Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:o) zdravím všechny z planety Asexuál :-)
#21
Tak samozřejmě, že nejde o názor babičky kořenářky. ;)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#22
Ahoj Yvonne Přenosilová,

jsi úžasná. Moc rád bych se s Tebou seznámil.

jestli máš rozbité kolo, moc rád Ti ho opravím (já, bejk sportovní postavy, také s optimistickým přístupem k životu). Pokud ovšem ne, mohu Ti opravit například sporák, televizi nebo kapající kohoutek. Chceš naučit hrát šachy? Není problém. Zajímá Tě kultura a literatura? Vím o ní všechno. Ráda by jsi s někým vyrazila za sportem? Jsem tu já, který plave, běhá, lyžuje, jezdí na kole, vyniká v míčových hrách stejně jako v tenise, páce a hodu oštěpem. Znám přes 100 vtipů a humorných historek.

Jsem oblíbený ve společnosti a zde na fóru jsem znám především jako člověk, který dokáže vlídným slovem pomoci a potěšit. Jsem velice skromný (což Ti účastníci toho fóra mohou jedině potvrdit).

Dej mi prosím šanci bojovat o Tvoji přízeň.

Láska je jako jarní květ (tuto báseň jsem složil sám).

PS: Jsem velmi dobře predisponován k partnerskému životu – jde mi především o vzájemný respekt, věrnost, spolehlivost a samozřejmě lásku
PPS: Kdybych chtěl, mohl bych být bohatý a vlivný.
PPPS: Velmi dobře tančím
Odpovědět
#23
Ale no tak, samochvála smrdí ! :D :D ;)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#24
To není samochvála, to je přímý marketing Šklebící se
Odpovědět
#25
Jezisi, kebysi bol zena a si blizko mna, asi by si uz bol zadany :D MacGyver a Superman ti nesiahaju ani po clenky :D
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravim všechny SalvorHardin 7 20364 05. 04. 2015, 02:46:22
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Zdravím všechny :) da-diskusni-forum-ny 4 11521 09. 02. 2014, 19:57:20
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  Zdravím všechny Aline-diskusni-forum-Daryen 90 216860 13. 05. 2012, 19:41:33
Poslední příspěvek: Ski-diskusni-forum-p76
  Zdravíím vás všechny Micha-diskusni-forum-l Lbc 2 9254 20. 02. 2012, 21:28:19
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem
  Všechny zdravím :) Mor-diskusni-forum-wen 33 74864 03. 10. 2011, 16:08:47
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex