Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Respondent/ka pre slovenský denník SME
#1
Zdravím všetkých,

som redaktorka zo slovenského denníka SME a rada by som našla respondenta alebo respondentku (pokojne aj viacerých) do článku o asexualite. Chcela by som položiť pár otázok k téme, pokojne môžeme aj mailom, resp. cez súkromné správy.

Ak sa niekto ochotný nájde, napíšte mi prosím do správy alebo na e-mail michaela.zurekova@sme.sk

Ďakujem :)
Odpovědět
#2
(21. 03. 2021, 16:20:25)M_Zurekova Napsal(a): Zdravím všetkých,

som redaktorka zo slovenského denníka SME a rada by som našla respondenta alebo respondentku (pokojne aj viacerých) do článku o asexualite. Chcela by som položiť pár otázok k téme, pokojne môžeme aj mailom, resp. cez súkromné správy.

Ak sa niekto ochotný nájde, napíšte mi prosím do správy alebo na e-mail michaela.zurekova@sme.sk

Ďakujem :)

Přeji hodně štěstí, věřím že své respondenty zde najdete, jen cítím povinnost vás varovat.
 Řádí tu pár měsíců troll pod nickem Margret, který asexuální komunitu uráží a popírá její existenci. Je velmi vlezlý a urputný, tak věřím že se bude snažit o kontakt, aby se pokusil své hloupé bludy šířit dál.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#3
(21. 03. 2021, 17:34:05)adevr Napsal(a):
(21. 03. 2021, 16:20:25)M_Zurekova Napsal(a): Zdravím všetkých,

som redaktorka zo slovenského denníka SME a rada by som našla respondenta alebo respondentku (pokojne aj viacerých) do článku o asexualite. Chcela by som položiť pár otázok k téme, pokojne môžeme aj mailom, resp. cez súkromné správy.

Ak sa niekto ochotný nájde, napíšte mi prosím do správy alebo na e-mail michaela.zurekova@sme.sk

Ďakujem :)

Přeji hodně štěstí, věřím že své respondenty zde najdete, jen cítím povinnost vás varovat.
 Řádí tu pár měsíců troll pod nickem Margret, který asexuální komunitu uráží a popírá její existenci. Je velmi vlezlý a urputný, tak věřím že se bude snažit o kontakt, aby se pokusil své hloupé bludy šířit dál.

Vďaka za upozornenie  Překvapený
Odpovědět
#4
(21. 03. 2021, 20:50:33)M_Zurekova Napsal(a):
(21. 03. 2021, 17:34:05)adevr Napsal(a):
(21. 03. 2021, 16:20:25)M_Zurekova Napsal(a): Zdravím všetkých,

som redaktorka zo slovenského denníka SME a rada by som našla respondenta alebo respondentku (pokojne aj viacerých) do článku o asexualite. Chcela by som položiť pár otázok k téme, pokojne môžeme aj mailom, resp. cez súkromné správy.

Ak sa niekto ochotný nájde, napíšte mi prosím do správy alebo na e-mail michaela.zurekova@sme.sk

Ďakujem :)

Přeji hodně štěstí, věřím že své respondenty zde najdete, jen cítím povinnost vás varovat.
 Řádí tu pár měsíců troll pod nickem Margret, který asexuální komunitu uráží a popírá její existenci. Je velmi vlezlý a urputný, tak věřím že se bude snažit o kontakt, aby se pokusil své hloupé bludy šířit dál.

Vďaka za upozornenie  Překvapený

Takže uživatel Adevr byl nahlášen. Za neustále neoprávněné napadání mé osoby. Myslím, že pohár již přetekl,psychopatický manipulátore Adevre.
Odpovědět
#5
(21. 03. 2021, 20:50:33)M_Zurekova Napsal(a): Vďaka za upozornenie  Překvapený

V pohodě, není za co. Je lepší to vědět a počítat s tím. 
Sice předpokládám že nějaké informace již máte, ale přece jen, když se na vás pak nalepí někdo, kdo sice na tamto fóru je ,,přihlášený" ale asexuál není, a snaží se nás ostatní přesvědčovat že nejsme normální a potřebujeme se vyléčit, tak jak onen troll Margot, může to docela zkreslit  skutečnost a napáchat i škody na lidech kteří sem přijdou poprvé, a snaží se zde najít a získat informace.

Docela mne mrzí že tu takový člověk je, a nevrhá to pak na nás dobré světlo.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#6
Pardon, není deník SME extremisticky levicový? Mám pocit, že jsem to někde četla. Jestli se pletu, tím lépe. :)
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#7
No, ale reprezentujete našu menšinu. @M_Zurekova zrovna sa vám ozvali ľudia, ktorí tu v poslednej dobe najviac aktívne vystupujú a nie sú typickou vzorkou členov. Dosť ľudí je teraz skôr v pisateľskom útlme kvôli nim, lebo čokoľvek sa tu napíše je hneď napadnuté a okomentované. Reprezentuje sa tu fašizmus, antivax a antisystém. Celej stránke to škodí.
Odpovědět
#8
Asexualita je sexuální odchylka, když je něco bráno za odchylku od normy, pak je to považováno za úchylku. A na pochod hrdostí chodí úplně všichni, je to boj za větší svobodu a nezávislost a práva menšin. Takže ano, i asexuálové tam patří...adevr-kdes vzal ,že tě někdo nenávidí? Jsi otravný jako hnusný hmyz a všem k smíchu. Proč bychom tě však měli nenávidět? :)))))))))))) Nám jsi ukradený...
Odpovědět
#9
(23. 03. 2021, 21:49:43)Margret Napsal(a): Asexualita je sexuální odchylka, když je něco bráno za odchylku od normy, pak je to považováno za úchylku. A na pochod hrdostí chodí úplně všichni, je to boj za větší svobodu a nezávislost a práva menšin. Takže ano, i asexuálové tam patří...

1. Sexuální úchylka je orientace na nějaký neobvyklý objekt pohlavní touhy. Poněvadž asexuálové orientováni nejsou, z definice nemohou být „úchylní“. Jestli nás chceš za každou cenu urazit, navrhuji slova jako „porucha“ či „dysfunkce“. :-)

2. Pride by měl určitý smysl v arabských zemích, kde lze ve vládní televizi vyzývat ke shazování homosexuálů z minaretů. Ve vyspělých bělošských zemích, kde už teď mají menšiny nadpráví nad většinami, přispívá k potlačování svobody (většiny), místo aby ji rozmnožoval.

3. A... ne, opravdu tam nechodí všichni. Je to ostatně stejná argumentace, jako kdybys řekněme kolem roku 30 našeho letopočtu vyřvávala: „Jděte na Ježíšovo kázání, všichni tam chodí, tak to musí být pravda!“. (Původně jsem chtěla použít jako příklad jinou historickou osobnost a její projevy, ale pak mi přišlo líto ho takhle zneužít. Šklebící se) To, že se masy nadšeně tlačí na nějaké akci, rozhodně nezaručuje, že ta akce není úplně stupidní a že nebude mít ošklivé důsledky, třeba právě pro osobní svobodu. (Promiň, Ježíši, ale je to tak.) 
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#10
Sosno, to, jak vnímáš sama sebe je jedna věc a jak na tebe nazírá většinová společnost je věc jiná. Tyto dva pohledy se mohou vzájemně lišit. Neznamená to však, že já osobně něco proti asexualům mám. Naopak, cítím sympatie, protože se chovám asexuálně již mnoho let a jen tak to neskončí...Takže mohu souhlasit se slovy kamaráda-sek sem se sexem:))
Osobně si myslím, že sex nám byl dán primárně pro zábavu a až na druhém místě je udržení všeho živého.
Já v Boha nevěřím, mám zato, že je vymyšlený lidmi, jakási berlička, aby pomáhal lidem přežít chvíle utrpení. A zároveň byl věřící lehce ovládán.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Dennik N - Nikdy nepocítiť túžbu. Príbehy ľudí, ktorých nikto sexuálne nepriťahuje pri-diskusni-forum-mula 4 10455 14. 02. 2016, 12:30:46
Poslední příspěvek: pri-diskusni-forum-mula
  Denik N - Hleda se respondent ke-diskusni-forum-x!k 4 13783 29. 01. 2016, 19:54:49
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex