Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nový Prostor
#11
Na rovinu se nabonzuju, ze prave v NP dnes zakoupenem jsme nasla adresu techto stranek... ten clanek me totiz opravdu moc zaujal, tak sjem tochu zagooglila asla se mrknout sem a zjistila jsem, ze preci jen v te sve divnosti nejsem sama :)
Odpovědět
#12
To je super, tak to aspoň plní účel :)
Odpovědět
#13
V Ostravě je obvykle Nový prostor k dostání před novou radnicí... Nikdy mě ani nenapadlo si ho koupit, samozřejmě teď, když mám o aktuální číslo zájem, tak je onen pán s kufříkem fučŠklebící se:-( Nevíte někdo, do kdy bude číslo s tímto článkem v prodeji? Abych ho nakonec nezmeškal úplněPřekvapený
Odpovědět
#14
Jedno mám a klidně ho na nějakém srazu věnuji ;)
Jinak je tam myslím napsané, že jde o červnové vydání - tipovala bych, že do konce června, ale nevím to jistě.
Odpovědět
#15
Je to čtrnáctideník a od včera je v prodeji nové číslo,kde-mimochodem-otiskli mou odpověd na ten článek.Nechápavě zírající.Šklebící seAle někteří prodejci mívají i minulé číslo dost dlouho u sebe.
Odpovědět
#16
(15. 06. 2009, 21:48:38)Katrina Napsal(a): To je super, tak to aspoň plní účel :)

JJ, plní, jsem moc ráda, že jsem díky NP toto fórum našla.. Prostě najítlidi, kteří se na mě nekoukají skrze prsty proto, že mě to nebere jemoc úžasná věc a třeba to spoustě lidí ušetří trápení, že v tom nejedou sami...
Odpovědět
#17
Tady je možno si stáhnout celou diplomovou práci autora toho článku - trochu jsem se na to díval, je to docela zajímavé http://is.muni.cz/th/67912/fss_m
Odpovědět
#18
Dík Eckharte, za odkaz. (jenom - připadá to jen mně, nebo oponentka práci nedočetla a pokud dočetla, neporozuměla textu?)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  nový web o asexualitě? zerubis 12 28169 28. 09. 2012, 16:29:02
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  Novy trend - zivot bez sexu. Mit-diskusni-forum-chum 16 43668 28. 08. 2012, 14:32:18
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem
  Nový výzkum sexu Red -diskusni-forum-Alert 1 7678 21. 04. 2009, 21:44:31
Poslední příspěvek: Lady -diskusni-forum-Chloë
  Nový článek o asexualitě Ne-diskusni-forum-la 6 16978 14. 04. 2009, 00:31:05
Poslední příspěvek: Fr-diskusni-forum-igi

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex