Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film AsexuaLOVE
Hm, aromantickí asexuáli v hlavnej úlohe... moja krvná skupina... poprosím telefónne čísla a fotografie 8-)
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
(21. 03. 2018, 18:39:57)Charlie Napsal(a): Hm, aromantickí asexuáli v hlavnej úlohe... moja krvná skupina... poprosím telefónne čísla a fotografie 8-)

Hodláš s nimi začít aromanticky asexovat?
"You are actually--if this is the way things started, if there was a big bang in the beginning-- you're not something that's a result of the big bang. You're not something that is a sort of puppet on the end of the process. You are still the process. You are the big bang, the original force of the universe, coming on as whoever you are. I see every one of you as the primordial energy of the universe coming on at me in this particular way. I know I'm that, too" - Alan Watts
Odpovědět
(21. 03. 2018, 19:02:38)Nihillus Napsal(a):
(21. 03. 2018, 18:39:57)Charlie Napsal(a): Hm, aromantickí asexuáli v hlavnej úlohe... moja krvná skupina... poprosím telefónne čísla a fotografie 8-)

Hodláš s nimi začít aromanticky asexovat?

Hmm, to zní jako zábava! :-D
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 
Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
To mi připomíná kus konverzace, který jsem viděla na tumblru (modří vědí, co za server to je a co za lidi tam hodně chodí) o nějakých dvou knižních postavách.
-''Myslím, že tito dva muži mezi sebou mají asexuálně queerplatonický aromantický vztah.
-''Aha, ty asi myslíš přátelství.''
Odpovědět
Dokument je zdarma ke stažení! :)

https://www.promitejity.cz/detail-filmu/78-asexualove
Odpovědět
(26. 08. 2018, 19:48:33)Bady Napsal(a): Dokument je zdarma ke stažení!  :)

https://www.promitejity.cz/detail-filmu/78-asexualove

Super, díky! :)
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 
Odpovědět
Zkouknuto....za mě: dobrý! :) S tím, jak málo prostoru dosud asexualita měla a stále v médiích má, si myslím, že tímhle si paní Lammelová rozhodně ostudu neudělala :) Skoro mi i bylo líto, že to mělo jen 40 minut.
Odpovědět
Hm, tedy... až doteď se mi nestalo, že by se mi chtělo zvracet hned na začátku filmu, takže v tom smyslu to pro mě bylo opravdu něco nového.
Odpovědět
tak špica, až si to trochu v hlavě srovnám, příjde dokument a jako bych v něm hrál, tož zas od začátku
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové v dějinách Eck-diskusni-forum-hart 14 21292 10. 02. 2019, 01:17:28
Poslední příspěvek: peter-diskusni-forum-.lacey
Video Studentský dokumentární film Char-diskusni-forum-lotte 0 1899 08. 08. 2017, 10:57:46
Poslední příspěvek: Char-diskusni-forum-lotte
  film+ che-diskusni-forum-ron 11 11176 22. 01. 2015, 14:48:57
Poslední příspěvek: che-diskusni-forum-ron
  ACADEMIA FILM OLOMOUC AKTUÁLNÍ PROGRAM Ga-diskusni-forum-lem 8 10940 08. 04. 2011, 20:28:59
Poslední příspěvek: ano-diskusni-forum-ther
  asexualove.net Ne-diskusni-forum-la 22 30360 18. 02. 2011, 13:15:43
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex