Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím všechny
#1
Rainbow 
Tyhle stránky mi snad sneslo samo nebe :o))
Protože když jsem se zde pořádně rozkoukala, zjistila jsem, že je tu spousta lidí se stejným smýšlením, jako mám já. Je mi 29 a vlastně jsem
nikdy neprožila žádný dlouhotrvající vztah s mužem. Proč? Protože jakmile došlo "na věc", zoufale jsem prchla, a to pokaždé. Sex nepovažuji za nutnou stránku života, a moc ráda bych našla partnera, se kterým bych mohla žít, mít stejné záliby, koníčky atd., aniž bych se musela děsit, co zas po mě bude chtít :o))
Nikdy jsem si nepřipadala nenormálně, ani asexualitu nepovažuji za handicap (jak jsem kdesi četla). Prostě je to tak a já jsem v pohodě Šklebící se
Odpovědět
#2
Přesně tak, handicap to určitě není, jen nás to dělá trochu jinými a zajímavějšími. :D Já dokonce ani svou transsexualitu nepovažuji přímo za "handicap".
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#3
jo, cesty osudu su nevyzpytatelne :) vitaj doma ;)
Odpovědět
#4
Čau spoluprchatelko :) , vítej.
Odpovědět
#5
Vítam ta a som rád ze sa nasli ludia ktorí majú rovnake zmyslanie ako ja
Radšej chcem počuť pravdu aj keď je bolestivá ako keby mi mal niekto klamať lebo úprimnosť má väčšiu cennosť ako klamstvo.
Odpovědět
#6
Ahoj. Ani jsem netušil že je i tolik asexuálních žen. Mám právě zkušenost že když ve vztahu muž nechce sex, tak jej automaticky ženy pokládají za inpotenta.
Odpovědět
#7
A když sex nechce žena, tak ji muži automaticky pokládají za frigidní nebo za lesbu.....jedno lepší než druhé. :D Takže si navzájem asi nemáme příliš co vyčítat.;)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravim všechny SalvorHardin 7 20364 05. 04. 2015, 02:46:22
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Zdravím všechny :) da-diskusni-forum-ny 4 11520 09. 02. 2014, 19:57:20
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  Zdravím všechny Aline-diskusni-forum-Daryen 90 216840 13. 05. 2012, 19:41:33
Poslední příspěvek: Ski-diskusni-forum-p76
  Zdravíím vás všechny Micha-diskusni-forum-l Lbc 2 9254 20. 02. 2012, 21:28:19
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem
  Všechny zdravím :) Mor-diskusni-forum-wen 33 74862 03. 10. 2011, 16:08:47
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex