Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Anketa: Využili by ste takúto funkciu?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Áno
70.59%
12 70.59%
Nie
29.41%
5 29.41%
Celkem 17 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taký malý nápad
#1
Ahoj, tak ma napadlo, že či by sa nedalo na fórum spraviť nejaký rebríček, kde by človeku zobrazilo uživateľov zoradených podľa toho, koľko ich príspevkom dal, že sa mu páčia, tak by si mohol ľahšie všimnúť, s kým má podobné zmýšľanie a napomohlo by to tvorbe nových kamarátstiev či vzťahov.
Niekto z Martina a okolia na stretávky a pokec?
Odpovědět
#2
To je zajimave. Urcite to udelat pujde, jen nevim kdy budu mit cas to udelat... Diky za napad.
Odpovědět
#3
To nevím, já dávám ,,like" podle toho jestli mne příspěvek zaujal a oslovil.
Určitě za tím nehledám tu kterou osobu.
Ale věřím, že by to mohlo být pro někoho zajímavé.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#4
Kdybys tu byl průběžně, tak máš přehled, kdo je blízký věkově, oblibou příspěvků, vlastními příspěvky, názory, intelektem a ty pak oslovíš.
Spoléhat jen na souhlasy je nepřesný, ba i zavádějící. Nevyjdřují přesný názor lajkujícího. Někdy jsou příspěvky dělený a radši nedám nic než souhlasit se vším. Někdo sem už třeba nechodí.
Hledat partnera je životně významná práce, tak obětovat trochu času si tady vytipovat podobný individua neberu jako vopruz, ale detektivní činnost.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#5
..ještě kdyby mi to tak někdo přeložil:-D
Odpovědět
#6
nejlépe se hledá zpřízněná duše na chatu, tam si můžeš povídat do aleuja a tak zjistíš jestli máte kromě asexuality ještě něco společného :)

PS: vlastní zkušenost :)
Odpovědět
#7
Ale ako nápad to nie je istotne nič zlé.
Celkom by som sa na to pozrel, aj keď už z toho môjho skoro ročného fungovania tuná viem, kto je mi zmýšľaním podobný. Teda z tých aktívnych ľudí.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#8
A tak ja to tiež viem, ale čo som niekoho prehliadol, že?
Niekto z Martina a okolia na stretávky a pokec?
Odpovědět
#9
Rainbow 
je to zajímavý nápad :)
Odpovědět
#10
Rozumím té myšlence, ale nejsem o její nutnosti zcela přesvědčen. Obecně vytváření žebříčků je poměrně kluzká cesta. Debatování tady by nemělo být o tom, kdo získá kolik "likes". Jsem tu celkem krátce, přesto po nějaké době moc dobře vím, čí příspěvky se mi libí, čí jsou kvalitní v tom či onom pohledu, že když někdo přispěje do tématu Co právě čtete, tak že to stojí za přečtení atd. Prostě tak trochu jakési kdo je kdo si v hlavě udělám. Jsou to samozřejmě pouze mé dojmy a úsudky, ale nějaké tabullky a grafy s množstvím příspěvků, likes, natož ještě ve vztahu typu jaké procento příspěvků dostalo likes a od koho to sotva povyší na nějakou kvalitativně vyšší úroveň. No, nevím.

Jsou prostě věci, které se číselně obtížně zachycují a vyjadřují. To, zda-li je mi někdo sympatický, ať už v celku nebo třeba jen v určitém ohledu podle mě přesně do této kategorie patří.
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex