrážejí penízky do rodiny.
Tak se zastavte u nás v Bohnicích...mám tu i veéééélikou zahradu,,,a dole ve sklepě je fakt dost cibetek... Véééélkých...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualita jako nová sexuální orientace. Jak se žije bez sexu? So-diskusni-forum-sna 49 66374 07. 01. 2021, 23:23:52
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
Asexual Nová kniha - Sexualita a sexuální identita MihaTr-diskusni-forum-ochael 1 7455 26. 06. 2016, 11:54:33
Poslední příspěvek: ho-diskusni-forum-uba
  Hledá se dobrovolník: Magazín deníku Metro ke-diskusni-forum-x!k 8 20895 03. 07. 2013, 21:41:06
Poslední příspěvek: ho-diskusni-forum-uba
  Singles a životní spokojenost Ne-diskusni-forum-la 22 53554 22. 02. 2012, 19:49:55
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la
  Asexuálové, nová sexuální orientace ( BLESK ) Lur Raven 10 30578 04. 02. 2011, 14:52:34
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex