Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film AsexuaLOVE
#11
Hm, aromantickí asexuáli v hlavnej úlohe... moja krvná skupina... poprosím telefónne čísla a fotografie 8-)
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#12
(21. 03. 2018, 18:39:57)Charlie Napsal(a): Hm, aromantickí asexuáli v hlavnej úlohe... moja krvná skupina... poprosím telefónne čísla a fotografie 8-)

Hodláš s nimi začít aromanticky asexovat?
Odpovědět
#13
(21. 03. 2018, 19:02:38)Nihillus Napsal(a):
(21. 03. 2018, 18:39:57)Charlie Napsal(a): Hm, aromantickí asexuáli v hlavnej úlohe... moja krvná skupina... poprosím telefónne čísla a fotografie 8-)

Hodláš s nimi začít aromanticky asexovat?

Hmm, to zní jako zábava! :-D
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#14
To mi připomíná kus konverzace, který jsem viděla na tumblru (modří vědí, co za server to je a co za lidi tam hodně chodí) o nějakých dvou knižních postavách.
-''Myslím, že tito dva muži mezi sebou mají asexuálně queerplatonický aromantický vztah.
-''Aha, ty asi myslíš přátelství.''
Odpovědět
#15
Dokument je zdarma ke stažení! :)

https://www.promitejity.cz/detail-filmu/78-asexualove
Odpovědět
#16
(26. 08. 2018, 19:48:33)Bady Napsal(a): Dokument je zdarma ke stažení!  :)

https://www.promitejity.cz/detail-filmu/78-asexualove

Super, díky! :)
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#17
Zkouknuto....za mě: dobrý! :) S tím, jak málo prostoru dosud asexualita měla a stále v médiích má, si myslím, že tímhle si paní Lammelová rozhodně ostudu neudělala :) Skoro mi i bylo líto, že to mělo jen 40 minut.
Odpovědět
#18
Hm, tedy... až doteď se mi nestalo, že by se mi chtělo zvracet hned na začátku filmu, takže v tom smyslu to pro mě bylo opravdu něco nového.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#19
tak špica, až si to trochu v hlavě srovnám, příjde dokument a jako bych v něm hrál, tož zas od začátku
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Video Studentský dokumentární film Char-diskusni-forum-lotte 0 4614 08. 08. 2017, 10:57:46
Poslední příspěvek: Char-diskusni-forum-lotte
  film+ che-diskusni-forum-ron 11 26108 22. 01. 2015, 14:48:57
Poslední příspěvek: che-diskusni-forum-ron
  ACADEMIA FILM OLOMOUC AKTUÁLNÍ PROGRAM Ga-diskusni-forum-lem 8 22766 08. 04. 2011, 20:28:59
Poslední příspěvek: ano-diskusni-forum-ther

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex