Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nová a zmatená
#1
Mám pochyby o tom, co jsem a asexualita se lehce nabízí, o těchtostránkách jsem se dozvěděla z časopisu Lui, kde byl i příběh o Janě, který mě celkem vzal. Zatím jsem pořád ztracená, co se týče mé orientace, zezačátku jsem si myslela, že jsem heterosexuál a přitahují mě muži, ale přitom jsem se vždy zajímala více o ženy, poté jsem si myslela, že jsem bisexuální, nějak pro mě bylo pořád těžké si přiznat, že jsem lesba. Nakonec jsem si to tedy přiznala, ale představa sexu s nima mě momentálně děsí a nějak to ani nevyhledávám, když byla příležitost, tak jsem nebyla schopná do toho jít. Doteky a líbání mi nevadí, spíš takové něžnosti, ale třeba představa orálně uspokojovat ženu, se mi opravdu moc nelíbí. Když to srhnu tak s chlapem jsem spala několikrát, ale s ženou zatím ani jednou. Nemám moc s kým o tomhle mluvit, lidi kolem mě takové problémy neřeší, takže píšu sem. Budu ráda za všechny zpětné vazby.
Odpovědět
#2
Ahojky a vitaj! To čo popisuješ sa nemusí vylučovať, môžeš byť aj asexuálnou lesbičkou, ono je rozdiel medzi sexuálnou príťažlivosťou a tou romantickou, no a potom je ešte aj estetická pri aromantikoch, čiže ak Ťa sexuálne nepriťahuje nikto, ale pritom cítiš nejakú príťažlivosť k ženám, tak si homoromantická asexuálka. Otázkou ešte je, keď si spala s mužmi, či si to robila len kvôli nim, alebo si tiež niečo cítila.
Niekto z Martina a okolia na stretávky a pokec?
Odpovědět
#3
(16. 02. 2014, 15:08:32)Gyrxiur Napsal(a): Ahojky a vitaj! To čo popisuješ sa nemusí vylučovať, môžeš byť aj asexuálnou lesbičkou, ono je rozdiel medzi sexuálnou príťažlivosťou a tou romantickou, no a potom je ešte aj estetická pri aromantikoch, čiže ak Ťa sexuálne nepriťahuje nikto, ale pritom cítiš nejakú príťažlivosť k ženám, tak si homoromantická asexuálka. Otázkou ešte je, keď si spala s mužmi, či si to robila len kvôli nim, alebo si tiež niečo cítila.


Díky za odpověď, občas mám problémy říct ne, proto někdy i vznikl ten sex s chlapem, ale jo dělala jsem to i proto, že jsem chtěla něco cítit a nic jsem necítila, takže jsem byla zklamaná. Je zvláštní, že i přesto, že mě přitahují tedy jen ženy nejspíš, tak jsem měla vztah delší jen s chlapem, neměla jsem žádný dlouhý vztah, tenhle trval jen přes dva měsíce, co se týče žen, tak si vybírám spíš nějakým způsobem nedostupné, proto to zatím nedopadlo nějak vážněji, ale pořád hledám.

Jo ještě by mě zajímalo, zda asexuálové mají potřebu masturbace, protože já ji mám.
Odpovědět
#4
Ako ktorí, sexualita a libido sú dve odlišné veci, telo má libido, myseľ má sexualitu, môžeš mať jedno a nemať druhé, alebo nemať oboje, ja tiež mám tú potrebu.
Niekto z Martina a okolia na stretávky a pokec?
Odpovědět
#5
Vítej! Snad se Ti tu podaří najít sebe sama a třeba i partnerku či partnera,s kterým se budeš cítit fajn. Chválící
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#6
(16. 02. 2014, 18:15:05)spagetka Napsal(a): Vítej! Snad se Ti tu podaří najít sebe sama a třeba i partnerku či partnera,s kterým se budeš cítit fajn. Chválící

Díky
Odpovědět
#7
Ahoj, vitaj, prečítaj si témy, vyjadri sa k tým, ktoré ťa zaujímajú, možno nájdeš nejakého človeka - keď nie hneď partnera, tak aspoň kamaráta, prečítaj si zoznamku, ak niekoho hľadáš.. A tak. Teda, prepáč za "pokyny", to len aby som nepísal iba vitaj, bolo by to prílišne strohé 8-)
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#8
Ahoj,

jestlis četla ten článek v Lui, asi je ti jasné, že hledání identity je běh na dlouhou trať. Není třeba si hned dát nálepku, i když by člověk tu jistotu rád měl... Někdy taky chvíli trvá, než narazíš na ty správné lidi, se kterými si uděláš jasno. Hodně štěstí, trpělivosti a chuti do života!
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj, jsem tu nová pírk-diskusni-forum-o123 40 57910 01. 01. 2020, 21:46:50
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Som tu nová kla-diskusni-forum-risa 1 6767 25. 03. 2019, 16:41:06
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Nová v poli... Adri-diskusni-forum-finel 15 27263 07. 03. 2019, 13:27:49
Poslední příspěvek: Adri-diskusni-forum-finel
Rainbow Som zmätená rainbow-diskusni-forum-shit_sia 2 6909 09. 05. 2017, 22:28:22
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Nová na fóru Kapy-diskusni-forum-bara 5 14427 26. 05. 2016, 11:53:21
Poslední příspěvek: Kapy-diskusni-forum-bara

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex