Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Anketa: Změnil bys současné směřování lidstva, nebo ti vyhovuje?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1. Změnil bych; myslím si, že lidstvo se neubírá správným směrem. (a popiš jakým směrem si myslíš, že se neubírá správně, jak by mělo, jak bys měnil, nebo co pro to v životě děláš)
33.33%
3 33.33%
2. Rád bych změnil, ale cítím se na to slabý. (v čem, jak, proč?)
11.11%
1 11.11%
3. Ne, neměnil bych; současné výdobytky, ale i negativa mi vyhovují. (popiš, co ti vyhovuje, a co vnímáš problematické, a jestli si myslíš, že v budoucnu převáží negativa nebo positiva, a proč)
11.11%
1 11.11%
4. Je mi to jedno, nezajímá mě to, nevím. (nezájem - lhostejnost, sobectví, konsumismus)
33.33%
3 33.33%
5. Možnost "ostatní" neuvádím, protože jednak nemusíte hlasovat, a jednak se k tomu můžete vyjádřit v diskusi.
11.11%
1 11.11%
Celkem 9 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kniha, která nepřímo vysvětluje současnou "asexualitu" mnohých jedinců
#21
(29. 03. 2014, 10:38:27)sk8 Napsal(a):
(29. 03. 2014, 09:20:52)adevr Napsal(a):
(29. 03. 2014, 03:18:49)sk8 Napsal(a): A když už jsme u té homosexuality. Co to vlastně je? Čím je způsobená?
A co je ta homosexualita, jak píšeš? No, možná to znáš, pokud máš nutkání vzít např. do úst šourek svého kamaráda ...budeš homosexuál.
Ale nic si z toho nedělej...
Tomuhle nerozumím. Proč bych měl mít důvod osahávat stejné pohlaví? Jak jsi k tomu dospěl? Na základě jakých informací kde?

Jinak je to urážka, a za tu je normálně facka, tady ban. Tedy mezi normálními lidmi, ne právě mezi obhajovateli homosexuálů a spol., kteří se budou duševně trýznit navzájem - jízlivostí, skrytými útoky, ale nikdy nic řešit nebudou, právě proto, že jsou duševně slabí - líní jak veš.

Pokud se ale jenom mstíš, protože chceš podpořit hic iacet (v jejích vadných názorech), tak děláš chybu. Něco špatně. Opět: přemýšlej.

Řekni mi: imponuje ti hic iacet? Čím? Jakými názory? Tím, že je krutá a dominantní a jde po krku každému, kdo nemá stejné názory jako ona a snaží se ho vyštípat? To ti imponuje? Sviňárny, které sám zkoušíš?
Já ti pouze odpověděl na dotaz, co je to homosexualita.
Uvedl jsem to jako zcela popisný a faktický příklad a použil tvou osobu, aby to bylo pro tebe snažší k pochopení. Je to běžná záležitost a řečnická pomůcka...
Ale zdá se, že ve tvém vnímání vskutku nebude vše v pořádku.

A co se týče Hic iacet, tak odpovím, ale jen kvůli ní.
Beru ji jako normálního člena fóra , který má právo se vyjádřit k věcem zde probíraných, tak jako každý.
To, že má názory založené na dostatečném rozhledu, a dovede si je vyargumentovat... mohou některým takto nevybaveným lidem, toužících po obdivných komentářích, vadit. Ale znáš to ...psi štěkají a karavana jde dál.

A jestli ti mohu poradit, tak třeba v Putinovském Rusku by jsi se obdivovatelů za své názory o homosexualitě i dočkal...tak se nauč azbuku...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#22
(29. 03. 2014, 11:12:44)hic iacet Napsal(a): Soude z toho prispevku a hodnoceni meho charakteru, nevratil se nam nas nabozensky fanatik multitroll Tte? :-)

Já pamatuju až Arthura
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#23
(29. 03. 2014, 11:26:46)ChildFreeMan Napsal(a):
(29. 03. 2014, 11:12:44)hic iacet Napsal(a): Soude z toho prispevku a hodnoceni meho charakteru, nevratil se nam nas nabozensky fanatik multitroll Tte? :-)
Já pamatuju až Arthura
Ja uz si vsechny jeho nicky nepamatuju, bylo jich postupne tak 6 (tech odhalenych), Arthur byl asi zatim posledni.
Laissez-faire...
Odpovědět
#24
(29. 03. 2014, 11:12:44)hic iacet Napsal(a): 4 sk8: ...vetsina lidi tvuj nazor nesdili a k tve smule je to vetsina, ktera rozhoduje o tom, kam se to v tehle oblasti bude ubirat, aktualne tedy k vetsi otevrenosti a liberalizaci. A ja jsem za to rada. Ty se klidne uzirej tim, kam ten svet speje. Jestli mezi dulezite problemy tveho sveta patri to, ze se obecne respektuje homo/bi/atp.sexualita a nebere se jako neco menecenneho, tak mas zajimavy zebricek hodnot.
hic iacet, to, že jsi manipulátorka k vadnému, je obecně známo. Přečtěte si některé její zdejší příspěvky.
Ale zkus si uvědomit, jaké zlo tím mezi lidmi dlouhodobě působíš.

Jak manipuluje např. v tomto příspěvku?

"...kam se to v tehle oblasti bude ubirat, aktualne tedy k vetsi otevrenosti a liberalizaci" - podsouvá lidem, že rozklad hodnot, a tím společnosti, je správný, a že si to údajně přeje většina, přičemž to obhajuje jenom ona a několik dalších zbloudilců v životě.

skutečné hodnoty:
Manželství uznávají (a vyzkoušely si) miliony lidí,
to samé neubližovat malým dětem ("stimulovat jim klitoris, od rodičů" - výňatek z příručky sexuální "výchovy" od vadných),
to samé nevnucovat druhým konsumismus, když o něj nestojí,
to samé neštípat se navzájem, ale diskutovat - předkládat věcné poznatky, aby o nich ostatní mohli přemýšlet a rozhodnout se podle svého, a ne jimi skrytě (nepostřehnutelně) manipulovat,...

a mnoho dalších tisíciletími a mnoha miliardami přemýšlejících lidí prověřených normálních věcí,

zatímco jen několik málo méněcenných, ovšem o to uřvanějších (hysterických), kteří potřebují získávat vadným způsobem pozornost, se přiživují na rozmáhajícím se zlu a obhajují zvrácenosti - opak výše popsaného.

A když toho nemohou dosáhnout úlisností nebo lhaním, tak urážejí, štípou, jsou jízliví, mstí se,... Aby tu pozornist získali. Za každou cenu.

hic iacet, zamysli se nad sebou, jak se chováš. Jako skrytá hysterka, které když není něco po chuti, tak se druhého snaží vyštípat, místo aby se nad sebou zamyslela a změnila to. Říkala už ti to Nela, říkal ti to Evremond - prostě každý, kdo si váží života. Jenže ne každý je tak silný, aby to takové potměšilé agresivce, jako jsi ty, vůbec dokázal sdělit (abys ho následně nevyštípala, psychicky nezdeptala).

Opravdu, neškoď lidem.
Odpovědět
#25
Pravda, mohl by to byt jeste Evremond, na toho jsem uplne zapomnela Pán zelený Ale tipuju spis toho Tte (a jeho nasledne nicky).
Laissez-faire...
Odpovědět
#26
hele sk8, jak ty ses tu vubec objevil? to opravdu musi kazdy dusevni mrzak v tomhle state byt registrovany na asexualnim foru?
Odpovědět
#27
To jsou fakt perly, co se tady člověk dočte :-)

sk8: Jen tak mimochodem. Co bys s těma homosexuálama (který teda ve skutečnosti homosexuálové nejsou, ale jenom si na to hrajou, protože to viděli někde v televizi) chtěl udělat? Převychovat? Nebo rovnou zlikvidovat, aby "nenakazili" někoho dalšího?
Odpovědět
#28
mě nebaví číst hádky ostatních

jestli se chcete hádat, hádejte se se mnou...ne navzájem. To není sranda.
Odpovědět
#29
Nevyvolávejte duchy. LOL Jo,lidstvo netapká nejlepším směrem,ale to přece všichni víme...
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#30
(29. 03. 2014, 13:24:46)UweFiltr Napsal(a): sk8: Jen tak mimochodem. Co bys s těma homosexuálama (který teda ve skutečnosti homosexuálové nejsou, ale jenom si na to hrajou, protože to viděli někde v televizi) chtěl udělat? Převychovat? Nebo rovnou zlikvidovat, aby "nenakazili" někoho dalšího?

Jak jsi toto vydedukoval?

A proč jsi se nechal strhnout tou vlnou nenávisti? To jsi tak slabý?
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  kniha: Understanding Asexuality Iva-diskusni-forum-na69 0 1326 09. 08. 2022, 22:03:08
Poslední příspěvek: Iva-diskusni-forum-na69
  [Kniha] Ace: What Asexuality Reveals About Desire, Society, and the Meaning of Sex Egr-diskusni-forum-etta 4 4116 14. 06. 2022, 19:06:37
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Kniha Understanding Asexuality raind-diskusni-forum-ragon 1 6292 11. 01. 2019, 01:16:24
Poslední příspěvek: Life.I-diskusni-forum-s.Good
Asexual Nová kniha - Sexualita a sexuální identita MihaTr-diskusni-forum-ochael 1 7455 26. 06. 2016, 11:54:33
Poslední příspěvek: ho-diskusni-forum-uba
  Květa Fialová: "Nenávidím sex, šport a politiku" Ne-diskusni-forum-la 3 12345 07. 05. 2009, 23:56:44
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex