Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Anketa: Jsem asexuál?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
83.33%
15 83.33%
Ne
16.67%
3 16.67%
Celkem 18 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem nebo nejsem asexuál?
#1
Zdravím já jsem dost zvláštní případ, a proto by mne zajímalo, jestli se mohu přiřadit k asexuálům. Popíšu sám sebe a jsem zvědav, jak mne označíte.
Za svůj život jsem se asi 17 x nešťastně jednostranně zamiloval. Vždy to bylo do nějaké holky, která mne nechtěla, vždy to bylo velmi rychlé a nikdy v této oblasti nehrál roli sex - nikdy to nebyly nějaké krasavice, vždy to bylo zamilování do duše. Nikdy mi to nevyšlo, tj nebyl z toho nikdy vztah ani na jeden den. Nicméně jsem časem zjistil, že mi vůbec nevadí, že nemám s nikým vztah, a že je mi dobře, dokonce velmi dobře, když jsem sám, a neumím si představit, že bych byl ve vztahu s někým. Úplně jsem se na vztahy vykašlal, je mi samotnému dobře... Sex mne skoro nezajímá, na holkách mne většinou upoutává vystupování nebo osobnost, a necítím žádnou nenaplněnou potřebu. Necítím skoro žádnou potřebu sexu, je mi to celkem lhostejné (co hovoří proti mé možné asexualitě, že jednou za čas dostanu chuť na onanii, ale není to nic, co bych vnímal nějak intenzivně). Jsem nebo nejsem asexuál? Tipl bych, že asi ne...
Odpovědět
#2
Jestli patříš do nějakého kamrlíku, který je ohraničený definicí asexuality, to Ti asi nikdo neřekne. Ono asi ani není dobré vnímat sexualitu a asexualitu jako dva oddělené chlévky, spíše jako nějakou stupnici od nezájmu po extrémní zájem. Na těchto stránkách se asi sdružují lidé, kteří prostě z nějakého důvodu nechtějí provádět sex s někým dalším a je jedno, jestli mají chuť na onanii třeba 15 denně :-)
Odpovědět
#3
Jo
Výstraha
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#4
Dala jsem ano, vlastně to docela i chápu... LOL
Odpovědět
#5
Podľa mňa áno, pretože ja to mám veľmi podobne a za asexuála sa považujem.
Odpovědět
#6
Jsi Asexuál typu A.
Odpovědět
#7
teď podle mě...člověk sám by měl nejspíš vědět co je a co není a i když v tom třeba někdy tápe, pochybuju, že cizí lidi na internetu to budou vědět líp než on.

tohle znělo rozumně: "Jestli patříš do nějakého kamrlíku, který je ohraničený definicí asexuality, to Ti asi nikdo neřekne." jenom bych dodala, že každý si tu definici může představovat třeba trochu jinak a mít jiná kritéria. (mimochodem někteří lidé tu mají tak zcestné názory, že bych si od nich nenechala poradit ani co si mám dát ke svačině)

a úplně nakonec...máš nutnou potřebu se přiřadit k nějaké skupině?
Odpovědět
#8
Citace:máš nutnou potřebu se přiřadit k nějaké skupině?

to tady má každý...

poslední dotaz: kolik má doma psů a koček?
Odpovědět
#9
(28. 09. 2014, 12:48:45)Nobedar Napsal(a): Zdravím já jsem dost zvláštní případ, a proto by mne zajímalo, jestli se mohu přiřadit k asexuálům. Popíšu sám sebe a jsem zvědav, jak mne označíte.
Za svůj život jsem se asi 17 x nešťastně jednostranně zamiloval. Vždy to bylo do nějaké holky, která mne nechtěla, vždy to bylo velmi rychlé a nikdy v této oblasti nehrál roli sex - nikdy to nebyly nějaké krasavice, vždy to bylo zamilování do duše. Nikdy mi to nevyšlo, tj nebyl z toho nikdy vztah ani na jeden den. Nicméně jsem časem zjistil, že mi vůbec nevadí, že nemám s nikým vztah, a že je mi dobře, dokonce velmi dobře, když jsem sám, a neumím si představit, že bych byl ve vztahu s někým. Úplně jsem se na vztahy vykašlal, je mi samotnému dobře... Sex mne skoro nezajímá, na holkách mne většinou upoutává vystupování nebo osobnost, a necítím žádnou nenaplněnou potřebu. Necítím skoro žádnou potřebu sexu, je mi to celkem lhostejné (co hovoří proti mé možné asexualitě, že jednou za čas dostanu chuť na onanii, ale není to nic, co bych vnímal nějak intenzivně). Jsem nebo nejsem asexuál? Tipl bych, že asi ne...

Já, myslím že jsi, neboť já to mám tak nějak obdobně a nelámej si s ťim hlavu a přijmi to jak to je..
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? Nevim-diskusni-forum-Neznam 59 40042 03. 09. 2022, 19:14:00
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Nejsem v názvech moc dobrá, pardon A-diskusni-forum-ni 17 25709 30. 05. 2020, 15:06:21
Poslední příspěvek: Gin-diskusni-forum-ger
  Nejsem v názvech moc dobrá, pardon A-diskusni-forum-ni 0 3443 29. 04. 2020, 18:45:10
Poslední příspěvek: A-diskusni-forum-ni
  Nejsem si jistá m-diskusni-forum-iu 5 11729 14. 02. 2016, 14:14:36
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  Tak kdo nebo co jsem ? Er-diskusni-forum-ol 11 28606 12. 04. 2013, 09:35:38
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex