Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tak jsem vas nasla
#1
Ahoj vsichni,
pred 2 dny jsem se dozvedela,ze existuje neco jako asexualita a vypada to,ze jsem konecne pojmenovala svuj problem. je mi 36 let,nejake sexualni zkusenosti mam ,ale nikdy to za moc nestalo - tedy alespon z meho pohledu :-) V okoli si o mne mysli,ze jsem homosexualka,protoze neni moc normalni v mem veku nemit partnera.Ja jsem schopna se blaznive zamilovat,ale jakmile ma dojit k sexu,stane se neco,co nedokazu ovlivnit. abych pravdu rekla,ja jsem vubec nevedela ,co se se mnou deje. byla a jsem presvedcena,ze holky se mi nelibi,kluci ano,ale sex proste nevyhledavam. Nemam z neho prazadny pozitek a strasne se za to stydim a pripadam si menecenna. Tad jsem narazila na tyto stranky a zjistila jsem,ze takovych lidi je na svete vic ! JAKA ULEVA - ja jsem si vazne myslela,ze jsem mimozemstan!
Nechci zustat sama a rodinu narozdil od nekterych tady povazuju za zdravy a normalni zpusob zivota.Koneckoncu,jinak by se malokdo z nas narodil ...... :-) Touzim po detech a urcitou frekvenci pohlavniho styku jsem schopna zvladnout bez ujmy na psychickem stavu.
Mam skvelou partu kamaradu,bohuzel jsem natolik stydliva(v tomto smeru) ze nikdo nic netusi a stale cekaji jaky zazrak mezi ne privedu.
Jestli je mezi vami chlapik - nejlepe z Brna nebo Jizni Moravy,ktery by me mel rad i s mymi problemy,bude to moje nejvetsi zivotni vyhra.
Odpovědět
#2
Ahoj, vítej a hodně štěstí :)
Odpovědět
#3
:) ahoj a vitaj medzi nami mimozemstanmi z planety asex :D
Odpovědět
#4
Ty jsi z Brna? :-) V Brne nas je pomerne malo proti Prazakum. Kdyz bude dalsi sraz, muzes treba prijit. :))
Odpovědět
#5
Zdravííííím!!!!:-)
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8563 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Proč jsem přišel mezi vás? o-k 7 15180 15. 05. 2016, 16:26:39
Poslední příspěvek: mikle-diskusni-forum-nicka
  som rada, ze som nasla tuto stranku pri-diskusni-forum-mula 3 12535 19. 06. 2015, 15:00:36
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
Wink Tak jsem tady Sc-diskusni-forum-rat 1 7139 03. 06. 2015, 22:50:24
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Tak kdo nebo co jsem ? Er-diskusni-forum-ol 11 28606 12. 04. 2013, 09:35:38
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex