Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pro Kexíka
#1
Wink 
Zdravím vás všechny a především Kexíka...Divíte se že ho znám? Tak mi dovolte abych se představil - Jmenuju se Jakub a před pár lety jsem tu byl registrován :-) Ne,nemám v plánu se vracet a registraci jsem udělal jen z jediného důvodu..A sice poděkovat Kexíkovi za tyhle stránky..Mnozí si možná pamatují,že jsem tu našel po pár dnech od registrace holku s přezdívkou beryze...Nebo spíš bych měl říct,že ona si našla mě :D No,ať tak či tak,jsme spolu už 7 let a z toho 5 let žijeme v naprosto úžasném manželství...A nic z toho by se nestalo kdyby tu nebyl tenhle web...Kexíku děkujeme a přejeme ti mnoho úspěchů v životě.Ať se ti daří a doufám,že díky tomuto webu vznikly a vznikají další přátelství a lásky..A k vám ostatním co si mě pamatují - Všechny vás zdravím a doufám,že se vám daří dobře...Ano,poznal jsem tu pár blbců,protože bohužel ti jsou nejvíc slyšet :D Tenkrát když tu byla holka mušelínka,tak mě seřvala za to,že jsem začal chodit s beryze a smazala účet,přestože jsem si s ní nevyměnil víc než 10 zpráv o úplně obyčejných a nezávazných věcech...Ale taky několik super lidí..Jmenovitě třeba Morwen,Špagetku,childfreemana... a taky třeba adevra,kterej mě sice někdy svýma komentářema přiváděl k šílenství,ale je to správnej řízek :-) No nic,pomalu se rozloučím...Ještě jednou děkuji Kexíkovi a...Kexíku ...prej ti děkuje i beryze a posíla asexuální pusu :D A směje se u toho protože je to prej pěknej protimluv :D Hele končím - mějte se a lásce zdar!
Odpovědět
#2
Díky Jakube a beryze :-) za pozitivní zpětnou vazbu. :-). Myslím, že potěší mnohem víc lidí než Kexika (a mne ;) ). Jste totiž reálným příkladem, že i asexuálové mají šanci na fungující vztah... :-)
Myslím a doufám, že řada jedinců, kteří sem už nechodí, si našla to své místečko v reálném světě a snad hlavně proto, že jsou spokojení (nebo přímo šťastní ;) ), nemají myšlenky nebo čas na to, vracet se sem... :-)
Hodně dalších šťastných let vám oběma! :-)Srdce
Odpovědět
#3
Zdravím tě taky Jakube,

a držím pěsti, ať Vám to manželství vydrží až do konce konců.

Za to, že jsem tě svými komentáři občas přivedl k šílenství, mi děkovat nemusíš, já se tě jen takhle nenápadně snažil připravit na to manželské soužití. Jo, a zdravím také Berize... :D

Ale ne, zrovna ty jsi to podle mne zvládal dobře, byl nad věcí, a velmi často pochopil cílenou ,,provokaci", a o co mi v té které věci šlo. Prostě jsi uměl číst mezi řádky.

Každopádně je moc hezké, že jste se tu spolu sešli, našli k sobě cestu a dokázali se sžít. To je pro mnohé zde i velká naděje, a Kexík by Vám měl vysochat busty. :)

Držte se lidi.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#4
Fajn, už pár dní zvádzam dosť ťažký boj o prežitie, nakoľko po roku ma znova navštívila stará kamoška alergia, ktorá tu pár dni so mnou pobudne deň i noc, lebo veď vonku všetko tak krásne kvitne a k tomu vyzerám ako kvalitný šialenec s červenými podliatými očami, tečúcim nosom a maximálne nesústredene tliacham jednu sprostosť za druhou, no je pravda, že týchto pár veľmi pozitívnych a optimistických viet mi pravdepodobne uvoľnilo ľavu nosnú dierku a ja môžem nachvíľu dýchať ako človek. A možno si sem prišiel len toto napísať a už sa nikdy neukážeš, no vedz, i keď sa ani prinajmenšom nepoznáme, som úprimne rád za to, kam ste to spoločne dopracovali a pevne verím, že to bude tak i naďalej.

A pre vás ostatných, starých harcovníkov, mám otázku. Vidíte rozdiel v tom, či a ako sa vyvíja(la) táto stránka a jej obsah pred pár rokmi, dajme tomu 5 a viac a teraz? Čisto vaše pocity a postrehy.

Pekný slnečný deň všetkým.
Odpovědět
#5
Morwen,je moc hezký,že ses ozvala jako první v odpovědi :-) Moc ti děkujeme za tvá slova.Velmi si jich vážíme..Je zvláštní tu po tolika letech vidět tolik známých a sympatických lidí :-)
Beryze říká : Milá Morwen,doufám,že je v Přerově (?) pořád stále hezky a že se máš fajn. (Nejsem moc ukecaná no :D )

Adevre..I ty jeden :D Ale jo,je to hezky napsáno..Ale zase jsem čekal nějakou provokaci,to se přiznám :D Co se stalo,že tu žádná není???? Nééé,jen vtipkuju,neuraž se :-) I tobě moc děkujeme a doufáme že se jak tobě,tak Morwen daří dobře a problémy se vám vyhýbají..Fakt bych vám to moc přál...
Beryze říká : Doufám,že to není nic vážného..Taky jsem čekala nějakou provokaci :D (Viz výše - stále nejsem ukecaná :D ,Kuba to vyjadřuje víceméně za i mě ; Zase takový peklo se mnou nemá - jsem velice nenáročný hlodavec )

Aaaaaa ...Niekto...Mám to brát jako "Niekto nový"??? :-) Rád jsem ti aspoň na vteřinu pomohl s tvou alergií :-) A k tvojí otázce - jak to tu vypadalo před lety???Nooooo...psal jsem si tu s pár lidma a bylo to hodně fajn..Chat sice pokulhával ale měl jsem tu přátele a PM stačilo...Beryze jsem tu poznal asi za ...týden?Maximálně dva od registrace ale i když jsme spolu randili tak jsme sem hodně často chodili,abysme zjistili co je novýho atd atd atd...Jenže postupem času to bylo takový zvláštní...Víš,když moje žena (tenkrát ještě přítelkyně) napsala nějakej komentář (například nesouhlasila se sexuálem), tak jí přistála na náštěnce (aby si to mohl každý přečíst) zpráva typu "no jo,je vidět že ho tam hooodně potřebuješ" a podobný věci,a když jsme se vzali,mě chodily zprávy z televize Markíza,jestli bysme nechtěli s mojí ženou natočit nějakou reportáž...Víš,ani mě nezajímalo jestli to byla opravdu televize nebo ne...Já nejsem žádnej exot..Jsem nermální člověk,kterej se oženil ale jednoduše sice spí,ale nesouloží se svou ženou..To je to tak šíííleně extra věc,že kvůli tomu bysme měli jít do televize? Jako já chápu proč se to stávalo...Kexík prostě nerad cenzuroval (a já se mu nedivím protože když si představím ty zprávy co mu musely po každým výmazu něčeho chodit....asi takhle - já bych to nevydržel :D ) Ale trošku se to tady postupem času stalo spíše sexuální forum než asexuální.Jak je to teď nevím..Nebyl jsem tu několik let a teď jsem nakoukávám jen kvůli tomuto topicu...Víš,důvod...ta poslední kapka,kdy jsem požádal Kexíka o zrušení účtu byla,když jsem se doveděl že jsem z**d a totální vylízanec co by se měl dát léčit...To už jsem prostě neustál no..A i teď po těch letech když to píšu tak cítím,že zrušit registraci tady bylo správný rozhodnutí..Udělal bych to kdybych si nikoho nenašel?Možná ne...ale teď to cítím tak,že jsem udělal správný rozhodnutí...To by bylo asi tak všechno jak to vypadalo před lety :D Teď ty :D

Beryze říká : Zdravím (Prostě není ukecaná !!!!!!! :D :D :D )

PS: Přikládáme foto..Pokud ho nevidíte nejste slepí,ale my blbí :D


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#6
Jakube, Beryze, je hezké o vás po čase slyšet. Jsem moc rád, že vám to klape. Tak nechť se daří i nadále!!!
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#7
Drummondeeeeee,na tebe bych zapomněl :-) (no jo,je to už pár let)..Jak se vede? I tobě patří velký AHOJ stejně jako ostatním zmíněným v prvním příspěvku :-) Fakt jsem nečekal,že bych tu i dnes narazil na tolik starých známých :-)
Odpovědět
#8
(05. 04. 2017, 08:36:34)Jáá Napsal(a): Drummondeeeeee,na tebe bych zapomněl :-) (no jo,je to už pár let)..Jak se vede? I tobě patří velký AHOJ stejně jako ostatním zmíněným v prvním příspěvku :-) Fakt jsem nečekal,že bych tu i dnes narazil na tolik starých známých :-)

Vede se dobře, kdyby se mi vedlo lépe, asi bych se z toho zbláznil :) Fakt. Práce mě zase odvála daleko za hranice vlasti, tak sem na fórum zavítám už jen sporadicky. Navíc mám doma mimino, což jsem si celý život moc přál, takže jsem pekně taťka a opět zase milující manžel a trávení večerů na fóru si jaksi už nemůžu dovolit.
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#9
Hele já říkám "Mám se skvěle..Kdybych se měl líp tak už bych se styděl" :D Týýýý brďo..Dítě a manželka..No gratulace!!!!Tys mi tím úplně vyrazil dech.Čekal jsem všechno ale tohle mě fakt ani ve snu nenapadlo..Tak hlavně ať to vydrží :-) Asexual.cz a sešli se dva ženáči?????Fakt???? :D :D Super :-) Tak si to užívej a práci za hranicemi vlasti jen závidím...Taky bych chtěl ale bohužel..Třeba se někdy zadaří ale zatím se to nepovedlo..Takže fakt závist :-) GOOD LUCK do budoucna přeju.
Odpovědět
#10
Taky se pridavam s gratulaci. Tyjo ten cas leti, to je uz 7 let? Drsne :D Tak at jste spolu stastni i nadale! :)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex