Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Další nováček - zdravím!
#1
Zdravím. O tomhle webu vím už delší dobu a prozatím jsem ho používala spíš kvůli informacím, než abych se sama nějak aktivněji zapojovala do diskusí. Jenže jsem před pár dny zjistila, že v okruhu mých nejlepších přátel jsou další lidé, kteří úplně nespadají do tradičních škatulek. Se třemi z nich jedu za dva dny na Prague Pride, a protože letošním tématem je „Jdeme s barvou ven“, tak jsem si řekla, že je možná i pro mě na čase.

Ale pěkně od začátku. Je mi 28 let a jsem prostě ... totálně obyčejná holka. Není na mě nic zvláštního, předpokládám, že většina lidí si mě ani nevšimne (možná taky proto, že jsem skoro o hlavu menší než ostatní Šklebící se). A to jsem vždycky považovala za naprosto normální, nikdy jsem se nepokoušela upoutat pozornost oblečením, make-upem nebo snad dokonce flirtovat. Všechny holky ve svém věku, které se malovaly, oblékal skoro jak prostitutky, četly o sexu, bavily se o sexu a nejspíš ani nic jiného nemyslely, jsem považovala za naprosté exoty. Já jsem byla vždycky ta celá v černém (nebyla to žádná póza, nikdy jsem si nehrála ani na emo, ani na goth!), která seděla stranou od ostatních s knížkou v ruce. Nejspíš jsem měla velké štěstí, že ve třídě jsem vždycky měla někoho, kdo byl ještě divnější, takže se případná šikana obracela proti nim (ve srovnání s tím, co se děje na školách dneska, by to ale stejně byla procházka růžovým sadem). A zatímco kamarádky a spolužačky měly první přítele kolem dvanácti let, já jsem si kluků nikdy moc nevšímala. Pár se mi jich líbilo, ale nikdy jsem jim ani nic nenaznačila, protože jsem celkem plachá, až stydlivá. A když se tak kouknu, co z nich dnes vesměs je, tak jsem rozhodně o nic nepřišla. Takže prvního kluka jsem měla v patnácti, potom co mě kamarádka přihlásila na nějakou seznamku. Byla jsem s ním dva roky a kromě toho, že mi sundal tričko, k ničemu moc nedošlo. Myslím, že rodiče si celou dobu gratulovali, jak vyspělou a rozumnou dceru mají. Druhého přítele jsem měla až na universitě, to mi bylo už 22, pořád jsem byla panna a to už jsem nad tím začala přemýšlet, protože o nikom dalším ve svém věku bez jakýchkoli sexuálních zkušeností jsem nevěděla. Ale pořád jsem si říkala, že prostě nejsem dost hezká nebo zajímavá, abych někoho přitahovala. Přišlo mi to dost nefér, ale myslím, že už tehdy jsem si v koutku duše uvědomovala, jak je mi to vlastně jedno. Takže když jsem najednou někoho měla, byl to spíš šok, než radost. Ale měli jsme tolik společných zájmů, že jsem si byla jistá, že to „jednou“ bude fungovat i po sexuální stránce. On byl jako princ z pohádky, pozorný a milý, rovnou mi řekl, že počká, jak dlouho budu chtít. A já byla naprosto šťastná, že mám koho držet za ruku, že mu můžu usnout v náručí, nebo že mě líbá taky někdo jiný než rodina. To jsou všechno věci, které se mi líbí (do určité míry). Problém nastal vždy, když se celý rozvášnil a myslel si, že už už je čas na „to“. Sice se snažil, abych se uvolnila, ale jediné, čeho dosáhl bylo, že mě totálně přešla chuť na cokoli, chvílemi jsem se ho až bála. No, nemůžu se na něj zlobit, že to asi po roce vzdal.

Asi před třemi lety jsem se o tomto svém „problému“ zmínila na jednom fóru. Většina komentářů nestála za nic, ale někdo tam napsal, že asexualita je dobře známá věc, a že je to evidentně i můj případ. Chvíli jsem si říkala, co to je za výmysl, ale potom jsem si o tom přece jen něco přečetla. Moc dobře si pamatuju, jak moc mě některé články překvapily, protože to bylo, jako by někdo vzal můj život přes kopírák! A taky se mi moc ulevilo, protože i když vybočuji z řady, nejsem v tom sama. Ve společnosti, kde ze všech stran a ze všech médií útočí sex a erotika, je to pocit k nezaplacení. Navíc jsem dospělá, v hlavě jsem si to dávno srovnala a hloupé komentáře typu „Jak můžeš vědět, že se ti to nelíbí, když jsi to nezkusila?“ mě nemůžou rozházet. Děti taky nechci, takže jim odpadá další argument. Nejsem ani nemocná, ani psychicky nevyrovnaná. Prostě neplánuju mít sex. Nikdy, s nikým, za žádných okolností. Ano, chápu, že to budu mít těžké. Ale možnosti tu pořád jsou – můžu mít obrovské štěstí a najít asexuálního partnera, můžu žít s gayem (velmi lákavé, jen najít někoho vhodného). Anebo si počkám, až v Japonsku dotáhnou roboty k dokonalosti (už to určitě nebude moc dlouho trvat) a nechám si jednoho naprogramovat dle svých představ ;)
Odpovědět
#2
Tak bacha teda na toho programátora, aby si to nezjednodušil a nezahrál si robota sám :D
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
Náhodou, Japonci jsou v tom docela daleko, i když většina těch robotů jsou spíš robotky (což je logické, protože je navrhují muži). Už třeba taková HRP-4C vypadala dost dobře, dokonce podle mně lépe, než novější modely jako Actroid (kde to kazí tento efekt). Dokonce si jeden maník v Kanadě (ale původem Japonec) si sám postavil robomanželku.

No a zatímco dnes musí jednu sekudnu chodu jednoho proceta mozku simulovat obří superpočítač čtyřicet minut, tak za deset-patnáct let to možná zvládne na 100% v reálném čase i hardware, co se vejde do prostoru dutiny lebeční. Ostatně, pro většinu úloh by stačil mnohem, mnohem nižší výkon, například prvnímu chatbotu ELIZA (z roku 1964-66) by stačila i dnešní kalkulačka a přesto byli lidé, které dokázala zaujmout (i když jen krátkodobě).

Jen doufám, že pokud v budoucnu opravdu bude možné takového robota upravit, tedhy alespoň do doby, než roboaktivisté prosadí občasná práva i pro umělé inteligence.

ChildFreeMan: toho bych se nebál, pokud by to byl nějaký opravdu vilný programátor robotů, tak by si spíš počkal na modifikaci pro nějakou nymfomanku :-)
Odpovědět
#4
(15. 08. 2013, 23:12:51)LenkaIqus Napsal(a): Anebo si počkám, až v Japonsku dotáhnou roboty k dokonalosti (už to určitě nebude moc dlouho trvat) a nechám si jednoho naprogramovat dle svých představ ;)

Ahoj. Vím, že je asi trochu na hlavu, že všichni reagují na "japonskou odbočku", ale sama si říkala, že ty životní příběhy jsou na serveru (někdy míň, někdy víc) přes kopírák... takže... připomněla si mi jeden přiblblý robotický romantický japonský seriál Zettai Kareshi, vidělas? :)
I'm actually really nice, until you annoy me. Then I will ignore you so hard, you will start to doubt your own existence.
Odpovědět
#5
Líbí se mi tvůj optimizmus,to se tu moc nevidí. Když jsem já našel tyhle stránky,cítil jsem se takřka stejně jako ty a musím říct,že jsem k tomu pocítil i ohromnou úlevu :-) . A věř,že tady klidně můžeš najít ideálního partnera..Já to vím, protože jsem se díky těmhle stránkám oženil :-) .
Odpovědět
#6
(15. 08. 2013, 23:25:23)ChildFreeMan Napsal(a): Tak bacha teda na toho programátora, aby si to nezjednodušil a nezahrál si robota sám :D

Nějak si to nedovedu představit, ale díky za upozornění, budu si dávat velký pozor!

(16. 08. 2013, 01:16:20)Magramal Napsal(a): Náhodou, Japonci jsou v tom docela daleko, i když většina těch robotů jsou spíš robotky (což je logické, protože je navrhují muži). Už třeba taková HRP-4C vypadala dost dobře, dokonce podle mně lépe, než novější modely jako Actroid (kde to kazí tento efekt). Dokonce si jeden maník v Kanadě (ale původem Japonec) si sám postavil robomanželku.

No a zatímco dnes musí jednu sekudnu chodu jednoho proceta mozku simulovat obří superpočítač čtyřicet minut, tak za deset-patnáct let to možná zvládne na 100% v reálném čase i hardware, co se vejde do prostoru dutiny lebeční. Ostatně, pro většinu úloh by stačil mnohem, mnohem nižší výkon, například prvnímu chatbotu ELIZA (z roku 1964-66) by stačila i dnešní kalkulačka a přesto byli lidé, které dokázala zaujmout (i když jen krátkodobě).

Jen doufám, že pokud v budoucnu opravdu bude možné takového robota upravit, tedhy alespoň do doby, než roboaktivisté prosadí občasná práva i pro umělé inteligence.

ChildFreeMan: toho bych se nebál, pokud by to byl nějaký opravdu vilný programátor robotů, tak by si spíš počkal na modifikaci pro nějakou nymfomanku :-)

Vypadá to moc slibně, jen kdyby se to chtělo povést co nejdříve. I když ještě pořád se můžu nechat zmrazit do doby, kdy to bude běžné, nebo alespoň možné. Sheldon z Big Bangu to má myslím také v plánu, byť ze zcela jiných pohnutek Velmi šťastný

(16. 08. 2013, 01:24:53)Shari Napsal(a): Ahoj. Vím, že je asi trochu na hlavu, že všichni reagují na "japonskou odbočku", ale sama si říkala, že ty životní příběhy jsou na serveru (někdy míň, někdy víc) přes kopírák... takže... připomněla si mi jeden přiblblý robotický romantický japonský seriál Zettai Kareshi, vidělas? :)

Sebevětší počet komentářů směrem k Japonsku mě nemůže rozházet! Je to úžasná země plná skvělých lidí, kteří mají někdy až neuvěřitelné nápady. A ano, bez uzardění uznávám, že jsem otaku. Z anime/mangy jsem toho viděla/četla spoustu, ale musím přiznat, že romantika mě zase až tolik nebere. O "Zettai Kareshi" vím, ale z robotické tématiky mě zaujalo spíš "Time of Eve", tam je to moc hezky zpracované.

(16. 08. 2013, 06:47:44)Jakub Napsal(a): Líbí se mi tvůj optimizmus,to se tu moc nevidí. Když jsem já našel tyhle stránky,cítil jsem se takřka stejně jako ty a musím říct,že jsem k tomu pocítil i ohromnou úlevu :-) . A věř,že tady klidně můžeš najít ideálního partnera..Já to vím, protože jsem se díky těmhle stránkám oženil :-) .

Děkuji za milé povzbuzení! Takové hezké zprávy se při pátečním ránu čtou velmi dobře.
Odpovědět
#7
(16. 08. 2013, 01:16:20)Magramal Napsal(a): Náhodou, Japonci jsou v tom docela daleko, i když většina těch robotů jsou spíš robotky (což je logické, protože je navrhují muži). Už třeba taková HRP-4C vypadala dost dobře, dokonce podle mně lépe, než novější modely jako Actroid (kde to kazí tento efekt). Dokonce si jeden maník v Kanadě (ale původem Japonec) si sám postavil robomanželku.

Takže v současné době pomalu vzniká robosexualita!!! :-D (Viz. Futurama) Zajímavé! :-)
Odpovědět
#8
Vitaj, aj ja som sa potešil, ked som našiel toto forum. Neočakával som nič a ani nič od neho neočakávam, iba pár dobrých ľudí, s ktorými si budem písať, možno sa raz stretneme, ak to nedopadne ako tento rok -_-
Niektorí šťastní tu nájdu partnera a iní, ako ja, si tu nikdy nikoho nenájdu LOL

Potom aj ja chcem robota. Koľko taký robot stojí?
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#9
Byla jsi na tom Prague Pride ? Chválící
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#10
(19. 08. 2013, 18:55:14)spagetka Napsal(a): Byla jsi na tom Prague Pride ? Chválící

Ano, byla. Normálně mě děsí představa davu, ale průvod 20 000 lidí mě nadchnul! Atmosféra byla skvělá, lidi milí a usměvaví, já i kamarádky jsme si to báječně užily. Jedna z nich se nedávno také vybarvila a v sobotu byla venku poprvé jako holka. Shodly jsme se na tom, že už se těšíme na další ročník Šklebící se

(16. 08. 2013, 17:35:36)Charlie Napsal(a): Potom aj ja chcem robota. Koľko taký robot stojí?

To já netuším, ale levné to určitě nebude ... takže bych si asi co nejdříve měla začít hledat gay kámoše ;)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Další nováček ve frontě Irk-diskusni-forum-ara 13 17871 24. 08. 2020, 08:09:01
Poslední příspěvek: Irk-diskusni-forum-ara
  Další nováček tea-diskusni-forum-girl 1 5555 28. 10. 2019, 19:26:25
Poslední příspěvek: Naits-diskusni-forum-irhcLM
  Další nováček mich-diskusni-forum-aela. 12 24952 07. 02. 2019, 23:47:35
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Další nováček lamenta-diskusni-forum-blemente 8 20737 07. 07. 2013, 10:40:23
Poslední příspěvek: Jakub

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex