Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidla seznamky
#11
Čau,

jsem tu krátce a ještě k tomu sem moc nechodím, tak vám do tý uzavřený společnosti nechci moc mluvit, ale třeba z mojeho pohledu soudím, že největší pokrok by byl, kdyby se při zadávání formulář explicitně ptal jaký že to pohlaví se vlastně poptává. Takhle je tam výchozí výběr na "hledám muže," což znamená, že většina chlapů v kategoriích pro buzny vášnivě hledá dívku...

Jinak věk, fotku atd. lidi běžně skrývaj i na jiných seznamkách, to bych asi nehrotil. Když to někdo neuvede, nejspíš k tomu má důvod. Když to bude vynucovaný, akorát se to zaplní neplatnýma ciframa a fotkama plyšáků...

Charlie: Tak já Ti někdy napíšu :-)

Hans
Odpovědět
#12
Seznamka se pokaždé načítá úplně celá. Místo vytvoření stránkování by bylo jednodušší inzeráty omezit na max. 3 r. staré. Zbyde jich tak cca 1/2.
Odpovědět
#13
Dobrej tip, dík, opraveno. Už jsem to plánoval dřív, ale nějak se k tomu nikdy nedostal.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Information Pravidla fóra Lur Raven 0 83433 25. 01. 2009, 18:30:19
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex