Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:o) zdravím všechny z planety Asexuál :-)
#1
Ahoj všichni :)
Nedávno jsem si přečetla článek o asexualitě a konečně se mi potvrdilo to, co už jsem dávno tušila ............ popis asexuality přesně vystihuje můj život a to jaká jsem.
Je mi 28 let, jsem z Prahy, letos jsem dokončila vysokou školu, mám fajn zaměstnání, pár bezva kamarádů ......... nikdy mě nebraly ty věci okolo sexu - nikdy jsem neměla žádný vážný vztah - dost lidí mě považuje za zvláštního tvora!! A nechápou, že dokážu bez sexu žít ......Ale mě je to fuk - jsem svá :) Chlapi po mě jdou docela dost, ale jen za účelem sexu!!! Jsem prý hezká, sympatická, inteligentní, zábavná a tajemná holka ...... Pokaždé když jsem s někým šla na rande, tak to vždy skončilo na tom, že jakmile to směřovalo k sexu, tak jsem se zasekla a vše skončilo ..... Už delší dobu jsem to proto vzdala a jsem raději sama. Kamarádi a kolegové z práce mi neustále někoho dohazují a neustále řeší, kdy už si někoho konečně najdu!!!!!!
Ale na druhou stranu bych moc ráda našla kluka, který by mě bral takovou jaká jsem a nebyla jsem pouze jeho sexuálním objektem. Sex mi opravdu nic neříká a ani ho nevyhledávám. Vůbec mi nechybí a nechápu lidi, co žijí pouze sexem!!!!! Vždyť na světě je daleko lepších věcí, které lze podnikat. Samozřejmě, že nejsem až taková frigida - ráda se mazlím a ani líbání mi nedělá problém, ale to je vše - víc nepotřebuji. Dokážu se bezhlavě zamilovat, ale jakmile se to začne točit okolo sexu, tak je konec .......
Ráda bych našla někoho jako jsem já - člověka, se kterým bych mohla cestovat, chodit na procházky, do divadla, do kina nebo jen tak si popovídat. Není mi cizí ani založení rodiny - jednou nebo dvakrát bych se obětovala, abych mohla mít dítě :)))) Ale to je zatím hudba budoucnosti. Jsem ráda, že jsem konečně našla místo na planetě jménem Asexuál =o)
Odpovědět
#2
Ahoj Yvonne, vítej ! :) Nechci být skeptická hned na úvod, ale ti opravdoví mužští asexuálové povětšinou rodinu nechtějí. Řešením by bylo, hledat si člověka, pro kterého sex není prioritou ( a to může být, světe div se, i heterosexuál ), ale to byste si měli vyjasnit hned na úvod. Záleží na Tobě, jaké budeš mít priority...., jestli chceš normální, zdravý vztah, a nebo jen "zdání" nějakého soužití. Člověk asi nemůže mít všechno.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#3
Ahoj Yvonne :)
Já budu hned na úvod optimistkou a řeknu, že je úplně jedno, co muži většinou chtějí, hlavní je, co bude chtít ten Tvůj budoucí ;)
Takže držím palce, ať najdeš co hledáš Pán zelený
Odpovědět
#4
No, já jsem měla jen v úmyslu přivést Yvonne z těch "vrcholů k realitě". Ono to je sice povzbuzující najít najednou jakoby spřízněné lidi....a také ( očekávat ) jakési pochopení atd., ale nic nemůže trvat věčně. A o co méně člověk očekává ( a je skeptičtější ), o to méně alespoň pak bývá také překvapen.
A že bychom se tady nějak "milovali" mezi sebou, to se také říci nedá, no ne ? Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#5
:o) děkuji za přivítání :o))
Katrině děkuji za povzbuzení v hledání toho "budoucího" :o)))
A Nele děkuji, že mě drží při zemi :o))) Nelo, neboj, já už právě moc neočekávám, neboť mě život naučil. Ale musím říct, že je povzbuzující, že nejsem sama :o)))))))) a jak už jsem psala, už jsem i rezignovala na to, že bych někdy mohla někoho najít, ale nikdy neříkej nikdy ............ v prvé řadě budu ráda, když najdu přátele, kteří jsou jako já =o)))
Jak pročítám jednotlivé příspěvky a příběhy, tak vidím, že nás podle jiných "nenormálních" je celkem dost, což je dost povzbuzující :o))))))
Odpovědět
#6
Já jsem také už nečekala že bych si někoho našla... no ale stalo se, takže naděje asi opravdu umírá poslední - a to jsem nenormální ještě i v jiných směrech. :D
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#7
(17. 09. 2009, 16:14:31)Nela Napsal(a): No, já jsem měla jen v úmyslu přivést Yvonne z těch "vrcholů k realitě". Ono to je sice povzbuzující najít najednou jakoby spřízněné lidi....a také ( očekávat ) jakési pochopení atd., ale nic nemůže trvat věčně. A o co méně člověk očekává ( a je skeptičtější ), o to méně alespoň pak bývá také překvapen.
A že bychom se tady nějak "milovali" mezi sebou, to se také říci nedá, no ne ? Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Jakých vrcholů?Kroutící očima
Pesimistický přístup hned na začátku je opravdu to pravé ;)
Chápu, že když ženě táhne na čtyřicítku, chce děti a tikají biologické hodiny, tak to vyžaduje realistický přístup, ale ve dvaceti osmi je realistický přístup o něčem jiném, než hned pomýšlet na dělání maximálních ústupků ;)
Přece jenom má být asexuálů v populaci 1% a víc... což je jen v ČR 50000 mužů! Tak snad aspoň pár z nich děti chtít bude, ne?
Je jasné, že vzhledem k tomu, že o asexualitě skoro nikdo neví, tak bude chvíli trvat, než se možnosti vynoří, ale Tvůj přístup mi, Nelo, přijde opravdu hodně pesimistický ;)
Kdo tvrdí, že se mezi sebou všichni "milujeme"? Ale co to s tím má společného? Prostě když budu chtít dítě a budu si moct vybrat z 20ti chlapů, z nichž 19 to dítě nechce, tak vezmu toho dvacátého a vůbec mě nebude zajímat těch ostatních 19 ;)
Já jsem velký zastánce toho, že člověk velmi často dostane to, co očekává (taky má sklon se o to víc snažit toho dosáhnout), takže předčasná rezignace na svůj cíl může vést k tomu, že si člověk v sedmdesáti letech řekne "Proč jsem to nezkusil, proč jsem chvíli nepočkal, proč jsem dělal tak velký kompromis" ;) . Prostě ve chvíli, kdy mám ještě 5, 10 let času na hledání toho, co chci, nebudu přemýšlet o tak velkých ústupcích, které by umenšovaly mé štěstí :)
Navrhuju rozmyslet se způsobem "kam všude napíšu inzerát, kam jsem se ochotna stěhovat, když tam najdu někoho, s kým si padnu do noty, jaký akceptuji věkový rozdíl..." a ne stylem "sice nechci sex a jsem úplně šťastná, že jsem to zjistila, ale třeba ho budu muset provozovat do konce života..." když jsou na světě doslova miliony asexuálních mužů! :P
Odpovědět
#8
Co člověk, to jiný názor ....... :)

Je pravda, že proč být pesimistou? Já jsem člověk optimistický a i když jsem zažila mnohá zklamání, tak věřím, že možná jednou někoho najdu ...... :) Ale že bych urputně hledala - to ne!!! Co se má stát, se stane :) A pokud v něco hodně věříš, tak se to většinou i stane :)) Je pravda, že člověk nemůže mít asi všechno ....... A tak nezbývá než doufat, že se někdo spřízněný najde a nemusí to být hned :)) Kdo si počká, ten se dočká ............
Odpovědět
#9
Souhlasím a držím palce :)
Odpovědět
#10
díky :-D
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravim všechny SalvorHardin 7 20522 05. 04. 2015, 02:46:22
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Zdravím všechny :) da-diskusni-forum-ny 4 11621 09. 02. 2014, 19:57:20
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  Zdravím všechny Aline-diskusni-forum-Daryen 90 218655 13. 05. 2012, 19:41:33
Poslední příspěvek: Ski-diskusni-forum-p76
  Zdravíím vás všechny Micha-diskusni-forum-l Lbc 2 9332 20. 02. 2012, 21:28:19
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem
  Všechny zdravím :) Mor-diskusni-forum-wen 33 75550 03. 10. 2011, 16:08:47
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex