Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak kam....
Juliano
Jasně, někde příroda nadělila a někde ubrala, současně by s inteligentním člověkem mělo hůře manipulovat.

Né vždy je strejda google dostupný.

U dětí a nejčastěji jedináčků se špatným přístupem k výchově dají někdy vidět věci, až člověku zůstává rozum stát. Takže i národ pokud je mu vše dovoleno se tak může chovat. U psa toho dokážeš dost ovlivnit výchovou, samozřejmě né vše.

Srandičky, srandičky :D

Adevr
promiň za podezření
Odpovědět
To grča

Bublá ve mě nenávist, ale pokusím se... :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
Pokud v tobě něco bublá doporučuji anýzová semena, mají blahodárný účinek proti bublání :D
Odpovědět
Na nenávist anýz nepomůže, jenom krev.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
(15. 08. 2018, 11:10:34)raindragon Napsal(a): Omlouvám se já, měla jsem zřetelněji vyjádřit, že se jedná o lichotku  LOL .
Mě se tvůj způsob vyjadřování moc líbí.

Ano, jistě. Přehnané ochranářství zbavuje lidi motivací k vlastní činnorodosti. Otázkou tedy zůstává vždy ta správná míra.
Já osobně se kloním na stranu trochu větší míry ochrany slabších, protože mám pocit, že v současném světě je stále převaha společností, které jsou spíše utiskovatelské. Nicméně je to můj subjektivní názor a někdo jiný to může vidět v jiných souvislostech.

Jé, děkuju, toho si moc vážím. :) Mně se zase líbí, jak píšeš ty, je to takový decentní, jemně důmyslný a citlivý styl. Co se mě týče, přijde mi, že se poslední dobou vyjadřuji těžkopádně a překombinovaně. 
Možná je fakt, že ochrana slabších se vyplatí. Kolik je asi mezi zdánlivě slabými budoucích vědců a umělců...
*
Grča
No, ale když je dostupné online fórum pro diskusi, zpravidla je dostupný i Google. ;) :-)
*
A jé, adevrova nenávist. Mizím. :D
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
To Juliana
Nezapomeň si pantofle a kartáček na zuby.
;)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Kam se řadím sa-diskusni-forum-ia 2 7603 24. 10. 2016, 23:49:48
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Kam se vlastně řadím? Jojo-diskusni-forum--chan 27 60702 14. 02. 2013, 15:37:41
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex