Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím
#21
Takže další sraz si udělejte v Pražské kavárně. Vlastně cukrárně.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#22
(13. 11. 2015, 19:09:10)mašinka Napsal(a): Ňaaaaam! Hned bych taky do nějaké cukrárny zašla. :-) Můžu se přidat k vaší imaginární schůzce? :-D

Ale klidně, budeme rádi... imaginární schůzka v imaginární cukrárně je plně otevřena...
Platí se imaginární měnou, nebo plyšáky...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#23
(13. 11. 2015, 20:03:39)ChildFreeMan Napsal(a): Takže další sraz si udělejte v Pražské kavárně. Vlastně cukrárně.

Proč zase Praha? LOL
Odpovědět
#24
(14. 11. 2015, 10:36:05)Life.Is.Good Napsal(a):
(13. 11. 2015, 20:03:39)ChildFreeMan Napsal(a): Takže další sraz si udělejte v Pražské kavárně. Vlastně cukrárně.

Proč zase Praha? LOL

Protože si po imaginární hostině zajdu spravit chuť k Myšákovi.
Občas tam snídám, nebo s někým kafíčkuju, a ta chuť zákusků je fakt boží.
Mají je tam totiž nešizený, podle hogofogo prvorepublikových receptů, a to je docela vzácné.
Třeba něco podobného mimo Prahu někdo zná, ale já ne.
Takže když už na sladký, tak sem. http://www.mujmysak.cz/dorty.html
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#25
My máme v Ostravě taky dobré až vynikající cukrárny a kavárny :) Jen poslední dobou nemám čas si spravit náladu něčím sladkým, ale denně kolem těch cukráren procházím... ach jooo LOL Kroutící očima
Odpovědět
#26
(14. 11. 2015, 12:50:29)Life.Is.Good Napsal(a): My máme v Ostravě taky dobré až vynikající cukrárny a kavárny :) Jen poslední dobou nemám čas si spravit náladu něčím sladkým, ale denně kolem těch cukráren procházím... ach jooo LOL Kroutící očima

Tak to nevím...samej věneček, rakvička a punčák s indiánem, ze tři rolády, špička, větrník a jakási briketa se žlutou šlehačkou. Nedávno jsem tam byl..
A pobavilo mne, že u jednoho stánku na takovém náměstí u pošty, měli napsáno že prodávají Krakry a křupki... :)

No, ale přiznávám že hlouběji jsem po cukrárnách nepátral, a můj poznatek je povrchní...
Jeden nikdy neví na co narazí, v létě jsem třeba v Brně na Svoboďáku objevil že Starobrno vyrábí pivní zmrzlinu... :0
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#27
(14. 11. 2015, 14:16:58)Incomplete Napsal(a): Rakvička, věneček a utopenci šáteček.

Jo a indiáni, těch je v Ostravě taky dost... :) Ale ti moc sladcí nebudou...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#28
(14. 11. 2015, 10:36:05)Life.Is.Good Napsal(a):
(13. 11. 2015, 20:03:39)ChildFreeMan Napsal(a): Takže další sraz si udělejte v Pražské kavárně. Vlastně cukrárně.
Proč zase Praha? LOL

Proč Praha? Pražská kavárna je všude, kde nežerou soudruha pussydenta.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#29
Tongue 
(14. 11. 2015, 11:26:21)adevr Napsal(a): Protože si po imaginární hostině zajdu spravit chuť k Myšákovi.
Občas tam snídám, nebo s někým kafíčkuju, a ta chuť zákusků je fakt boží.
Mají je tam totiž nešizený, podle hogofogo prvorepublikových receptů, a to je docela vzácné.
Třeba něco podobného mimo Prahu někdo zná, ale já ne.
Takže když už na sladký, tak sem. http://www.mujmysak.cz/dorty.html

Děkuju za tip. :-) Rodnou hroudu jsem měla prozkoumanou ze všech stran, znala jsem i tu nejmenší kavárnu, ale v Praze vůbec netuším, odkud začít. Nedošla jsem dál než do profláklého Světozoru. Očividně jsem mohla dojít aspoň o pár metrů dál. :-D
Odpovědět
#30
(15. 11. 2015, 11:08:41)mašinka Napsal(a):
(14. 11. 2015, 11:26:21)adevr Napsal(a): Protože si po imaginární hostině zajdu spravit chuť k Myšákovi.
Občas tam snídám, nebo s někým kafíčkuju, a ta chuť zákusků je fakt boží.
Mají je tam totiž nešizený, podle hogofogo prvorepublikových receptů, a to je docela vzácné.
Třeba něco podobného mimo Prahu někdo zná, ale já ne.
Takže když už na sladký, tak sem. http://www.mujmysak.cz/dorty.html

Děkuju za tip. :-) Rodnou hroudu jsem měla prozkoumanou ze všech stran, znala jsem i tu nejmenší kavárnu, ale v Praze vůbec netuším, odkud začít. Nedošla jsem dál než do profláklého Světozoru. Očividně jsem mohla dojít aspoň o pár metrů dál. :-D

Není za co. Dobré věci je třeba propagovat... :) a to nejsem žádný akcionář. :)
Každopádně ty jejich zákusky za návštěvu stojí, dělají si je tam sami a je to nebíčko v puse.
Je pravda že nestojí dvacku jako ,,punčák někde na rohu", ale když člověk ochutná, ví že cena je adekvátní...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex