Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Další nováček
#11
(04. 02. 2019, 20:59:46)michaela. Napsal(a): Bohužel ti momentálně nepomůžu -- já to neznám a příštích pár měsíců nemám čas na učení podobné šílenosti :D (ikdyž to vypadá zajímavě). Upřímně mám problém mezi známými najít někoho, kdo by se mnou hrál šachy, takže pochybuji, že by některý z nich znal tohle...

PS: ano, zní to hodně divně -- přiznám se, že jsem si to ani neuvědomila, ale kdybych se vrátila v čase, napsala bych to znova naprosto stejně... zatímco druhé jsem myslela vážně (a jinak to říct asi nedokážu), to první bylo míněné jako žert (a snažit se změnit styl humoru prostě nemá smysl) -- souhlas? :)

Eh, pech..

Jako žert to beru, jen teď ale budu trochu zmatený z toho, jestli Člověče nezlob se nemám rád proto, že v sobě nemá to, co chci já, nebo proto, že jsem ho prostě nepochopil.  Zmaten Šklebící se
Odpovědět
#12
(03. 02. 2019, 17:08:38)Nihillus Napsal(a): Hello.

Hraješ Shogi (případně neznáš někoho, kdo to hraje/by měl zájem to zkusit)? V současnosti mám k ruce všehovšudy jednoho člověka, který je (byl) ochotný se mnou tak ošklivou hru hrát. Ani jeden z nás to nijak zvlášť neumí, bohužel to ale každý z nás neumí na odlišné úrovni, proto počáteční nadšení do hry vystřídala frustrace z jednostrannosti a ztráta ochoty hrát.. Hodil by se mi tak někdo, kdo by to neuměl podobně, jako já, a s kým bychom se mohli navzájem učit, a nebo někdo, kdo by to uměl a byl by ochotný se mnou vstoupit do symbiotického deskoherního vztahu, kde on by měl radost z toho, že vyhrává, a já bych měl radost z toho, že mi vždy řekne, jakým způsobem jsem se pohřbil.


(03. 02. 2019, 10:32:22)michaela. Napsal(a): Člověk, který nemá rád Člověče nezlob se, ho nepochopil [Obrázek: icon_e_wink.gif]

.....

Zvláštně to znít může... ale přijde mi to na stejné úrovni, jako když chápu, že má někdo rád rap (a není to fráze, skutečně to chápu) -- já ho nemám ráda (možná spíš nesnáším), ale dokážu pochopit, že se to někomu líbí -- něco to v sobě má, jen ne zrovna to, co chci já.

Zajímavé tyhle dvě věci vidět hned vedle sebe, od jednoho člověka, a odeslané v tak krátkém časovém rozmezí. Šklebící se

Záleží, odkud jsi, ale ve větších městech bývá pravidelné shogi hraní. Zkoušel jsi to?
Odpovědět
#13
(07. 02. 2019, 21:53:46)Winri Napsal(a):
(03. 02. 2019, 17:08:38)Nihillus Napsal(a): Hello.

Hraješ Shogi (případně neznáš někoho, kdo to hraje/by měl zájem to zkusit)? V současnosti mám k ruce všehovšudy jednoho člověka, který je (byl) ochotný se mnou tak ošklivou hru hrát. Ani jeden z nás to nijak zvlášť neumí, bohužel to ale každý z nás neumí na odlišné úrovni, proto počáteční nadšení do hry vystřídala frustrace z jednostrannosti a ztráta ochoty hrát.. Hodil by se mi tak někdo, kdo by to neuměl podobně, jako já, a s kým bychom se mohli navzájem učit, a nebo někdo, kdo by to uměl a byl by ochotný se mnou vstoupit do symbiotického deskoherního vztahu, kde on by měl radost z toho, že vyhrává, a já bych měl radost z toho, že mi vždy řekne, jakým způsobem jsem se pohřbil.


(03. 02. 2019, 10:32:22)michaela. Napsal(a): Člověk, který nemá rád Člověče nezlob se, ho nepochopil [Obrázek: icon_e_wink.gif]

.....

Zvláštně to znít může... ale přijde mi to na stejné úrovni, jako když chápu, že má někdo rád rap (a není to fráze, skutečně to chápu) -- já ho nemám ráda (možná spíš nesnáším), ale dokážu pochopit, že se to někomu líbí -- něco to v sobě má, jen ne zrovna to, co chci já.

Zajímavé tyhle dvě věci vidět hned vedle sebe, od jednoho člověka, a odeslané v tak krátkém časovém rozmezí. Šklebící se

Záleží, odkud jsi, ale ve větších městech bývá pravidelné shogi hraní. Zkoušel jsi to?

Poslední půlrok trávím většinu své existence v Brně, tam by se pravděpodobně něco takového najít dalo.. Podobné hry ale raději hraju v užším okruhu lidí, u podobných akcí by mi chyběli důvody hrát. Za radu ale i tak díky, pokud mi časem začne být opravdu hodně líto, že se na moji krabici jen práší, možná jí využiju.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Další nováček ve frontě Irk-diskusni-forum-ara 13 17871 24. 08. 2020, 08:09:01
Poslední příspěvek: Irk-diskusni-forum-ara
  Další nováček tea-diskusni-forum-girl 1 5556 28. 10. 2019, 19:26:25
Poslední příspěvek: Naits-diskusni-forum-irhcLM
  Další nováček - zdravím! Lenk-diskusni-forum-aIqus 18 51903 30. 04. 2018, 09:06:13
Poslední příspěvek: wien-diskusni-forum-etta
  Další nováček lamenta-diskusni-forum-blemente 8 20737 07. 07. 2013, 10:40:23
Poslední příspěvek: Jakub

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex