Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pohled zpátky
#1
Zdravím všechny,

poslední zhruba 2 týdny tu lurkuju, ale nedávno jsem dospěl k důvodu sem i něco napsat.  :) 

Je to zhruba měsíc, co jsem objevil celou tuto podoblast sexuality. A jelikož jsem osoba, která ráda brouzdá na internetu, dozvídá se nové věci a baví se, tak jsem si k tomu dohledal všechny možné informace.

Když jsem dal stranou všelijaké slovní hříčky a memy (jak je krásně vidět na mém nicku, mám je rád :D ), zbyl mi kopec různých trefných definic a přirovnání a životních příběhů. S každým dalším textem, s každým dalším obrázkem, s každým dalším videem, které mi přišlo pod ruku, mi bylo čím dál jasnější, že tohle chtě nechtě jsem já. Zejména díky tomu, že jsem vše mohl srovnat se "zkušenostmi" z minulosti pohledem zpátky (angličani na to mají trefné slovíčko hindsight).

Zvláštní ale je, že o žádnou z těch "zkušeností" bych nechtěl přijít, protože aspoň vím a nemusím pochybovat (jako tomu je u mnoha lidí, jak jsem zjistil, ti jsou ale často právě bez těch pro mě ujišťujících "zkušeností").

P.S. Hrozně mile mě překvapilo, když jsem si tehdy zadal do Googlu zkratku AVEN, tak na mě hned vyskočil český odkaz. :)
Odpovědět
#2
I já tebe zdravím, ty ze stejného kraje.

Koukla jsem ti do profilu a musím říct, že vypadáš jako příjemný pohodový člověk, kterých, jak se mi za můj krátký pobyt zde zdá, je tu spousta, tak určitě dobře zapadneš.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Tak trochu jiný pohled na partnerský vztah... Julia L-diskusni-forum-avender 25 76284 27. 11. 2017, 07:30:54
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex