Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bílá stránka
#1
Od chvíle, kdy jsem přidala příspěvek #281 k diskuzi ve vlákně Karanténa a koronavirus. se mi 29. strana vlákna vůbec nezobrazuje. Je tam jen bílá stránka. Tak by mě zajímalo, jestli to dělá i někomu jinému. A pokud ano, co jsem tam napsala tak hrozného, že mě systém vyhodnotil jako hrozbu hodnou zablokování  Kroutící očima 
(A za případné komplikace se adminovi a dalším diskutujícím omlouvám.)
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět
#2
(27. 02. 2021, 18:16:42)Ilmatar Napsal(a): Od chvíle, kdy jsem přidala příspěvek #281 k diskuzi ve vlákně Karanténa a koronavirus. se mi 29. strana vlákna vůbec nezobrazuje. Je tam jen bílá stránka. Tak by mě zajímalo, jestli to dělá i někomu jinému. A pokud ano, co jsem tam napsala tak hrozného, že mě systém vyhodnotil jako hrozbu hodnou zablokování  Kroutící očima 
(A za případné komplikace se adminovi a dalším diskutujícím omlouvám.)

Jo, když na to kliknu, tak je tam bílo. Nevím co jsi napsala, a tak jestli ti během hodiny někdo zaklepe na dveře, dělej že nejsi doma. 
A možná se k večeru vytrať z domu...a schovej se někde v lese. Oni si pro lidi chodí nad ránem, po třetí... tak pak se ráno, za světla, opatrně vrať a pokud nebudeš mít vyražené dveře od domu, je možné že to byla jen technická chyba.

ÓDIN S TEBOU...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#3
Prostě technická chyba, mi nejde téma otevřít vůbec.
Odpovědět
#4
Téma se mi taky vůbec neotevřelo...
Dostanu se do tématu přes vlastní příspěvky, ale 29 stránka se mi nenačítá.... Taky mě zaujalo velké číslo u počtu shlédnutí... asi si stránku 29 čte naráz tolik lidí, že na nás ostatní nezbývá kapacita...  LOL
Začíná mě děsně zajímat  co jsi tam napsala, Ilmatar... LOL
Odpovědět
#5
Mně to hlásí "Message Corrupt" a v analyzátoru paketů to vypadá, že server zařízene otevřená spojení tím, že na pošle paketuy s RST (je to HTTPS, takže víc nemůžu vidět). Podivné.
Odpovědět
#6
(27. 02. 2021, 19:57:24)Morwen Napsal(a): Začíná mě děsně zajímat  co jsi tam napsala, Ilmatar... LOL

Nejhorší je, že než se to spraví (pokud vůbec), tak to zapomenu LOL 
A nevím, jestli to mám vůbec pokoušet a psát to znovu Zmaten
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět
#7
Počet shlédnutí je v pořádku, byl vysoký již předtím, téma je asi zajímavé. V tom bych spojitost nehledal...
Ale divné je, že už tam nejde dát žádný jiný příspěvek.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#8
Adevr: Tak jsem zkusila odkaz dát i do té dvojky a zase bílo. Tušila jsem správně. Nevím, mám zakládat trojku Dotaz
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět
#9
(01. 03. 2021, 12:46:05)Ilmatar Napsal(a): Adevr: Tak jsem zkusila odkaz dát i do té dvojky a zase bílo. Tušila jsem správně. Nevím, mám zakládat trojku Dotaz

Hustý, tak holt založ trojku, a necháme ji raději už bez toho odkazu...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#10
Zajimave, ja to ted nepozoruju. Mozna to byl nejaky sitovy problem v sobotu? Nebo vam to dela stale?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex